I. ŽNL

Utakmice posljednjeg 19. kola

Podravac (S) - Rezovac 3 : 1 ( 1 : 0 )
Bušetina 1947 - Dinamo (Č) 6 : 0 ( 2 : 0 )
Sloga (Z) - Mladost (Čač) 2 : 1 ( 1 : 0 )
Mladost 1930 (Čađ) - Slavonija 5 : 0 ( 2 : 0 )
Mikleuš - Graničar (Ok) 4 : 1 ( 2 : 0 )
Voćin - Lukač 05 2 : 0 ( 1 : 0 )
Suhopolje - Bratstvo 3 : 1 ( 2 : 1 )


Sljedeće utakmice

Utakmice 20. kola
Slavonija - Voćin Sladojevci, 28.4. u 17:00
Mladost (Čač) - Mladost 1930 (Čađ) Čačinci, 28.4. u 17:00
Dinamo (Č) - Sloga (Z) Četekovac, 28.4. u 17:00
Graničar (Ok) - Bušetina 1947 Okrugljača, 27.4. u 17:00
Rezovac - Mikleuš Rezovac, 28.4. u 17:00
Bratstvo - Podravac (S) , 28.4. u 17:00
Lukač 05 - Suhopolje Lukač, 27.4. u 17:00



Odigrane utakmice

Utakmice 19. kola
Podravac (S) - Rezovac 3 : 1 ( 1 : 0 )
Bušetina 1947 - Dinamo (Č) 6 : 0 ( 2 : 0 )
Sloga (Z) - Mladost (Čač) 2 : 1 ( 1 : 0 )
Mladost 1930 (Čađ) - Slavonija 5 : 0 ( 2 : 0 )
Mikleuš - Graničar (Ok) 4 : 1 ( 2 : 0 )
Voćin - Lukač 05 2 : 0 ( 1 : 0 )
Suhopolje - Bratstvo 3 : 1 ( 2 : 1 )
Utakmice 18. kola
Slavonija - Sloga (Z) 0 : 6 ( 0 : 1 )
Rezovac - Suhopolje 0 : 2 ( 0 : 1 )
Lukač 05 - Bratstvo 2 : 3 ( 1 : 2 )
Graničar (Ok) - Podravac (S) 1 : 10 ( 0 : 7 )
Mladost (Čač) - Bušetina 1947 2 : 1 ( 1 : 1 )
Voćin - Mladost 1930 (Čađ) 2 : 1 ( 0 : 1 )
Dinamo (Č) - Mikleuš 2 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 17. kola
Sloga (Z) - Voćin 3 : 2 ( 2 : 2 )
Bratstvo - Rezovac 2 : 1 ( 0 : 1 )
Mladost 1930 (Čađ) - Lukač 05 2 : 0 ( 0 : 0 )
Suhopolje - Graničar (Ok) 10 : 1 ( 4 : 0 )
Bušetina 1947 - Slavonija 1 : 1 ( 0 : 0 )
Podravac (S) - Dinamo (Č) 2 : 2 ( 0 : 0 )
Mikleuš - Mladost (Čač) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Utakmice 16. kola
Mladost 1930 (Čađ) - Sloga (Z) 0 : 2 ( 0 : 1 )
Voćin - Bušetina 1947 3 : 0 ( 3 : 0 )
Slavonija - Mikleuš 0 : 1 ( 0 : 1 )
Mladost (Čač) - Podravac (S) 5 : 1 ( 2 : 0 )
Graničar (Ok) - Bratstvo 1 : 7 ( 1 : 2 )
Lukač 05 - Rezovac 2 : 2 ( 0 : 1 )
Dinamo (Č) - Suhopolje 2 : 5 ( 0 : 1 )
Utakmice 15. kola
Mikleuš - Voćin 1 : 1 ( 1 : 0 )
Bušetina 1947 - Mladost 1930 (Čađ) 2 : 3 ( 1 : 2 )
Rezovac - Graničar (Ok) 2 : 1 ( 1 : 1 )
Sloga (Z) - Lukač 05 0 : 0 ( 0 : 0 )
Suhopolje - Mladost (Čač) 4 : 0 ( 2 : 0 )
Bratstvo - Dinamo (Č) 2 : 3 ( 1 : 1 )
