II. ŽNL Istok

Utakmice posljednjeg 22. kola

DOŠK - Borova 1 : 1 ( 1 : 0 )
Crnac - Tehničar 3 : 0 ( 1 : 0 )
Ćeralije - Sloga (Z) 2 : 4 ( 0 : 2 )
Mladost (B) - Munja 3 : 1 ( 0 : 0 )
Standard - Mladost (Mi) 4 : 2 ( 2 : 1 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 22. kola
DOŠK - Borova 1 : 1 ( 1 : 0 )
Crnac - Tehničar 3 : 0 ( 1 : 0 )
Ćeralije - Sloga (Z) 2 : 4 ( 0 : 2 )
Mladost (B) - Munja 3 : 1 ( 0 : 0 )
Standard - Mladost (Mi) 4 : 2 ( 2 : 1 )
Utakmice 21. kola
Tehničar - DOŠK 3 : 0 ( 2 : 0 )
Borova - Standard 3 : 0 ( 2 : 0 )
Sloga (Z) - Crnac 4 : 0 ( 1 : 0 )
Ćeralije - Munja 1 : 1 ( 0 : 1 )
Plavi - Mladost (B) 4 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 20. kola
Ćeralije - Plavi 4 : 1 ( 1 : 1 )
Standard - Tehničar 0 : 2 ( 0 : 1 )
DOŠK - Sloga (Z) 1 : 4 ( 1 : 3 )
Crnac - Munja 2 : 1 ( 1 : 1 )
Mladost (Mi) - Borova 0 : 3 ( 0 : 0 )
Utakmice 19. kola
Munja - DOŠK 1 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost (B) - Ćeralije 1 : 3 ( 1 : 2 )
Plavi - Crnac 1 : 7 ( 1 : 3 )
Sloga (Z) - Standard 5 : 2 ( 2 : 1 )
Tehničar - Mladost (Mi) 5 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 18. kola
Mladost (Mi) - Sloga (Z) 0 : 2 ( 0 : 0 )
Standard - Munja 5 : 3 ( 3 : 1 )
DOŠK - Plavi 1 : 0 ( 1 : 0 )
Crnac - Mladost (B) 5 : 0 ( 2 : 0 )
Borova - Tehničar 2 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 17. kola
Ćeralije - Crnac 3 : 2 ( 0 : 1 )
Mladost (B) - DOŠK 6 : 1 ( 1 : 1 )
Plavi - Standard 4 : 3 ( 2 : 1 )
Munja - Mladost (Mi) 4 : 0 ( 3 : 0 )
Sloga (Z) - Borova 4 : 2 ( 2 : 1 )
Utakmice 16. kola
Standard - Mladost (B) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Tehničar - Sloga (Z) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Mladost (Mi) - Plavi 4 : 0 ( 1 : 0 )
DOŠK - Ćeralije 2 : 3 ( 1 : 0 )
Borova - Munja 0 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 15. kola
Ćeralije - Standard 3 : 1 ( 3 : 0 )
Mladost (B) - Mladost (Mi) 0 : 2 ( 0 : 1 )
Plavi - Borova 1 : 3 ( 1 : 2 )
Tehničar - Munja 3 : 1 ( 0 : 0 )
Sloga (Z) - Miholjac Zdenci, 15.4. u 16,3o
Crnac - DOŠK 0 : 2 ( 0 : 1 )
Utakmice 14. kola
Tehničar - Plavi 2 : 2 ( 2 : 1 )
Miholjac - DOŠK Gornji Miholjac, 8.4. u 16,3o
Standard - Crnac 1 : 0 ( 1 : 0 )
Borova - Mladost (B) 3 : 0 ( 3 : 0 )
Sloga (Z) - Munja 0 : 1 ( 0 : 1 )
Mladost (Mi) - Ćeralije 1 : 3 ( 0 : 1 )
Utakmice 13. kola
Munja - Miholjac Veliki Rastovac, 1.4. u 16,3o
DOŠK - Standard 2 : 2 ( 0 : 1 )
Plavi - Sloga (Z) 2 : 7 ( 1 : 3 )
Crnac - Mladost (Mi) 3 : 1 ( 2 : 0 )
Ćeralije - Borova 3 : 1 ( 2 : 1 )
Mladost (B) - Tehničar 2 : 1 ( 0 : 1 )
Utakmice 12. kola
Munja - Plavi 2 : 3 ( 1 : 2 )
Sloga (Z) - Mladost (B) 3 : 0 ( 1 : 0 )
Tehničar - Ćeralije 0 : 6 ( 0 : 2 )
Borova - Crnac 2 : 2 ( 1 : 0 )
Mladost (Mi) - DOŠK 6 : 1 ( 1 : 0 )
