11.Zimsko prvenstvo MUK-a

Zimsko prvenstvo za mlađe uzraste   |   21.01.2019.

PRIJAVLJENE EKIPE 11. ZIMSKOG PRVENSTVA MUK-a ZA UZRAST U-11:

U11

IME EKIPE

1.

NA NO LIMIT Virovitica

2.

NK VIROVITICA 1 Virovitica

3.

NK VIROVITICA 2 Virovitica

4.

NK SLATINA Slatina

5.

NK PITOMAČA 1 Pitomača

6.

NK PITOMAČA 2 Pitomača

7.

NK PAPUK Orahovica

8.

NK SUHOPOLJE Suhopolje

9.

NK REZOVAC Rezovac

 

UZRAST U-11 RASPORED I SATNICA 11. ZIMSKOG PRVENSTVA MUK-a ŽNS VPŽ-e:

UZRAST U-11 (2008. godište i mlađi)

Dvorana Tehničke škole Virovitica 19.01.2019.

 

DATUM

KOLO

SATNICA

EKIPE

REZULTAT

1.

19.01.2019.

Grupa A 1. kolo

8:30-8:50

NK REZOVAC-NK PITOMAČA 2

3:0

2.

19.01.2019.

Grupa A 1. kolo

8:55-9:15

NK SLATINA-NK VIROVITICA 1

0:1

3.

19.01.2019.

Grupa A 2. kolo

9:20-9:40

NK PITOMAČA 2-NK PAPUK

0:11

4.

19.01.2019.

Grupa A 2. kolo

9:45-10:05

NK VIROVITICA 1-NK REZOVAC

2:1

5.

19.01.2019.

Grupa B 1. kolo

10:10-10:30

NK PITOMAČA 1-NK VIROVITICA 2

6:0

6.

19.01.2019.

Grupa B 1. kolo

10:35-10:55

NA NO LIMIT-NK SUHOPOLJE

3:1

7.

19.01.2019.

Grupa A 3. kolo

11:00-11:20

NK VIROVITICA 1-NK PAPUK

0:4

8.

19.01.2019.

Grupa A 3. kolo

11:25-11:45

NK REZOVAC-NK SLATINA

1:2

9.

19.01.2019.

Grupa B 2. kolo

11:50-12:10

NK PITOMAČA 1-NK SUHOPOLJE

2:2

10.

19.01.2019.

Grupa B 2. kolo

12:15-12:35

NK VIROVITICA 2-NA NO LIMIT

0:10

11.

19.01.2019.

Grupa A 4. kolo

12:40-13:00

NK PAPUK-NK SLATINA

3:0

12.

19.01.2019.

Grupa A 4. kolo

13:05-13:25

NK PITOMAČA 2-NK VIROVITICA 1

1:1

13.

19.01.2019.

Grupa B 3. kolo

13:30-13:50

NK SUHOPOLJE- NK VIROVITICA 2

6:1

14.

19.01.2019.

Grupa B 3. kolo

13:55-14:15

NA NO LIMIT-NK PITOMAČA 1

5:1

15.

19.01.2019.

Grupa A 5. kolo

14:20-14:40

NK SLATINA-NK PITOMAČA 2

3:0

16.

19.01.2019.

Grupa A 5. kolo

14:45-15:05

NK PAPUK-NK REZOVAC

2:0

17.

19.01.2019.

Utakmica za 7.mjesto

15:10-15:30

NK REZOVAC (A4) – (B4) NK VIROVITICA 2

5:1

18.

19.01.2019.

Utakmica za 5.mjesto

15:35-15:55

NK SLATINA (A3) – (B3) NK PITOMAČA 1

1:4

19.

19.01.2019.

Polufinale 

16:00-16:20

NK PAPUK (A1) – (B2) NK SUHOPOLJE

4:0

20.

19.01.2019.