Podravac (S) - Slavonija 2 : 2 ( 2 : 1 )
Utakmice 14. kola
Sloga (Z) - Bušetina 1947 5 : 1 ( 2 : 0 )
Mladost 1930 (Čađ) - Mikleuš 2 : 3 ( 1 : 1 )
Voćin - Podravac (S) 5 : 3 ( 3 : 1 )
Mladost (Čač) - Bratstvo 1 : 3 ( 1 : 1 )
Dinamo (Č) - Rezovac 1 : 1 ( 0 : 0 )
Slavonija - Suhopolje 0 : 4 ( 0 : 1 )
Lukač 05 - Graničar (Ok) 1 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 13. kola
Mladost 1930 (Čađ) - Podravac (S) 2 : 1 ( 0 : 0 )
Sloga (Z) - Mikleuš 2 : 2 ( 1 : 0 )
Voćin - Suhopolje 0 : 3 ( 0 : 2 )
Mladost (Čač) - Rezovac 3 : 1 ( 1 : 1 )
Dinamo (Č) - Graničar (Ok) 9 : 0 ( 4 : 0 )
Bušetina 1947 - Lukač 05 4 : 0 ( 3 : 0 )
Slavonija - Bratstvo 4 : 1 ( 3 : 1 )
Utakmice 12. kola
Graničar (Ok) - Mladost (Čač) 1 : 3 ( 0 : 0 )
Mikleuš - Bušetina 1947 6 : 1 ( 5 : 0 )
Lukač 05 - Dinamo (Č) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Suhopolje - Mladost 1930 (Čađ) 2 : 0 ( 1 : 0 )
Rezovac - Slavonija 2 : 0 ( 0 : 0 )
Bratstvo - Voćin 1 : 1 ( 0 : 0 )
Podravac (S) - Sloga (Z) 0 : 4 ( 0 : 2 )
Utakmice 11. kola
Slavonija - Graničar (Ok) 4 : 0 ( 1 : 0 )
Voćin - Rezovac 3 : 0 ( 1 : 0 )
Mladost 1930 (Čađ) - Bratstvo 3 : 1 ( 2 : 0 )
Sloga (Z) - Suhopolje 2 : 6 ( 2 : 2 )
Bušetina 1947 - Podravac (S) 3 : 3 ( 2 : 2 )
Mikleuš - Lukač 05 0 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost (Čač) - Dinamo (Č) 3 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 10. kola
Rezovac - Mladost 1930 (Čađ) 1 : 1 ( 0 : 0 )
Lukač 05 - Mladost (Čač) 2 : 1 ( 1 : 0 )
Graničar (Ok) - Voćin 2 : 1 ( 0 : 0 )
Suhopolje - Bušetina 1947 7 : 1 ( 2 : 0 )
Bratstvo - Sloga (Z) 1 : 2 ( 0 : 0 )
Podravac (S) - Mikleuš 4 : 1 ( 2 : 1 )
Dinamo (Č) - Slavonija 8 : 0 ( 4 : 0 )
Utakmice 9. kola
Mikleuš - Suhopolje 1 : 4 ( 0 : 3 )
Podravac (S) - Lukač 05 1 : 2 ( 1 : 1 )
Bušetina 1947 - Bratstvo 1 : 1 ( 1 : 1 )
Sloga (Z) - Rezovac 3 : 2 ( 0 : 0 )
Mladost 1930 (Čađ) - Graničar (Ok) 3 : 0 ( 1 : 0 )
Voćin - Dinamo (Č) 2 : 0 ( 1 : 0 )
Slavonija - Mladost (Čač) 1 : 4 ( 0 : 1 )
Utakmice 8. kola
Lukač 05 - Slavonija 4 : 1 ( 1 : 0 )
Rezovac - Bušetina 1947 1 : 5 ( 0 : 2 )
Dinamo (Č) - Mladost 1930 (Čađ) 1 : 4 ( 1 : 3 )
Mladost (Čač) - Voćin 4 : 2 ( 1 : 1 )
Suhopolje - Podravac (S) 7 : 0 ( 3 : 0 )
Graničar (Ok) - Sloga (Z) 0 : 2 ( 0 : 0 )
