IV NL BJ-KC-VT

Utakmice posljednjeg 26. kola

Papuk - Križevci 2 : 2 ( 0 : 1 )
Garić - Tomislav (Ber) 1 : 2 ( 1 : 1 )
Zdenka 91 - Virovitica 0 : 4 ( 0 : 3 )
Tehničar (Cv) - Graničar (Đ) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost (KP) - Pitomača 3 : 0 ( 1 : 0 )
Rovišće - Dinamo (Pr) 3 : 2 ( 0 : 1 )
Podravac (V) - Slatina 5 : 0 ( 3 : 0 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 26. kola
Papuk - Križevci 2 : 2 ( 0 : 1 )
Garić - Tomislav (Ber) 1 : 2 ( 1 : 1 )
Zdenka 91 - Virovitica 0 : 4 ( 0 : 3 )
Tehničar (Cv) - Graničar (Đ) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost (KP) - Pitomača 3 : 0 ( 1 : 0 )
Rovišće - Dinamo (Pr) 3 : 2 ( 0 : 1 )
Podravac (V) - Slatina 5 : 0 ( 3 : 0 )
Utakmice 25. kola
Tomislav (Ber) - Papuk 4 : 2 ( 3 : 1 )
Križevci - Podravac (V) 6 : 0 ( 4 : 0 )
Virovitica - Garić 6 : 2 ( 3 : 1 )
Graničar (Đ) - Zdenka 91 1 : 0 ( 1 : 0 )
Pitomača - Tehničar (Cv) 3 : 1 ( 2 : 1 )
Dinamo (Pr) - Mladost (KP) 1 : 2 ( 0 : 0 )
Slatina - Rovišće 4 : 1 ( 3 : 1 )
Utakmice 24. kola
Slatina - Križevci 3 : 2 ( 3 : 0 )
Podravac (V) - Tomislav (Ber) 2 : 1 ( 1 : 1 )
Papuk - Virovitica 2 : 2 ( 0 : 2 )
Garić - Graničar (Đ) 4 : 0 ( 3 : 0 )
Zdenka 91 - Pitomača 0 : 3 ( 0 : 0 )
Tehničar (Cv) - Dinamo (Pr) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Rovišće - Mladost (KP) 3 : 4 ( 2 : 3 )
Utakmice 23. kola
Mladost (KP) - Tehničar (Cv) 1 : 2 ( 0 : 0 )
Virovitica - Podravac (V) 3 : 1 ( 1 : 1 )
Križevci - Rovišće 5 : 1 ( 1 : 0 )
Tomislav (Ber) - Slatina 3 : 0 ( 1 : 0 )
Dinamo (Pr) - Zdenka 91 2 : 1 ( 2 : 0 )
Graničar (Đ) - Papuk 6 : 0 ( 4 : 0 )
Pitomača - Garić 3 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 22. kola
Rovišće - Tehničar (Cv) 0 : 5 ( 0 : 2 )
Križevci - Tomislav (Ber) 2 : 2 ( 1 : 1 )
Slatina - Virovitica 0 : 2 ( 0 : 1 )
Podravac (V) - Graničar (Đ) 0 : 3 ( 0 : 2 )
Papuk - Pitomača 3 : 0 ( 0 : 0 )
Garić - Dinamo (Pr) 1 : 3 ( 0 : 1 )
Zdenka 91 - Mladost (KP) 0 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 21. kola
Tomislav (Ber) - Rovišće 0 : 0 ( 0 : 0 )
Virovitica - Križevci 2 : 0 ( 1 : 0 )
Graničar (Đ) - Slatina 0 : 2 ( 0 : 0 )
Pitomača - Podravac (V) 1 : 1 ( 0 : 1 )
Dinamo (Pr) - Papuk 2 : 0 ( 2 : 0 )
Tehničar (Cv) - Zdenka 91 4 : 1 ( 2 : 1 )
Mladost (KP) - Garić 2 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 20. kola
Podravac (V) - Dinamo (Pr) 2 : 2 ( 0 : 0 )
Papuk - Mladost (KP) 0 : 1 ( 0 : 1 )
Garić - Tehničar (Cv) 0 : 1 ( 0 : 1 )
Tomislav (Ber) - Virovitica 2 : 1 ( 1 : 1 )
Križevci - Graničar (Đ) 2 : 1 ( 2 : 0 )
Rovišće - Zdenka 91 5 : 2 ( 4 : 1 )
Slatina - Pitomača 1 : 4 ( 0 : 1 )
Utakmice 19. kola
Graničar (Đ) - Tomislav (Ber) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Virovitica - Rovišće 6 : 1 ( 3 : 1 )
Pitomača - Križevci 1 : 5 ( 0 : 1 )
Dinamo (Pr) - Slatina 3 : 1 ( 2 : 1 )
Mladost (KP) - Podravac (V) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Tehničar (Cv) - Papuk 3 : 0 ( 0 : 0 )
