Kup - Seniori

Bušetina 1947 Bušetina 1947   3
Suhopolje Suhopolje   1
Zrinski (NB) Zrinski (NB)   0
Graničar (Ok) Graničar (Ok)   1
Mikleuš Mikleuš   3
Mladost 1930 (Čađ) Mladost 1930 (Čađ)   0
Slatina Slatina   5
Munja Munja   0
Papuk Papuk   0
Lukač 05 Lukač 05   1
Bratstvo Bratstvo   0
Virovitica Virovitica   2
Crnac Crnac   2
Rezovac Rezovac   0
Gradina Gradina   0
Pitomača Pitomača   6
Bušetina 1947 Bušetina 1947   6
Graničar (Ok) Graničar (Ok)   1
Slatina Slatina   3
Mikleuš Mikleuš   2
Virovitica Virovitica   2
Lukač 05 Lukač 05   1
Pitomača Pitomača   7
Crnac Crnac   0
Slatina Slatina   4
Bušetina 1947 Bušetina 1947   2
Pitomača Pitomača   1
Virovitica Virovitica   1



Sljedeće utakmice



Odigrane utakmice

Utakmice 9. kola
Pitomača - Suhopolje 5 : 1 ( 2 : 1 )
Utakmice 8. kola
Suhopolje - Pitomača 0 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 7. kola
Suhopolje - Bušetina 1947 6 : 2 ( 3 : 1 )
Virovitica - Pitomača 3 : 3 ( 1 : 2 )
Utakmice 6. kola
Bušetina 1947 - Suhopolje 2 : 1 ( 0 : 0 )
Pitomača - Virovitica 1 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 5. kola
Suhopolje - Bratstvo Suhopolje, 25.4. u 17,oo
Bušetina 1947 - Slatina Bušetina, 25.4. u 17,oo
Podravac (S) - Pitomača Sopje, 25.4. u 17,oo
Graničar (Ok) - Virovitica Okrugljača, 24.4. u 17,oo
Utakmice 4. kola
Podravac (S) - Voćin Sopje, 11.4. u 17,00
Pitomača - Mladost 1930 (Čađ) Pitomača, 11.4. u 17,00
Papuk - Bušetina 1947 Orahovica, 11.4. u 17,00
Lukač 05 - Virovitica Lukač, 11.4. u 17,00
Podravac (S) - Voćin Sopje, 11.4. u 17,00
Bratstvo - Borova Gornje Bazje, 11.4. u 17,00
Slavonija - Graničar (Ok) Sladojevci, 11.4. u 17,00
Utakmice 3. kola
Omladinac - Lukač 05 4 : 6 ( 1 : 1 )
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Čač) 4 : 0 ( 2 : 0 )
Kozice - Slatina 0 : 11 ( 0 : 5 )
Podgorje - Suhopolje 1 : 5 ( 0 : 0 )
Mladost (Mi) - Papuk 0 : 9 ( 0 : 4 )
Standard - Mikleuš 3 : 2 ( 1 : 1 )
Napredak - Bratstvo 3 : 7 ( 1 : 4 )
Crnac - Podravac (S) 0 : 5 ( 0 : 3 )
Borova - Rezovac 3 : 1 ( 1 : 1 )
Croatia - Graničar (Ok) 1 : 3 ( 0 : 2 )
Bušetina 1947 - Gradina 5 : 1 ( 2 : 0 )
Dinamo (Č) - Voćin 5 : 7 ( 2 : 1 )
Sveti Đurađ - Pitomača 0 : 3 ( 0 : 0 )
Zrinski (NB) - Slavonija 8 : 9 ( 0 : 1 )
Utakmice 2. kola
Omladinac - Mladost (V) 5 : 0 ( 2 : 0 )
Dinamo (KD) - Napredak 5 : 7 ( 1 : 5 )
Sveti Đurađ - Kladare 5 : 4 ( 1 : 2 )
Croatia - Bilogora 1947 5 : 2 ( 2 : 0 )
St. Brezovica - Podgorje 1 : 3 ( 1 : 1 )
Munja - Kozice 0 : 2 ( 0 : 1 )
Crnac - Plavi 1 : 0 ( 1 : 0 )
Borova - Mladost (B) 2 : 1 ( 1 : 0 )
Mladost (Mi) - Sloga (Z) 4 : 2 ( 1 : 0 )
Tehničar - Standard 1 : 3 ( 0 : 1 )
Otrovanec - Bušetina 1947 0 : 5 ( 0 : 1 )
Utakmice 1. kola
Brana - Bilogora 1947 0 : 14 ( 0 : 2 )
Kladare - Turanovac 6 : 4 ( 4 : 3 )
Dinamo (KD) - Drava 4 : 0 ( 2 : 0 )
Mladost (SG) - Mladost (V) 1 : 5 ( 1 : 3 )
Sloga (DS) - St. Brezovica 2 : 11 ( 1 : 3 )
Bilogorac - Omladinac 0 : 4 ( 0 : 0 )
Orešac - Borova 1 : 4 ( 1 : 3 )
Slaven - Napredak 0 : 3 ( : )
Sveti Đurađ - Sokol 3 : 0 ( 1 : 0 )
Otrovanec - Turnašica 7 : 6 ( : )
Podravec - Croatia 0 : 4 ( 0 : 3 )
Meljani - Munja 1 : 5 ( 0 : 3 )
Dinamo (Pr) - Standard 1 : 14 ( 0 : 5 )
Krčevina - Mladost (Mi) 0 : 3 ( : )
Slavonac - Tehničar 1 : 7 ( 0 : 1 )
Vaška - Mladost (B) 7 : 8 ( : )
Kozice - Ćeralije 5 : 2 ( 3 : 1 )
Plavi - Miholjac 4 : 0 ( 1 : 0 )
Sloga (Z) - DOŠK 3 : 1 ( 2 : 1 )
Bušetina 1947 - Graničar (ŽL) 17 : 0 ( 12 : 0 )
Grabić - Crnac 0 : 13 ( 0 : 4 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.