12. zimsko prvenstvo za mlađe uzrasne kategorije - raspored i rezultati

Zimsko prvenstvo za mlađe uzraste   |   11.02.2020.

12. ZIMSKO PRVENSTVO ZA MLAĐE UZRASNE KATEGORIJE ŽNS VPŽ-e

U-9, U-11, U-13 I U-15

RASPORED ODIGRAVANJA PO UZRASNIM KATEGORIJAMA:

 

PRIJAVLJENE EKIPE 12. ZIMSKOG PRVENSTVA MUK-a ZA UZRAST U-9:

Grupa „A“

U9

IME EKIPE

1.

NK SUHOPOLJE

2.

NK VOĆIN

3.

NK VIROVITICA 2

4.

NK PITOMAČA

5.

NK  GRANIČAR BUŠETINA

 

Grupa „B“

U9

IME EKIPE

1.

NK VIROVITICA 1

2.

NA NO LIMIT

3.

NK SLATINA

4.

NK BRATSTVO

5.

NK PAPUK

 

PRIJAVLJENE EKIPE 12. ZIMSKOG PRVENSTVA MUK-a ZA UZRAST U-11:

Grupa „A“

U11

IME EKIPE

1.

NK PITOMAČA

2.

NK BRATSTVO

3.

NK VIROVITICA 1

4.

NK SLATINA

5.

NK SUHOPOLJE

6.

NK MLADOST(ČAČ)

 

Grupa „B“

U11

IME EKIPE

1.

NK VOĆIN

2.

NK PAPUK

3.

NK VIROVITICA 2

4.

NA NO LIMIT

5.

NK GRADINA

 

 

 

 

PRIJAVLJENE EKIPE 12. ZIMSKOG PRVENSTVA MUK-a ZA UZRAST U-13:

Grupa „A“

U13

IME EKIPE

1.

NK SUHOPOLJE

2.

NK VIROVITICA 2

3.

NK BRATSTVO

4.

NK REZOVAC

5.

NK GRANIČAR BUŠETINA

6.

NK PITOMAČA

 

Grupa „B“

U13

IME EKIPE

1.

NK VIROVITICA 1

2.

NK PAPUK

3.

NK VOĆIN

4.

NA NO LIMIT

5.

NK SLATINA

6.

NK SLAVONIJA

 

 

PRIJAVLJENE EKIPE 12. ZIMSKOG PRVENSTVA MUK-a ZA UZRAST U-15:

Grupa“A“

U15

IME EKIPE

1.

NK BRATSTVO

2.

NK PITOMAČA

3.

NA NO LIMIT

4.

NK VIROVITICA

 

Grupa „B“

U11

IME EKIPE

1.

NK SLAVONIJA

2.

NK PAPUK

3.

NK VOĆIN

4.

NK SLATINA

5.

NK MLADOST (ČAČ)

 

 

 

 

 

 

UZRAST U-9 RASPORED I SATNICA 12. ZIMSKOG PRVENSTVA MUK-a ŽNS VPŽ-e:

Grupa“A“

UZRAST U-9 (2011. godište i mlađi)

Dvorana OŠ VOĆIN  08.02.2020.

 

 

KOLO

SATNICA

EKIPE

REZULTAT

1.

 

1. kolo

9:00-9:20

NK SUHOPOLJE-NK VOĆIN

2:0

2.

 

1. kolo

9:25-9:45

NK GRANIČAR BUŠETINA-NK VIROVITICA 2

0:5

3.

 

1. kolo

 

NK PITOMAČA-slobodna

 

 

4.

 

2. kolo

9:50-10:10

NK SUHOPOLJE-NK PITOMAČA

4:0

5.

 

2. kolo

10:15-10:35

NK VOĆIN-NK VIROVITICA 2

0:3

6.

 

2. kolo

 

NK GRANIČAR BUŠETINA-slobodna

 

 

7.

 

3. kolo

10:40-11:00

NK GRANIČAR BUŠETINA-NK SUHOPOLJE

0:4

8.

 

3. kolo

11:20-11:40

NK PITOMAČA-NK VOĆIN

1:1

9.

 

3. kolo

 

NK VIROVITICA 2 -slobodna

 

 

10.

