II. ŽNL Istok

Utakmice posljednjeg 11. kola

Kozice - Borova 0 : 11 ( 0 : 6 )
Zrinski (NB) - Mladost (Mi) 1 : 4 ( 0 : 3 )
Tehničar - DOŠK 0 : 3 ( 0 : 2 )
Ćeralije - Standard 0 : 0 ( 0 : 0 )
Munja - Mladost (B) 1 : 4 ( 0 : 1 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 11. kola
Kozice - Borova 0 : 11 ( 0 : 6 )
Zrinski (NB) - Mladost (Mi) 1 : 4 ( 0 : 3 )
Tehničar - DOŠK 0 : 3 ( 0 : 2 )
Ćeralije - Standard 0 : 0 ( 0 : 0 )
Munja - Mladost (B) 1 : 4 ( 0 : 1 )
Utakmice 10. kola
Standard - Crnac 1 : 2 ( 1 : 1 )
DOŠK - Ćeralije 4 : 2 ( 2 : 1 )
Mladost (Mi) - Tehničar 6 : 0 ( 3 : 0 )
Borova - Zrinski (NB) 7 : 0 ( 3 : 0 )
Mladost (B) - Kozice 1 : 2 ( 0 : 2 )
Utakmice 9. kola
Tehničar - Borova 1 : 5 ( 0 : 3 )
Ćeralije - Mladost (Mi) 2 : 1 ( 1 : 1 )
Zrinski (NB) - Mladost (B) 3 : 3 ( 2 : 0 )
Kozice - Munja 2 : 3 ( 1 : 2 )
Crnac - DOŠK 0 : 5 ( 0 : 2 )
Utakmice 8. kola
DOŠK - Standard 5 : 0 ( 2 : 0 )
Mladost (Mi) - Crnac 2 : 0 ( 1 : 0 )
Borova - Ćeralije 5 : 2 ( 3 : 2 )
Mladost (B) - Tehničar 2 : 1 ( 1 : 0 )
Munja - Zrinski (NB) 0 : 2 ( 0 : 1 )
Utakmice 7. kola
Zrinski (NB) - Kozice 6 : 1 ( 3 : 1 )
Tehničar - Munja 0 : 1 ( 0 : 0 )
Ćeralije - Mladost (B) 3 : 0 ( 3 : 0 )
Crnac - Borova 1 : 5 ( 0 : 2 )
Standard - Mladost (Mi) 2 : 9 ( 2 : 4 )
Utakmice 6. kola
Borova - Standard 10 : 2 ( 4 : 1 )
Kozice - Tehničar 1 : 1 ( 1 : 1 )
Mladost (B) - Crnac 5 : 2 ( 1 : 0 )
Mladost (Mi) - DOŠK 5 : 0 ( 2 : 0 )
Munja - Ćeralije 1 : 4 ( 1 : 2 )
Utakmice 5. kola
DOŠK - Borova 0 : 0 ( 0 : 0 )
Tehničar - Zrinski (NB) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Ćeralije - Kozice 7 : 0 ( 3 : 0 )
Crnac - Munja 7 : 2 ( 3 : 1 )
Standard - Mladost (B) 2 : 3 ( 2 : 2 )
Utakmice 4. kola
Zrinski (NB) - Ćeralije 1 : 0 ( 0 : 0 )
Kozice - Crnac 0 : 3 ( 0 : 2 )
Munja - Standard 0 : 1 ( 0 : 1 )
Borova - Mladost (Mi) 1 : 4 ( 0 : 2 )
Mladost (B) - DOŠK 4 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 3. kola
Ćeralije - Tehničar 2 : 0 ( 2 : 0 )
Mladost (Mi) - Mladost (B) 4 : 1 ( 1 : 0 )
DOŠK - Munja 2 : 0 ( 0 : 0 )
Crnac - Zrinski (NB) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Standard - Kozice 4 : 0 ( 3 : 0 )
Utakmice 2. kola
Mladost (B) - Borova 0 : 4 ( 0 : 3 )
Munja - Mladost (Mi) 2 : 3 ( 0 : 2 )
Kozice - DOŠK 0 : 7 ( 0 : 3 )
Zrinski (NB) - Standard 6 : 1 ( 3 : 1 )
Tehničar - Crnac 3 : 1 ( 1 : 0 )
Utakmice 1. kola
Borova - Munja 10 : 0 ( 4 : 0 )
Crnac - Ćeralije 3 : 1 ( 1 : 1 )
Standard - Tehničar 1 : 1 ( 0 : 1 )
DOŠK - Zrinski (NB) 3 : 3 ( 2 : 1 )
Mladost (Mi) - Kozice 5 : 0 ( 3 : 0 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.