Polufinale

16:25-16:45

NA NO LIMIT (B1) – (A2) NK VIROVITICA 1

2:0

21.

19.01.2019.

Utakmica za 3.mjesto

16:50-17:10

Poraženi A1-B2 vs Poraženi B1-A2

NK SUHOPOLJE – NK VIROVITICA 1

1:3

22.

19.01.2019.

Finale

17:15-17:35

Pobjednik A1-B2 vs Pobjednik B1-A2

NK PAPUK – NA NO LIMIT

1:0

 

 

 

 

 

GRUPA  A:

U15

IME EKIPE

NK

 VIROVITICA 1

NK

PAPUK

NK PITOMAČA 2

NK SLATINA

NK REZOVAC

GOL RAZLIKA

BROJ BODOVA

POREDAK

1.

NK

VIROVITICA 1

 

0:4

1:1

1:0

2:1

4:6

7

2

2.

NK

PAPUK

4:0

 

11:0

3:0

2:0

20:0

12

1

3.

NK

PITOMAČA 2

1:1

0:11

 

0:3

0:3

1:18

1

5

4.

NK

SLATINA

0:1

0:3

3:0

 

2:1

5:5

6

3

5.

NK

 REZOVAC

1:2

0:2

3:0

1:2

 

5:6

3

4

 

 

GRUPA  B:

U15

IME EKIPE

NK

VIROVITICA 2

NA

NO LIMIT

NK PITOMAČA 1

NK SUHOPOLJE

GOL RAZLIKA

BROJ BODOVA

POREDAK

1.

NK VIROVITICA 2

 

0:10

0:6

1:6

1:22

0

4

2.

NA

NO LIMIT

10:0

 

5:1

3:1

18:2

9

1

3.

NK

PITOMAČA 1

6:0

1:5

 

2:2

9:7

4

3

4.

NK SUHOPOLJE

6:1

1:3

2:2

 

9:6

4

2

 

 

UKUPNI POREDAK 11. ZIMSKOG PRVENSTVA MUK-a ZA UZRAST U-11:

U11

IME EKIPE

1.

NK PAPUK Orahovica

2.

NA NO LIMIT Virovitica

3.

NK VIROVITICA 1 Virovitica

4.

NK SUHOPOLJE Suhopolje

5.

NK PITOMAČA 1 Pitomača

6.

NK SLATINA Slatina

7.

NK REZOVAC Rezovac

8.

NK VIROVITICA 2 Virovitica

9.

NK PITOMAČA 2 Pitomača

 

PRIJAVLJENE EKIPE 11. ZIMSKOG PRVENSTVA MUK-a ZA UZRAST U-9:

U9

IME EKIPE

1.

NA NO LIMIT Virovitica

2.

NK PAPUK Orahovica

3.

NK SLATINA Slatina

4.

NK PITOMAČA Pitomača

5.

NK VIROVITICA 1 Virovitica

6.

NK VIROVITICA 2 Virovitica

7.

NK SUHOPOLJE Suhopolje

 

UZRAST U-9 RASPORED I SATNICA 11. ZIMSKOG PRVENSTVA MUK-a ŽNS VPŽ-e:

UZRAST U-9 (2010. godište i mlađi)

Dvorana OŠ IBM Virovitica 20.01.2019.

 

DATUM

KOLO

SATNICA

EKIPE

REZULTAT

1.

20.01.2019.

1. kolo

8:30-8:50

NK VIROVITICA 1-NK VIROVITICA 2

9:0

2.

20.01.2019.

1. kolo

8:55-9:15

NA NO LIMIT-NK PAPUK

0:0

3.

20.01.2019.

1. kolo

9:20-9:40

NK PITOMAČA-NK SUHOPOLJE

2:2

1. kolo slobodna je ekipa: NK SLATINA Slatina

4.

20.01.2019.

2. kolo

9:45-10:05

NK PAPUK-NK VIROVITICA 1

5:3

5.