 

4. kolo

11:45-12:05

NK VOĆIN-NK GRANIČAR BUŠETINA

5:0

11.

 

4. kolo

12:10-12:30

NK VIROVITICA 2-NK PITOMAČA

8:1

12.

 

4. kolo

 

NK SUHOPOLJE-slobodno

 

 

13.

 

5. kolo

12:35-12:55

NK PITOMAČA-NK GRANIČAR BUŠETINA

0:0

14.

 

5. kolo

13:00-13:20

NK VIROVITICA 2-NK SUHOPOLJE

1:1

15.

 

5. kolo

 

NK VOĆIN-slobodan

 

 

Grupa“B“

UZRAST U-9 (2011. godište i mlađi)

Dvorana SŠ SLATINA  19.01.2020. 

 

 

KOLO

SATNICA

EKIPE

REZULTAT

1.

 

1. kolo

9:00-9:20

NA NO LIMIT -NK PAPUK

2:0

2.

 

1. kolo

9:25-9:45

NK SLATINA-NK BRATSTVO

3:1

3.

 

1. kolo

 

NK VIROVITICA 1- slobodna

 

 

4.

 

2. kolo

9:50-10:10

NK VIROVITICA 1- NA NO LIMIT

1:6

5.

 

2. kolo

10:15-10:35

NK PAPUK-NK SLATINA

1:3

6.

 

2. kolo

 

NK BRATSTVO-slobodno

 

 

7.

 

3. kolo

10:40-11:00

NK BRATSTVO-NK PAPUK

0:3

8.

 

3. kolo

11:20-11:40

NK SLATINA-NK VIROVITICA 1

4:1

9.

 

3. kolo

 

NA NO LIMIT- slobodan

 

 

10.

 

4. kolo

11:45-12:05

NK VIROVITICA 1-NK BRATSTVO

2:0

11.

 

4. kolo

12:10-12:30

NA NO LIMIT -NK SLATINA

1:0

12.

 

4. kolo

 

NK PAPUK-slobodan

 

 

13.

 

5. kolo

12:35-12:55

NK PAPUK-NK VIROVITICA 1

2:3

14.

 

5. kolo

13:00-13:20

NK BRATSTVO-NA NO LIMIT

0:2

15.

 

5. kolo

 

NK SLATINA- slobodna

 

Grupa „A“

UZRAST U-11 (2009.godište i mlađi)

Dvorana OŠ u Gradini  25.01.2020.

 

 

KOLO

SATNICA

EKIPE

REZULTAT

1.

 

1. kolo

9:00-9:20

NK-BRATSTVO-NK SUHOPOLJE

0:2

2.

 

1. kolo

9:25-9:45

NK VIROVITICA 1-NK SLATINA

0:3

3.

 

1. kolo

9:50-10:10

NK PITOMAČA-NK MLADOST(ČAČ)

1:0

4.

 

2. kolo

10:15-10:35

NK SUHOPOLJE-NK VIROVITICA 1

 

5.

 

2. kolo

10:40-11:00

NK PITOMAČA-NK BRATSTVO

4:0

6.

 

2. kolo

11:05-11:25

NK MLADOST(ČAČ)-NK SLATINA

0:2

7.

 

3. kolo

11:30-11:50

NK VIROVITICA 1-NK PITOMAČA

0:3

8.

 

3. kolo

11:55-12:15

NK SLATINA-NK SUHOPOLJE

1:2

9.

 

3. kolo

12:20-12:40

NK BRATSTVO-NK MLADOST(ČAČ)

0:1

10.

 

4. kolo

12:45-13:05

NK PITOMAČA-NK SLATINA

4:0

11.

 

4. kolo

13:10-13:30

NK BRATSTVO-NK VIROVITICA 1

2:3

12.

 

4. kolo

13:35-13:55

NK MLADOST(ČAČ)-NK SUHOPOLJE

1:4

13.

 

5. kolo

14:00-14:20

NK SLATINA-NK BRATSTVO

3:0

14.

 

5. kolo

14:25-14:45

NK VIROVITICA 1-NK MLADOST(ČAČ)

0:1

15.

 

5. kolo

14:50-15:10

NK SUHOPOLJE-.NK PITOMAČA

2:1

 

 

 

Grupa“B“

UZRAST U-11 (2009. godište i mlađi)

Dvorana OŠ Gradina 25.01.2020.

