Kup - Seniori




Sljedeće utakmice



Odigrane utakmice

Utakmice 7. kola
Virovitica - Pitomača 2 : 4 ( 0 : 3 )
Utakmice 6. kola
Virovitica - Papuk 2 : 0 ( 0 : 0 )
Sloga (Z) - Pitomača 1 : 2 ( 1 : 1 )
Utakmice 5. kola
Podravac (S) - Virovitica 0 : 4 ( 0 : 2 )
Sloga (Z) - Suhopolje 3 : 1 ( 1 : 1 )
Borova - Papuk 0 : 5 ( 0 : 2 )
Graničar Bušetina - Pitomača 1 : 4 ( 0 : 3 )
Utakmice 4. kola
Ćeralije - Papuk 2 : 10 ( 0 : 5 )
Pitomača - Podgorje 6 : 1 ( 2 : 1 )
Rezovac - Suhopolje 11m (4 : 5) 2 : 2 ( 1 : 2 )
Borova - Slatina 2 : 1 ( 1 : 0 )
Bratstvo - Graničar Bušetina 0 : 6 ( 0 : 3 )
Podravac (S) - Mladost (Čač) 4 : 0 ( 1 : 0 )
Slavonija - Sloga (Z) 2 : 4 ( 1 : 2 )
Utakmice 3. kola
Turnašica - Virovitica 0 : 18 ( 0 : 10 )
DOŠK - Sloga (Z) 0 : 5 ( 0 : 2 )
Sveti Đurađ - Suhopolje 0 : 1 ( 0 : 0 )
Crnac - Slatina 0 : 5 ( 0 : 3 )
Sokol - Pitomača 0 : 12 ( 0 : 9 )
Standard - Graničar Bušetina 0 : 4 ( 0 : 3 )
Bilogora 1947 - Bratstvo 2 : 3 ( 2 : 0 )
Zrinski (NB) - Mladost (Čač) 11m (3 : 5) 1 : 1 ( 0 : 1 )
Podgorje - Voćin 3 : 2 ( 2 : 1 )
Mladost 1930 (Čađ) - Podravac (S) 0 : 3 ( 0 : 2 )
Mladost (Mi) - Slavonija 11m (5 : 6) 2 : 2 ( 2 : 2 )
Ćeralije - Gradina 1 : 0 ( 0 : 0 )
Dinamo (Č) - Rezovac 11m (10 : 11) 2 : 2 ( 2 : 2 )
Mikleuš - Borova 1 : 5 ( 1 : 1 )
Utakmice 2. kola
Turanovac - Turnašica 11m (3 : 5) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Sveti Đurađ - Napredak 6 : 3 ( 5 : 0 )
Sokol - Mladost (V) 5 : 1 ( 2 : 0 )
Bilogora 1947 - Drava 6 : 0 ( 2 : 0 )
Podgorje - Croatia 3 : 0 ( 2 : 0 )
Kozice - Zrinski (NB) 2 : 5 ( 2 : 4 )
Krčevina - Standard 1 : 4 ( 1 : 2 )
Munja - Crnac 2 : 3 ( 1 : 0 )
DOŠK - Dinamo (J) 11m (7 : 6) 2 : 2 ( 1 : 1 )
Utakmice 1. kola
Slaven - Turanovac 0 : 3 ( 0 : 3 )
Otrovanec - Sveti Đurađ 1 : 5 ( 1 : 2 )
Brana - Sokol 0 : 11 ( 0 : 6 )
Sloga (DS) - Drava 1 : 15 ( 0 : 7 )
Aršanj - Podgorje 0 : 5 ( 0 : 1 )
Podravec - Croatia 2 : 4 ( 0 : 0 )
St. Brezovica - Bilogora 1947 1 : 3 ( 0 : 2 )
Turnašica - Lukač 05 2 : 1 ( 1 : 0 )
Napredak - Kladare 4 : 0 ( 3 : 0 )
Mladost (V) - Dinamo (KD) 4 : 1 ( 1 : 1 )
Vaška - Standard 1 : 3 ( 1 : 1 )
Slavonac - Crnac 0 : 3 ( 0 : 2 )
Grabić - DOŠK 1 : 2 ( 0 : 1 )
Orešac - Dinamo (J) 1 : 2 ( 0 : 1 )
Meljani - Munja 1 : 4 ( 0 : 3 )
Kozice - Plavi 11m (9 : 8) 4 : 4 ( 2 : 3 )
Krčevina - Mladost (B) 1 : 0 ( 1 : 0 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.