Juniori Vir-Pit A

Utakmice posljednjeg 15. kola

Omladinac - Graničar Bušetina 3 : 0 ( 3 : 0 )
Sveti Đurađ - Gradina 0 : 6 ( 0 : 2 )


Sljedeće utakmice

Utakmice 15. kola
Podgorje - Bratstvo   Gornje Bazje, 21.5. u 19:30
Utakmice 16. kola
Graničar Bušetina - Gradina   Bušetina, 22.5. u 17:30
Sokol - Sveti Đurađ   Milanovac, 22.5. u 17:30
Podgorje - No Limit   Podgorje, 22.5. u 17:30
Bratstvo - Omladinac   Gornje Bazje, 22.5. u 17:30



Odigrane utakmice

Utakmice 15. kola
Omladinac - Graničar Bušetina 3 : 0 ( 3 : 0 )
Sveti Đurađ - Gradina 0 : 6 ( 0 : 2 )
Utakmice 14. kola
Sveti Đurađ - Graničar Bušetina 5 : 0 ( 1 : 0 )
Gradina - No Limit 2 : 2 ( 1 : 2 )
Bratstvo - Sokol 2 : 0 ( 1 : 0 )
Podgorje - Omladinac 0 : 4 ( 0 : 3 )
Utakmice 13. kola
Graničar Bušetina - Podgorje 1 : 2 ( 0 : 1 )
Sokol - Omladinac 3 : 10 ( 1 : 5 )
Gradina - Bratstvo 1 : 2 ( 0 : 1 )
No Limit - Sveti Đurađ 8 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 12. kola
Graničar Bušetina - No Limit 0 : 8 ( 0 : 3 )
Sveti Đurađ - Bratstvo 0 : 3 ( 0 : 2 )
Gradina - Omladinac 1 : 2 ( 1 : 2 )
Utakmice 11. kola
Sokol - Graničar Bušetina 2 : 5 ( 2 : 5 )
Podgorje - Gradina 1 : 5 ( 0 : 3 )
Omladinac - Sveti Đurađ 4 : 5 ( 1 : 4 )
Utakmice 10. kola
Graničar Bušetina - Bratstvo 1 : 8 ( 1 : 4 )
No Limit - Omladinac 8 : 0 ( 2 : 0 )
Sveti Đurađ - Podgorje 2 : 3 ( 2 : 0 )
Gradina - Sokol 9 : 3 ( 7 : 0 )
Utakmice 9. kola
Bratstvo - Podgorje 9 : 4 ( 6 : 2 )
Gradina - Rezovac 10 : 3 ( 4 : 2 )
Sveti Đurađ - Omladinac 5 : 1 ( 4 : 1 )
No Limit - Graničar Bušetina 12 : 0 ( 6 : 0 )
Utakmice 8. kola
Bratstvo - No Limit 1 : 3 ( 0 : 1 )
Graničar Bušetina - Sveti Đurađ 0 : 4 ( 0 : 3 )
Omladinac - Gradina 7 : 2 ( 2 : 1 )
Sokol - Podgorje 3 : 1 ( 2 : 0 )
Utakmice 7. kola
Bratstvo - Sokol 5 : 1 ( 2 : 1 )
Podgorje - Rezovac 3 : 1 ( 1 : 0 )
Gradina - Graničar Bušetina 6 : 1 ( 0 : 1 )
Sveti Đurađ - No Limit 2 : 2 ( 1 : 2 )
Utakmice 6. kola
Bratstvo - Sveti Đurađ 14 : 0 ( 6 : 0 )
No Limit - Gradina 6 : 1 ( 5 : 1 )
Omladinac - Podgorje 3 : 1 ( 2 : 0 )
Rezovac - Sokol 0 : 5 ( 0 : 2 )
Utakmice 5. kola
Rezovac - Bratstvo 5 : 2 ( 3 : 0 )
Omladinac - Sokol 4 : 7 ( 3 : 1 )
Graničar Bušetina - Podgorje 2 : 4 ( 1 : 1 )
Gradina - Sveti Đurađ 4 : 2 ( 1 : 2 )
Utakmice 4. kola
Bratstvo - Gradina 3 : 2 ( 0 : 1 )
No Limit - Podgorje 10 : 0 ( 6 : 0 )
Graničar Bušetina - Sokol 2 : 3 ( 0 : 2 )
Omladinac - Rezovac 3 : 4 ( 1 : 1 )
Utakmice 3. kola
Omladinac - Bratstvo 1 : 5 ( 1 : 1 )
Rezovac - Graničar Bušetina 1 : 10 ( 1 : 4 )
Sokol - No Limit 3 : 8 ( 1 : 4 )
Podgorje - Sveti Đurađ 5 : 2 ( 2 : 2 )
Utakmice 2. kola
Gradina - Podgorje 4 : 2 ( 2 : 0 )
Sveti Đurađ - Sokol 4 : 1 ( 1 : 0 )
No Limit - Rezovac 10 : 0 ( 2 : 0 )
Graničar Bušetina - Omladinac 5 : 1 ( 2 : 1 )
Utakmice 1. kola
Graničar Bušetina - Bratstvo 1 : 3 ( 0 : 3 )
Omladinac - No Limit 0 : 4 ( 0 : 0 )
Rezovac - Sveti Đurađ 1 : 2 ( 1 : 0 )
Sokol - Gradina 3 : 5 ( 2 : 2 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.