 

 

KOLO

SATNICA

EKIPE

REZULTAT

1.

 

1. kolo

15:15-15:35

NK PAPUK-NK GRADINA

3:0

2.

 

1. kolo

15:40-16:00

NK VIROVITICA 2-NA NO LIMIT

0:1

 

 

1. kolo

 

NK VOĆIN-slobodan

 

 

3.

 

2. kolo

16:05-16:25

NK VOĆIN-NK PAPUK

2:1

4.

 

2. kolo

16:30-16:50

NK GRADINA-NK VIROVITICA 2

1:1

 

 

2. kolo

 

NA NO LIMIT-slobodan

 

 

5.

 

3. kolo

16:55-17:15

NK VOĆIN-NA NO LIMIT

1:2

6.

 

3. kolo

17:20-17:40

NK PAPUK-NK VIROVITICA 2

1:0

 

 

3. kolo

 

NK GRADINA-slobodna

 

 

7.

 

4. kolo

17:45-18:05

NA NO LIMIT-NK GRADINA

0:0

8.

 

4. kolo

18:10-18:30

NK VIROVITICA 2-VOĆIN

3:1

 

 

4. kolo

 

NK PAPUK-slobodan

 

 

9.

 

5. kolo

18:35-18:55

NA NO LIMIT-NK PAPUK

3:0

10.

 

5. kolo

19:00-19:20

NK GRADINA-NK VOĆIN

2:1

 

 

5. kolo

 

NK VIROVITICA 2-slobodna

 

 

UZRAST U-13 RASPORED I SATNICA 12. ZIMSKOG PRVENSTVA MUK-a ŽNS VPŽ-e:

Grupa „A“

UZRAST U-13 (2007.godište i mlađi)

Dvorana OŠ u Pitomači  02.02.2020.

 

 

KOLO

SATNICA

EKIPE

REZULTAT

1.

 

1. kolo

9:00-9:20

NK SUHOPOLJE-NK PITOMAČA

2:1

2.

 

1. kolo

9:25-9:45

NK BRATSTVO-NK REZOVAC

0:2

3.

 

1. kolo

9:50-10:10

NK VIROVITICA 2- NK GRANIČAR BUŠETINA

10:0

4.

 

2. kolo

10:15-10:35

NK PITOMAČA-NK REZOVAC

3:1

5.

 

2. kolo

10:40-11:00

NK SUHOPOLJE-NK VIROVITICA 2

0:3

6.

 

2. kolo

11:05-11:25

NK GRANIČAR BUŠETINA-NK BRATSTVO

3:1

7.

 

3. kolo

11:30-11:50

NK VIROVITICA 2-NK PITOMAČA

2:2

8.

 

3. kolo

11:55-12:15

NK REZOVAC-NK GRANIČAR BUŠETINA

2:1

9.

 

3. kolo

12:20-12:40

NK BRATSTVO-NK SUHOPOLJE

2:1

10.

 

4. kolo

12:45-13:05

NK PITOMAČA-NK GRANIČAR BUŠETINA

3:1

11.

 

4. kolo

13:10-13:30

NK VIROVITICA 2-NK BRATSTVO

4:1

12.

 

4. kolo

13:35-13:55

NK SUHOPOLJE-NK REZOVAC

3:0

13.

 

5. kolo

14:00-14:20

NK BRATSTVO-NK PITOMAČA

0:3

14.

 

5. kolo

14:25-14:45

NK GRANIČAR BUŠETINA-NK SUHOPOLJE

0:2

15.

 

5. kolo

14:50-15:10

NK REZOVAC-NK VIROVITICA 2

0:5

 

 

Grupa „B“

UZRAST U-13 (2007.godište i mlađi)

Dvorana  SŠ SLATINA      09.02.2020.

 

 

KOLO

SATNICA

EKIPE

REZULTAT

1.

 

1. kolo

9:00-9:20

NK VIROVITICA 1-NK SLAVONIJA

0:0

2.

 

1. kolo

9:25-9:45

NK VOĆIN-NA NO LIMIT

2:0

3.