Zdenka 91 - Garić 1 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 18. kola
Tomislav (Ber) - Pitomača 1 : 0 ( 0 : 0 )
Križevci - Dinamo (Pr) 3 : 3 ( 1 : 1 )
Slatina - Mladost (KP) 3 : 2 ( 2 : 0 )
Podravac (V) - Tehničar (Cv) 0 : 2 ( 0 : 1 )
Papuk - Zdenka 91 5 : 2 ( 2 : 1 )
Rovišće - Garić 4 : 2 ( 1 : 0 )
Virovitica - Graničar (Đ) 4 : 2 ( 2 : 0 )
Utakmice 17. kola
Pitomača - Virovitica 3 : 0 ( 1 : 0 )
Dinamo (Pr) - Tomislav (Ber) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Graničar (Đ) - Rovišće 4 : 1 ( 1 : 1 )
Tehničar (Cv) - Slatina 4 : 1 ( 4 : 0 )
Zdenka 91 - Podravac (V) 2 : 0 ( 0 : 0 )
Garić - Papuk 3 : 2 ( 1 : 0 )
Mladost (KP) - Križevci 1 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 16. kola
Virovitica - Dinamo (Pr) 4 : 1 ( 2 : 1 )
Tomislav (Ber) - Mladost (KP) 1 : 1 ( 1 : 0 )
Križevci - Tehničar (Cv) 1 : 0 ( 1 : 0 )
Slatina - Zdenka 91 5 : 0 ( 2 : 0 )
Podravac (V) - Garić 4 : 1 ( 1 : 0 )
Rovišće - Papuk 2 : 1 ( 2 : 1 )
Graničar (Đ) - Pitomača 1 : 1 ( 1 : 0 )
Utakmice 15. kola
Zdenka 91 - Križevci 1 : 1 ( 0 : 1 )
Pitomača - Rovišće 3 : 0 ( 1 : 0 )
Dinamo (Pr) - Graničar (Đ) 2 : 1 ( 1 : 0 )
Tehničar (Cv) - Tomislav (Ber) 1 : 1 ( 1 : 1 )
Garić - Slatina 2 : 1 ( 2 : 1 )
Papuk - Podravac (V) 3 : 0 ( 2 : 0 )
Mladost (KP) - Virovitica 0 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 14. kola
Rovišće - Podravac (V) 1 : 3 ( 1 : 1 )
Pitomača - Dinamo (Pr) 5 : 0 ( 1 : 0 )
Graničar (Đ) - Mladost (KP) 2 : 0 ( 0 : 0 )
Virovitica - Tehničar (Cv) 1 : 1 ( 1 : 0 )
Tomislav (Ber) - Zdenka 91 2 : 1 ( 1 : 0 )
Križevci - Garić 1 : 0 ( 0 : 0 )
Slatina - Papuk 2 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 13. kola
Graničar (Đ) - Tehničar (Cv) 2 : 2 ( 1 : 2 )
Dinamo (Pr) - Rovišće 1 : 0 ( 0 : 0 )
Pitomača - Mladost (KP) 0 : 0 ( 0 : 0 )
Tomislav (Ber) - Garić 0 : 1 ( 0 : 1 )
Križevci - Papuk 3 : 2 ( 3 : 2 )
Slatina - Podravac (V) 3 : 1 ( 0 : 0 )
Virovitica - Zdenka 91 6 : 2 ( 3 : 1 )
Utakmice 12. kola
Podravac (V) - Križevci 4 : 1 ( 2 : 0 )
Rovišće - Slatina 1 : 1 ( 0 : 1 )
Papuk - Tomislav (Ber) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Garić - Virovitica 1 : 1 ( 0 : 0 )
Zdenka 91 - Graničar (Đ) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Tehničar (Cv) - Pitomača 3 : 1 ( 2 : 0 )
Mladost (KP) - Dinamo (Pr) 2 : 2 ( 0 : 2 )
Utakmice 11. kola
Tomislav (Ber) - Podravac (V) 2 : 0 ( 0 : 0 )
Virovitica - Papuk 4 : 0 ( 1 : 0 )
Graničar (Đ) - Garić 1 : 0 ( 1 : 0 )
Pitomača - Zdenka 91 2 : 1 ( 0 : 0 )
Dinamo (Pr) - Tehničar (Cv) 0 : 1 ( 0 : 1 )
Mladost (KP) - Rovišće 4 : 3 ( 3 : 0 )
Križevci - Slatina 1 : 2 ( 0 : 2 )
Utakmice 10. kola
Garić - Pitomača 0 : 2 ( 0 : 2 )
Slatina - Tomislav (Ber) 1 : 2 ( 1 : 0 )
Rovišće - Križevci 1 : 0 ( 1 : 0 )
Tehničar (Cv) - Mladost (KP) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Podravac (V) - Virovitica 3 : 2 ( 3 : 0 )
Zdenka 91 - Dinamo (Pr) 0 : 2 ( 0 : 0 )
Papuk - Graničar (Đ) 4 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 9. kola
