Pioniri U-13

Utakmice posljednjeg 14. kola

ŠN Orahovica - Podgorje 13 : 0 ( 6 : 0 )
Gradina - Graničar Bušetina 1 : 7 ( 1 : 2 )
Mikleuš - Borova 4 : 1 ( 2 : 0 )
Mladost (Čač) - Virovitica 1 : 2 ( 0 : 2 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 14. kola
ŠN Orahovica - Podgorje 13 : 0 ( 6 : 0 )
Gradina - Graničar Bušetina 1 : 7 ( 1 : 2 )
Mikleuš - Borova 4 : 1 ( 2 : 0 )
Mladost (Čač) - Virovitica 1 : 2 ( 0 : 2 )
Utakmice 13. kola
Virovitica - ŠN Orahovica 14 : 0 ( 8 : 0 )
Borova - Mladost (Čač) 2 : 11 ( 0 : 5 )
Graničar Bušetina - Mikleuš 11 : 1 ( 4 : 1 )
Podgorje - Gradina 4 : 5 ( 1 : 2 )
Utakmice 12. kola
ŠN Orahovica - Gradina 4 : 1 ( 3 : 0 )
Mikleuš - Podgorje 6 : 5 ( 4 : 3 )
Mladost (Čač) - Graničar Bušetina 8 : 2 ( 6 : 1 )
Virovitica - Borova 10 : 1 ( 7 : 1 )
Utakmice 11. kola
Borova - ŠN Orahovica 1 : 11 ( 1 : 7 )
Graničar Bušetina - Virovitica 1 : 12 ( 1 : 5 )
Podgorje - Mladost (Čač) 3 : 14 ( 1 : 6 )
Gradina - Mikleuš 13 : 0 ( 5 : 0 )
Utakmice 10. kola
ŠN Orahovica - Mikleuš 12 : 0 ( 1 : 0 )
Mladost (Čač) - Gradina 9 : 2 ( 5 : 0 )
Virovitica - Podgorje 14 : 0 ( 0 : 0 )
Borova - Graničar Bušetina 0 : 3 ( 0 : 0 )
Utakmice 9. kola
Graničar Bušetina - ŠN Orahovica 1 : 3 ( 0 : 1 )
Podgorje - Borova 5 : 0 ( 1 : 0 )
Gradina - Virovitica 0 : 13 ( 0 : 3 )
Mikleuš - Mladost (Čač) 0 : 14 ( 0 : 3 )
Utakmice 8. kola
ŠN Orahovica - Mladost (Čač) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Virovitica - Mikleuš 10 : 0 ( 3 : 0 )
Borova - Gradina 0 : 5 ( 0 : 3 )
Graničar Bušetina - Podgorje 5 : 1 ( 2 : 1 )
Utakmice 7. kola
Podgorje - ŠN Orahovica 2 : 8 ( 0 : 1 )
Graničar Bušetina - Gradina 8 : 1 ( 2 : 0 )
Borova - Mikleuš 1 : 3 ( 0 : 2 )
Virovitica - Mladost (Čač) 1 : 4 ( 1 : 3 )
Utakmice 6. kola
ŠN Orahovica - Virovitica 2 : 5 ( 1 : 1 )
Mladost (Čač) - Borova 10 : 1 ( 4 : 0 )
Mikleuš - Graničar Bušetina 0 : 9 ( 0 : 5 )
Gradina - Podgorje 5 : 2 ( 2 : 0 )
Utakmice 5. kola
Gradina - ŠN Orahovica 0 : 10 ( 0 : 2 )
Podgorje - Mikleuš 4 : 0 ( 1 : 0 )
Graničar Bušetina - Mladost (Čač) 3 : 4 ( 1 : 2 )
Borova - Virovitica 1 : 9 ( 1 : 4 )
Utakmice 4. kola
ŠN Orahovica - Borova 15 : 0 ( 7 : 0 )
Virovitica - Graničar Bušetina 6 : 4 ( 4 : 2 )
Mladost (Čač) - Podgorje 13 : 1 ( 7 : 0 )
Mikleuš - Gradina 1 : 11 ( 1 : 4 )
Utakmice 3. kola
Mikleuš - ŠN Orahovica 0 : 11 ( 0 : 3 )
Gradina - Mladost (Čač) 1 : 10 ( 0 : 7 )
Podgorje - Virovitica 0 : 17 ( 0 : 6 )
Graničar Bušetina - Borova 10 : 0 ( 5 : 0 )
Utakmice 2. kola
ŠN Orahovica - Graničar Bušetina 3 : 1 ( 2 : 1 )
Borova - Podgorje 1 : 7 ( 0 : 2 )
Virovitica - Gradina 6 : 1 ( 0 : 1 )
Mladost (Čač) - Mikleuš 13 : 2 ( 6 : 0 )
Utakmice 1. kola
Mladost (Čač) - ŠN Orahovica 4 : 1 ( 1 : 0 )
Mikleuš - Virovitica 0 : 9 ( 0 : 2 )
Gradina - Borova 4 : 2 ( 2 : 0 )
Podgorje - Graničar Bušetina 2 : 2 ( 1 : 2 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.