20.01.2019.

2. kolo

10:10-10:30

NK SUHOPOLJE-NA NO LIMIT

0:5

6.

20.01.2019.

2. kolo

10:35-10:55

NK SLATINA-NK PITOMAČA

2:0

2. kolo slobodna je ekipa: NK VIROVITICA 2 Virovitica

7.

20.01.2019.

3. kolo

11:00-11:20

NK VIROVITICA 2-NA NO LIMIT

0:4

8.

20.01.2019.

3. kolo

11:25-11:45

NK PITOMAČA-NK PAPUK

0:2

9.

20.01.2019.

3. kolo

11:50-12:10

NK SUHOPOLJE-NK SLATINA

0:4

3. kolo slobodna je ekipa: NK VIROVITICA 1 Virovitica

10.

20.01.2019.

4. kolo

12:15-12:35

NK VIROVITICA 1-NK PITOMAČA

3:0

11.

20.01.2019.

4. kolo

12:40-13:00

NK VIROVITICA 2-NK SLATINA

1:5

12.

20.01.2019.

4. kolo

13:05-13:25

NK PAPUK-NK SUHOPOLJE

4:1

4. kolo slobodna je ekipa: NA NO LIMIT Virovitica

13.

20.01.2019.

5. kolo

13:30-13:50

NA NO LIMIT-NK PITOMAČA

5:1

14.

20.01.2019.

5. kolo

13:55-14:15

NK SLATINA-NK VIROVITICA 1

4:1

15.

20.01.2019.

5. kolo

14:20-14:40

NK VIROVITICA 2-NK SUHOPOLJE

0:3

5. kolo slobodna je ekipa: NK PAPUK Orahovica

16.

20.01.2019.

6. kolo

14:45-15:05

NK VIROVITICA 2-NK PAPUK

1:3

17.

20.01.2019.

6. kolo

15:10-15:30

NA NO LIMIT-NK SLATINA

4:2

18.

20.01.2019.

6. kolo

15:35-15:55

NK VIROVITICA 1-NK SUHOPOLJE

8:1

6. kolo slobodna je ekipa: NK PITOMAČA Pitomača

19.

20.01.2019.

7. kolo

16:00-16:20

PITOMAČA-NK VIROVITICA 2

2:1

20.

20.01.2019.

7. kolo

16:25-16:45

NK PAPUK-NK SLATINA

2:1

21.

20.01.2019.

7. kolo

16:50-17:10

NA NO LIMIT-NK VIROVITICA 1

4:0

7. kolo slobodna je ekipa: NK SUHOPOLJE Suhopolje

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

UZRAST U-9 REZULTATI I POREDAK 11. ZIMSKOG PRVENSTVA MUK-a ŽNS VPŽ-e:

U13

IME EKIPE

NA

NO LIMIT

NK PITOMAČA

NK

SLATINA

NK

VIROVITICA 1

NK SUHOPOLJE

NK

PAPUK

NK VIROVITICA 2

GOL RAZLIKA

BROJ BODOVA

POREDAK

1.

NA NO LIMIT

 

5:1

4:2

4:0

5:0

0:0

4:0

22:3

16

1

2.

NK PITOMAČA

1:5

 

0:2

0:3

2:2

0:2

2:1

5:16

4

5

3.

NK SLATINA

2:4

2:0

 

4:1

4:0

1:2

5:1

18:8

12

3

4.

NK VIROVITICA 1

0:4

3:0

1:4

 

8:1

3:5

9:0

24:14

9

4

5.

NK SUHOPOLJE

0:5

2:2

0:4

1:8

 

1:4

3:0

7:23

4

6

6.

NK PAPUK

0:0

2:0

2:1

5:3

4:1

 

3:1

16:6

16

2

 7.

NK VIROVITICA 2

0:4

1:2

1:5

0:9

0:3

1:3

 

3:26

0

7

 

 



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.