 

1. kolo

9:50-10:10

NK PAPUK-NK SLATINA

1:3

4.

 

2. kolo

10:15-10:35

NK SLAVONIJA-NA NO LIMIT

1:7

5.

 

2. kolo

10:40-11:00

NK VIROVITICA 1.- NK PAPUK

1:1

6.

 

2. kolo

11:05-11:25

NK SLATINA-NK VOĆIN

0:0

7.

 

3. kolo

11:30-11:50

NK PAPUK-NK SLAVONIJA

2:0

8.

 

3. kolo

11:55-12:15

NA NO LIMIT-NK SLATINA

1:0

9.

 

3. kolo

12:20-12:40

NK VOĆIN-NK VIROVITICA 1

2:0

10.

 

4. kolo

12:45-13:05

 NK SLAVONIJA-NK SLATINA

0:2

11.

 

4. kolo

13:10-13:30

NK PAPUK-NK VOĆIN

0:0

12.

 

4. kolo

13:35-13:55

NK VIROVITICA 1-NA NO LIMIT

0:0

13.

 

5. kolo

14:00-14:20

NK VOĆIN-NK SLAVONIJA

6:1

14.

 

5. kolo

14:25-14:45

NK SLATINA-NK VIROVITICA 1

3:0

15.

 

5. kolo

14:50-15:10

NA NO LIMIT-NK PAPUK

3:0

 

 

 

UZRAST U-15 RASPORED I SATNICA 12. ZIMSKOG PRVENSTVA MUK-a ŽNS VPŽ-e:

Grupa „A“

UZRAST U-15 (2005. godište i mlađi)

Dvorana OŠ PITOMAČA 01.02.2020.

 

 

KOLO

SATNICA

EKIPE

REZULTAT

1.

 

Grupa A 1. kolo

9:00-9:20

NK PITOMAČA-NA NO LIMIT

1:1

2.

 

Grupa A 1. kolo

9:25-9:45

NK BRATSTVO-NK VIROVITICA

2:0

3.

 

Grupa A 2. kolo

9:50-10:10

NK BRATSTVO-NK PITOMAČA

0:1

4.

 

Grupa A 2. kolo

10:15-10:35

NK VIROVITICA-NA NO LIMIT

0:3

5.

 

Grupa A 3. kolo

10:40-11:00

NK VIROVITICA-NK PITOMAČA

4:4

6.

 

Grupa A 3. kolo

11:05-11:25

NA NO LIMIT-NK BRATSTVO

3:1

 

Grupa“B“

UZRAST U-15 (2005. godište i mlađi)

Dvorana SŠ Orahovica  26.01.2020.

 

 

KOLO

SATNICA

EKIPE

REZULTAT

1.

 

1. kolo

9:00-9:20

NK PAPUK-NK MLADOST(ČAČ)

0:2

2.

 

1. kolo

9:25-9:45

NK VOĆIN-NK SLATINA

0:2

3.

 

1. kolo

 

NK SLAVONIJA-slobodna

 

 

4.

 

2. kolo

9:50-10:10

NK SLAVONIJA-NK PAPUK

1:4

5.

 

2. kolo

10:15-10:35

NK MLADOST(ČAČ)-NK VOĆIN

2:1

6.

 

2. kolo

 

NK SLATINA-slobodna

 

 

7.

 

3. kolo

10:40-11:00

NK VOĆIN-NK SLAVONIJA

4:1

8.

 

3. kolo

11:20-11:40

NK SLATINA –NK MLADOST(ČAČ)

1:2

9.

 

3. kolo

 

NK PAPUK-slobodna

 

 

10.

 

4. kolo

11:45-12:05

NK PAPUK-NK VOĆIN

2:1

11.

 

4. kolo

12:10-12:30

NK SLATINA-NK SLAVONIJA

5:1

12.

 

4. kolo

 

NK MLADOST(ČAČ)-slobodna

 

 

13.

 

5. kolo

12:35-12:55

NK MLADOST(ČAČ)-NK SLAVONIJA

2:3

14.

 

5. kolo

13:00-13:20

NK PAPUK-NK SLATINA

0:3

15.

 

5. kolo

 

NK VOĆIN-slobodan

 

 

RASPORED UTAKMICA 12.ZMNT.docx


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.