I. ŽNL

Utakmice posljednjeg 9. kola

Podgorje - Rezovac 0 : 3 ( 0 : 1 )
Mikleuš - Crnac 1 : 2 ( 0 : 1 )
Bratstvo - Podravac (S) 0 : 1 ( 0 : 1 )
Voćin - Sloga (Z) 2 : 1 ( 0 : 1 )
Slavonija - Gradina 9 : 3 ( 4 : 1 )
Mladost (Mi) - Borova 2 : 3 ( 0 : 2 )
Dinamo (Č) - Mladost (Čač) 5 : 2 ( 3 : 0 )


Sljedeće utakmice

Utakmice 10. kola
Rezovac - Mladost (Čač)   Rezovac, 23.10. u 15:00
Borova - Dinamo (Č)   Borova, 24.10. u 15:00
Gradina - Mladost (Mi)   Gradina, 24.10. u 15:00
Sloga (Z) - Slavonija   Zdenci, 24.10. u 15:00
Podravac (S) - Voćin   Sopje, 24.10. u 15:00
Crnac - Bratstvo   Crnac, 24.10. u 15:00
Podgorje - Mikleuš   Podgorje, 24.10. u 15:00



Odigrane utakmice

Utakmice 9. kola
Podgorje - Rezovac 0 : 3 ( 0 : 1 )
Mikleuš - Crnac 1 : 2 ( 0 : 1 )
Bratstvo - Podravac (S) 0 : 1 ( 0 : 1 )
Voćin - Sloga (Z) 2 : 1 ( 0 : 1 )
Slavonija - Gradina 9 : 3 ( 4 : 1 )
Mladost (Mi) - Borova 2 : 3 ( 0 : 2 )
Dinamo (Č) - Mladost (Čač) 5 : 2 ( 3 : 0 )
Utakmice 8. kola
Rezovac - Dinamo (Č) 1 : 1 ( 1 : 1 )
Mladost (Čač) - Mladost (Mi) 5 : 1 ( 4 : 0 )
Borova - Slavonija 7 : 2 ( 3 : 1 )
Gradina - Voćin 1 : 4 ( 0 : 2 )
Sloga (Z) - Bratstvo 5 : 1 ( 2 : 1 )
Podravac (S) - Mikleuš 3 : 0 ( 3 : 0 )
Crnac - Podgorje 3 : 7 ( 0 : 1 )
Utakmice 7. kola
Crnac - Rezovac 3 : 4 ( 0 : 0 )
Podgorje - Podravac (S) 0 : 2 ( 0 : 1 )
Mikleuš - Sloga (Z) 3 : 2 ( 0 : 1 )
Bratstvo - Gradina 3 : 2 ( 0 : 0 )
Voćin - Borova 4 : 2 ( 3 : 1 )
Slavonija - Mladost (Čač) 0 : 2 ( 0 : 1 )
Mladost (Mi) - Dinamo (Č) 1 : 1 ( 0 : 1 )
Utakmice 6. kola
Rezovac - Mladost (Mi) 6 : 0 ( 1 : 0 )
Dinamo (Č) - Slavonija 4 : 1 ( 3 : 1 )
Mladost (Čač) - Voćin 1 : 2 ( 0 : 0 )
Borova - Bratstvo 5 : 2 ( 3 : 0 )
Gradina - Mikleuš 3 : 4 ( 1 : 3 )
Sloga (Z) - Podgorje 5 : 1 ( 2 : 1 )
Podravac (S) - Crnac 4 : 2 ( 2 : 1 )
Utakmice 5. kola
Podravac (S) - Rezovac 3 : 1 ( 0 : 1 )
Crnac - Sloga (Z) 1 : 1 ( 0 : 1 )
Podgorje - Gradina 2 : 0 ( 1 : 0 )
Mikleuš - Borova 3 : 0 ( 0 : 0 )
Bratstvo - Mladost (Čač) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Voćin - Dinamo (Č) 3 : 2 ( 1 : 0 )
Slavonija - Mladost (Mi) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Utakmice 4. kola
Rezovac - Slavonija 1 : 1 ( 1 : 1 )
Mladost (Mi) - Voćin 0 : 3 ( 0 : 1 )
Dinamo (Č) - Bratstvo 5 : 2 ( 3 : 2 )
Mladost (Čač) - Mikleuš 1 : 3 ( 1 : 0 )
Borova - Podgorje 5 : 0 ( 3 : 0 )
Gradina - Crnac 1 : 2 ( 1 : 2 )
Sloga (Z) - Podravac (S) 0 : 2 ( 0 : 2 )
Utakmice 3. kola
Sloga (Z) - Rezovac 2 : 0 ( 2 : 0 )
Podravac (S) - Gradina 4 : 0 ( 3 : 0 )
Crnac - Borova 2 : 2 ( 1 : 0 )
Podgorje - Mladost (Čač) 3 : 2 ( 0 : 0 )
Mikleuš - Dinamo (Č) 4 : 0 ( 3 : 0 )
Bratstvo - Mladost (Mi) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Voćin - Slavonija 2 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 2. kola
Rezovac - Voćin 1 : 1 ( 1 : 1 )
Slavonija - Bratstvo 2 : 1 ( 2 : 1 )
Mladost (Mi) - Mikleuš 1 : 5 ( 0 : 0 )
Dinamo (Č) - Podgorje 4 : 2 ( 0 : 2 )
Mladost (Čač) - Crnac 5 : 1 ( 2 : 1 )
Borova - Podravac (S) 0 : 3 ( 0 : 0 )
Gradina - Sloga (Z) 1 : 4 ( 0 : 2 )
Utakmice 1. kola
Gradina - Rezovac 1 : 1 ( 1 : 1 )
Sloga (Z) - Borova 4 : 1 ( 3 : 1 )
Podravac (S) - Mladost (Čač) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Crnac - Dinamo (Č) 0 : 3 ( 0 : 0 )
Podgorje - Mladost (Mi) 1 : 6 ( 1 : 4 )
Mikleuš - Slavonija 2 : 1 ( 1 : 1 )
Bratstvo - Voćin 1 : 1 ( 0 : 1 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.