Bratstvo - Mikleuš 5 : 1 ( 2 : 1 )
Utakmice 7. kola
Mikleuš - Rezovac 2 : 1 ( 2 : 0 )
Suhopolje - Lukač 05 5 : 1 ( 1 : 1 )
Podravac (S) - Bratstvo 0 : 0 ( 0 : 0 )
Bušetina 1947 - Graničar (Ok) 4 : 0 ( 0 : 0 )
Sloga (Z) - Dinamo (Č) 2 : 2 ( 1 : 1 )
Voćin - Slavonija 0 : 0 ( 0 : 0 )
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Čač) 2 : 8 ( 1 : 5 )
Utakmice 6. kola
Bratstvo - Suhopolje 2 : 1 ( 1 : 1 )
Rezovac - Podravac (S) 7 : 1 ( 2 : 0 )
Dinamo (Č) - Bušetina 1947 3 : 2 ( 0 : 1 )
Mladost (Čač) - Sloga (Z) 1 : 0 ( 1 : 0 )
Slavonija - Mladost 1930 (Čađ) 1 : 0 ( 1 : 0 )
Graničar (Ok) - Mikleuš 1 : 2 ( 1 : 0 )
Lukač 05 - Voćin 2 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 5. kola
Podravac (S) - Graničar (Ok) 2 : 2 ( 0 : 1 )
Mladost 1930 (Čađ) - Voćin 0 : 3 ( 0 : 2 )
Bratstvo - Lukač 05 4 : 0 ( 2 : 0 )
Suhopolje - Rezovac 3 : 1 ( 3 : 1 )
Sloga (Z) - Slavonija 0 : 3 ( 0 : 1 )
Bušetina 1947 - Mladost (Čač) 4 : 2 ( 1 : 0 )
Mikleuš - Dinamo (Č) 2 : 2 ( 0 : 1 )
Utakmice 4. kola
Rezovac - Bratstvo 3 : 3 ( 1 : 1 )
Dinamo (Č) - Podravac (S) 3 : 0 ( 2 : 0 )
Mladost (Čač) - Mikleuš 6 : 1 ( 2 : 0 )
Slavonija - Bušetina 1947 2 : 5 ( 1 : 2 )
Voćin - Sloga (Z) 3 : 6 ( 2 : 4 )
Graničar (Ok) - Suhopolje 2 : 10 ( 0 : 3 )
Lukač 05 - Mladost 1930 (Čađ) 7 : 1 ( 4 : 1 )
Utakmice 3. kola
Bratstvo - Graničar (Ok) 4 : 1 ( 0 : 1 )
Rezovac - Lukač 05 3 : 2 ( 0 : 1 )
Podravac (S) - Mladost (Čač) 3 : 5 ( 2 : 2 )
Bušetina 1947 - Voćin 3 : 1 ( 2 : 0 )
Sloga (Z) - Mladost 1930 (Čađ) 8 : 1 ( 4 : 1 )
Suhopolje - Dinamo (Č) 9 : 1 ( 4 : 0 )
Mikleuš - Slavonija 4 : 1 ( 3 : 0 )
Utakmice 2. kola
Mladost 1930 (Čađ) - Bušetina 1947 1 : 4 ( 0 : 2 )
Graničar (Ok) - Rezovac 0 : 1 ( 0 : 0 )
Voćin - Mikleuš 2 : 1 ( 1 : 0 )
Slavonija - Podravac (S) 1 : 2 ( 1 : 1 )
Mladost (Čač) - Suhopolje 2 : 1 ( 0 : 1 )
Dinamo (Č) - Bratstvo 1 : 2 ( 0 : 2 )
Lukač 05 - Sloga (Z) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 1. kola
Graničar (Ok) - Lukač 05 1 : 2 ( 0 : 0 )
Bušetina 1947 - Sloga (Z) 2 : 1 ( 0 : 1 )
Mikleuš - Mladost 1930 (Čađ) 0 : 1 ( 0 : 1 )
Podravac (S) - Voćin 4 : 1 ( 0 : 0 )
Bratstvo - Mladost (Čač) 1 : 2 ( 1 : 1 )
Rezovac - Dinamo (Č) 5 : 2 ( 0 : 1 )
Suhopolje - Slavonija 4 : 0 ( 1 : 0 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.