II. ŽNL Zapad

Utakmice posljednjeg 11. kola

Mladost (V) - Dinamo (KD) 6 : 2 ( 2 : 0 )
Drava - Croatia 2 : 2 ( 1 : 0 )
Gradina - Bilogora 1947 4 : 1 ( 2 : 0 )
Podgorje - Sveti Đurađ 3 : 2 ( 2 : 2 )
Turanovac - Sokol 3 : 1 ( 1 : 1 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 11. kola
Mladost (V) - Dinamo (KD) 6 : 2 ( 2 : 0 )
Drava - Croatia 2 : 2 ( 1 : 0 )
Gradina - Bilogora 1947 4 : 1 ( 2 : 0 )
Podgorje - Sveti Đurađ 3 : 2 ( 2 : 2 )
Turanovac - Sokol 3 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 10. kola
Bilogora 1947 - Podgorje 2 : 4 ( 0 : 3 )
Croatia - Gradina 0 : 1 ( 0 : 1 )
Dinamo (KD) - Drava 3 : 4 ( 1 : 1 )
Sokol - Mladost (V) 1 : 0 ( 0 : 0 )
Sveti Đurađ - Omladinac 0 : 1 ( 0 : 1 )
Utakmice 9. kola
Gradina - Dinamo (KD) 0 : 0 ( 0 : 0 )
Podgorje - Croatia 0 : 3 ( 0 : 1 )
Drava - Sokol 2 : 3 ( 1 : 2 )
Turanovac - Omladinac 0 : 7 ( 0 : 4 )
Bilogora 1947 - Sveti Đurađ 1 : 5 ( 1 : 1 )
Utakmice 8. kola
Croatia - Bilogora 1947 9 : 0 ( 2 : 0 )
Dinamo (KD) - Podgorje 1 : 4 ( 1 : 2 )
Sokol - Gradina 6 : 1 ( 3 : 0 )
Omladinac - Mladost (V) 2 : 1 ( 0 : 1 )
Sveti Đurađ - Turanovac 2 : 3 ( 0 : 2 )
Utakmice 7. kola
Mladost (V) - Turanovac 4 : 2 ( 2 : 1 )
Drava - Omladinac 1 : 4 ( 1 : 0 )
Podgorje - Sokol 3 : 0 ( 2 : 0 )
Bilogora 1947 - Dinamo (KD) 0 : 5 ( 0 : 1 )
Croatia - Sveti Đurađ 1 : 1 ( 1 : 0 )
Utakmice 6. kola
Turanovac - Drava 1 : 2 ( 0 : 1 )
Sveti Đurađ - Mladost (V) 1 : 3 ( 0 : 2 )
Sokol - Bilogora 1947 3 : 1 ( 3 : 0 )
Dinamo (KD) - Croatia 1 : 3 ( 1 : 1 )
Omladinac - Gradina 2 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 5. kola
Sveti Đurađ - Dinamo (KD) 2 : 1 ( 0 : 0 )
Gradina - Turanovac 3 : 0 ( 2 : 0 )
Podgorje - Omladinac 0 : 2 ( 0 : 0 )
Croatia - Sokol 1 : 4 ( 1 : 2 )
Drava - Mladost (V) 3 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 4. kola
Napredak - Croatia Rušani, 15.9. u 16,3o
Sveti Đurađ - Drava 0 : 3 ( 0 : 1 )
Mladost (V) - Gradina 1 : 3 ( 1 : 1 )
Turanovac - Podgorje 1 : 2 ( 1 : 0 )
Sokol - Dinamo (KD) 2 : 0 ( 2 : 0 )
Omladinac - Bilogora 1947 6 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 3. kola
Gradina - Drava 1 : 3 ( 0 : 1 )
Sokol - Sveti Đurađ 4 : 5 ( 1 : 4 )
Dinamo (KD) - Napredak Gornje Bazje, 9.9. u 17,oo
Croatia - Omladinac 2 : 4 ( 1 : 1 )
Podgorje - Mladost (V) 7 : 2 ( 4 : 0 )
Bilogora 1947 - Turanovac 4 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 2. kola
Omladinac - Dinamo (KD) 2 : 1 ( 2 : 0 )
Turanovac - Croatia 2 : 6 ( 0 : 4 )
Mladost (V) - Bilogora 1947 2 : 2 ( 1 : 1 )
Drava - Podgorje 2 : 1 ( 0 : 1 )
Sveti Đurađ - Gradina 0 : 4 ( 0 : 1 )
Utakmice 1. kola
Napredak - Sveti Đurađ Rušani, 25.8. u 17,3o
Podgorje - Gradina 2 : 1 ( 1 : 1 )
Bilogora 1947 - Drava 1 : 5 ( 0 : 4 )
Croatia - Mladost (V) 0 : 4 ( 0 : 2 )
Dinamo (KD) - Turanovac 3 : 1 ( 1 : 1 )
Sokol - Omladinac 3 : 6 ( 3 : 2 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.