Miholjac - Standard Gornji Miholjac, 25.3. u 16,3o
Utakmice 11. kola
Tehničar - Crnac 1 : 0 ( 1 : 0 )
Plavi - Miholjac 2 : 3 ( 0 : 1 )
Sloga (Z) - Ćeralije 3 : 1 ( 2 : 0 )
Munja - Mladost (B) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Mladost (Mi) - Standard 4 : 1 ( 2 : 0 )
Borova - DOŠK 1 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 10. kola
Mladost (B) - Plavi 2 : 1 ( 0 : 1 )
Munja - Ćeralije 1 : 1 ( 0 : 0 )
Crnac - Sloga (Z) 2 : 2 ( 0 : 1 )
DOŠK - Tehničar 5 : 0 ( 3 : 0 )
Standard - Borova 2 : 4 ( 2 : 2 )
Miholjac - Mladost (Mi) 1 : 6 ( 0 : 4 )
Utakmice 9. kola
Plavi - Ćeralije 1 : 3 ( 0 : 1 )
Mladost (B) - Miholjac 2 : 1 ( 1 : 1 )
Munja - Crnac 0 : 5 ( 0 : 3 )
Tehničar - Standard 2 : 0 ( 0 : 0 )
Borova - Mladost (Mi) 4 : 1 ( 1 : 1 )
Sloga (Z) - DOŠK 1 : 1 ( 0 : 1 )
Utakmice 8. kola
Mladost (Mi) - Tehničar 5 : 3 ( 1 : 3 )
Ćeralije - Mladost (B) 6 : 1 ( 2 : 1 )
Miholjac - Borova 1 : 3 ( 1 : 0 )
Standard - Sloga (Z) 1 : 2 ( 0 : 1 )
DOŠK - Munja 0 : 2 ( 0 : 1 )
Crnac - Plavi 2 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 7. kola
Sloga (Z) - Mladost (Mi) 3 : 0 ( 1 : 0 )
Munja - Standard 0 : 5 ( 0 : 4 )
Plavi - DOŠK 4 : 2 ( 0 : 1 )
Mladost (B) - Crnac 1 : 4 ( 0 : 3 )
Ćeralije - Miholjac 3 : 0 ( 1 : 0 )
Tehničar - Borova 1 : 3 ( 1 : 1 )
Utakmice 6. kola
Mladost (Mi) - Munja 3 : 2 ( 2 : 1 )
Borova - Sloga (Z) 0 : 1 ( 0 : 0 )
DOŠK - Mladost (B) 2 : 2 ( 2 : 2 )
Crnac - Ćeralije 3 : 0 ( : )
Standard - Plavi 9 : 0 ( 3 : 0 )
Miholjac - Tehničar 2 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 5. kola
Ćeralije - DOŠK 3 : 2 ( 0 : 1 )
Crnac - Miholjac 7 : 0 ( 2 : 0 )
Mladost (B) - Standard 2 : 1 ( 1 : 1 )
Plavi - Mladost (Mi) 2 : 1 ( 1 : 0 )
Munja - Borova 2 : 4 ( 2 : 1 )
Sloga (Z) - Tehničar 2 : 1 ( 2 : 1 )
Utakmice 4. kola
Standard - Ćeralije 3 : 3 ( 1 : 3 )
Mladost (Mi) - Mladost (B) 1 : 1 ( 1 : 1 )
Borova - Plavi 3 : 0 ( 3 : 0 )
Munja - Tehničar 1 : 0 ( 1 : 0 )
Miholjac - Sloga (Z) 0 : 3 ( 0 : 1 )
DOŠK - Crnac 1 : 2 ( 0 : 1 )
Utakmice 3. kola
Munja - Sloga (Z) 1 : 2 ( 0 : 1 )
DOŠK - Miholjac 4 : 1 ( 3 : 0 )
Crnac - Standard 1 : 1 ( 1 : 0 )
Ćeralije - Mladost (Mi) 4 : 1 ( 2 : 0 )
Plavi - Tehničar 2 : 2 ( 1 : 0 )
Mladost (B) - Borova 0 : 1 ( 0 : 0 )
Utakmice 2. kola
Standard - DOŠK 5 : 3 ( 5 : 1 )
Mladost (Mi) - Crnac 1 : 2 ( 1 : 1 )
Borova - Ćeralije 5 : 0 ( 1 : 0 )
Tehničar - Mladost (B) 2 : 3 ( 2 : 1 )
Sloga (Z) - Plavi 8 : 0 ( 2 : 0 )
Miholjac - Munja 0 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 1. kola
Standard - Miholjac 1 : 0 ( 0 : 0 )
Plavi - Munja 0 : 1 ( 0 : 1 )
Mladost (B) - Sloga (Z) 1 : 3 ( 1 : 2 )
Ćeralije - Tehničar 3 : 1 ( 2 : 1 )
Crnac - Borova 2 : 0 ( 1 : 0 )
DOŠK - Mladost (Mi) 3 : 2 ( 0 : 1 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.