Mladost (KP) - Zdenka 91 2 : 1 ( 1 : 0 )
Tehničar (Cv) - Rovišće 3 : 0 ( 2 : 0 )
Dinamo (Pr) - Garić 3 : 1 ( 1 : 1 )
Pitomača - Papuk 1 : 1 ( 0 : 0 )
Graničar (Đ) - Podravac (V) 0 : 0 ( 0 : 0 )
Virovitica - Slatina 5 : 0 ( 3 : 0 )
Tomislav (Ber) - Križevci 0 : 1 ( 0 : 0 )
Utakmice 8. kola
Garić - Mladost (KP) 3 : 0 ( 1 : 0 )
Papuk - Dinamo (Pr) 3 : 2 ( 2 : 1 )
Podravac (V) - Pitomača 0 : 0 ( 0 : 0 )
Slatina - Graničar (Đ) 3 : 1 ( 0 : 1 )
Križevci - Virovitica 1 : 0 ( 0 : 0 )
Rovišće - Tomislav (Ber) 0 : 1 ( 0 : 1 )
Zdenka 91 - Tehničar (Cv) 0 : 5 ( 0 : 3 )
Utakmice 7. kola
Mladost (KP) - Papuk 2 : 0 ( 2 : 0 )
Tehničar (Cv) - Garić 1 : 0 ( 0 : 0 )
Dinamo (Pr) - Podravac (V) 1 : 2 ( 0 : 0 )
Graničar (Đ) - Križevci 2 : 2 ( 1 : 1 )
Virovitica - Tomislav (Ber) 1 : 2 ( 0 : 2 )
Zdenka 91 - Rovišće 6 : 1 ( 3 : 0 )
Pitomača - Slatina 3 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 6. kola
Garić - Zdenka 91 1 : 1 ( 1 : 0 )
Papuk - Tehničar (Cv) 0 : 0 ( 0 : 0 )
Podravac (V) - Mladost (KP) 0 : 2 ( 0 : 1 )
Slatina - Dinamo (Pr) 4 : 1 ( 1 : 0 )
Križevci - Pitomača 3 : 0 ( 1 : 0 )
Tomislav (Ber) - Graničar (Đ) 3 : 1 ( 0 : 0 )
Rovišće - Virovitica 0 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 5. kola
Pitomača - Tomislav (Ber) 2 : 0 ( 2 : 0 )
Garić - Rovišće 2 : 0 ( 2 : 0 )
Zdenka 91 - Papuk 1 : 3 ( 0 : 2 )
Tehničar (Cv) - Podravac (V) 2 : 0 ( 2 : 0 )
Dinamo (Pr) - Križevci 0 : 4 ( 0 : 3 )
Graničar (Đ) - Virovitica 1 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost (KP) - Slatina 1 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 4. kola
Papuk - Garić 3 : 0 ( 1 : 0 )
Virovitica - Pitomača 1 : 1 ( 0 : 1 )
Tomislav (Ber) - Dinamo (Pr) 1 : 2 ( 1 : 1 )
Križevci - Mladost (KP) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Slatina - Tehničar (Cv) 0 : 2 ( 0 : 0 )
Podravac (V) - Zdenka 91 4 : 4 ( 2 : 2 )
Rovišće - Graničar (Đ) 0 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 3. kola
Zdenka 91 - Slatina 1 : 3 ( 1 : 1 )
Pitomača - Graničar (Đ) 2 : 0 ( 0 : 0 )
Dinamo (Pr) - Virovitica 3 : 2 ( 2 : 0 )
Mladost (KP) - Tomislav (Ber) 3 : 2 ( 2 : 0 )
Tehničar (Cv) - Križevci 3 : 0 ( 0 : 0 )
Papuk - Rovišće 5 : 0 ( 3 : 0 )
Garić - Podravac (V) 1 : 2 ( 0 : 1 )
Utakmice 2. kola
Križevci - Zdenka 91 1 : 1 ( 1 : 0 )
Tomislav (Ber) - Tehničar (Cv) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Virovitica - Mladost (KP) 1 : 0 ( 1 : 0 )
Graničar (Đ) - Dinamo (Pr) 2 : 0 ( 0 : 0 )
Rovišće - Pitomača 1 : 4 ( 1 : 0 )
Slatina - Garić 2 : 1 ( 2 : 0 )
Podravac (V) - Papuk 0 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 1. kola
Zdenka 91 - Tomislav (Ber) 2 : 2 ( 1 : 2 )
Podravac (V) - Rovišće 2 : 0 ( 0 : 0 )
Garić - Križevci 1 : 1 ( 1 : 1 )
Tehničar (Cv) - Virovitica 1 : 0 ( 1 : 0 )
Mladost (KP) - Graničar (Đ) 1 : 2 ( 0 : 2 )
Dinamo (Pr) - Pitomača 0 : 3 ( : )
Papuk - Slatina 1 : 0 ( 0 : 0 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.