II. ŽNL Zapad

Utakmice posljednjeg 8. kola

Dinamo (KD) - Podgorje 1 : 4 ( 1 : 2 )
Sokol - Gradina 6 : 1 ( 3 : 0 )
Omladinac - Mladost (V) 2 : 1 ( 0 : 1 )
Sveti Đurađ - Turanovac 2 : 3 ( 0 : 2 )
Croatia - Bilogora 1947 9 : 0 ( 2 : 0 )


Sljedeće utakmice

Utakmice 9. kola
Turanovac - Omladinac Turanovac, 21.10. u 15:30
Drava - Sokol Terezino Polje, 21.10. u 15:30
Gradina - Dinamo (KD) Gradina, 21.10. u 15:30
Podgorje - Croatia Podgorje, 21.10. u 15:30
Bilogora 1947 - Sveti Đurađ Špišić Bukovica, 21.10. u 15:30
Utakmice 10. kola
Bilogora 1947 - Podgorje , 28.10. u 14:30
Croatia - Gradina Grabrovnica, 28.10. u 14:30
Dinamo (KD) - Drava Gornje Bazje, 28.10. u 14:30
Sokol - Mladost (V) Milanovac, 28.10. u 14:30
Sveti Đurađ - Omladinac Sveti Đurađ, 28.10. u 14:30



Odigrane utakmice

Utakmice 8. kola
Dinamo (KD) - Podgorje 1 : 4 ( 1 : 2 )
Sokol - Gradina 6 : 1 ( 3 : 0 )
Omladinac - Mladost (V) 2 : 1 ( 0 : 1 )
Sveti Đurađ - Turanovac 2 : 3 ( 0 : 2 )
Croatia - Bilogora 1947 9 : 0 ( 2 : 0 )
Utakmice 7. kola
Mladost (V) - Turanovac 4 : 2 ( 2 : 1 )
Drava - Omladinac 1 : 4 ( 1 : 0 )
Podgorje - Sokol 3 : 0 ( 2 : 0 )
Bilogora 1947 - Dinamo (KD) 0 : 5 ( 0 : 1 )
Croatia - Sveti Đurađ 1 : 1 ( 1 : 0 )
Utakmice 6. kola
Dinamo (KD) - Croatia 1 : 3 ( 1 : 1 )
Sveti Đurađ - Mladost (V) 1 : 3 ( 0 : 2 )
Turanovac - Drava 1 : 2 ( 0 : 1 )
Sokol - Bilogora 1947 3 : 1 ( 3 : 0 )
Omladinac - Gradina 2 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 5. kola
Drava - Mladost (V) 3 : 0 ( 0 : 0 )
Gradina - Turanovac 3 : 0 ( 2 : 0 )
Podgorje - Omladinac 0 : 2 ( 0 : 0 )
Croatia - Sokol 1 : 4 ( 1 : 2 )
Sveti Đurađ - Dinamo (KD) 2 : 1 ( 0 : 0 )
Utakmice 4. kola
Sveti Đurađ - Drava 0 : 3 ( 0 : 1 )
Sokol - Dinamo (KD) 2 : 0 ( 2 : 0 )
Napredak - Croatia Rušani, 15.9. u 16,3o
Omladinac - Bilogora 1947 6 : 0 ( 2 : 0 )
Mladost (V) - Gradina 1 : 3 ( 1 : 1 )
Turanovac - Podgorje 1 : 2 ( 1 : 0 )
Utakmice 3. kola
Gradina - Drava 1 : 3 ( 0 : 1 )
Podgorje - Mladost (V) 7 : 2 ( 4 : 0 )
Bilogora 1947 - Turanovac 4 : 1 ( 1 : 1 )
Croatia - Omladinac 2 : 4 ( 1 : 1 )
Dinamo (KD) - Napredak Gornje Bazje, 9.9. u 17,oo
Sokol - Sveti Đurađ 4 : 5 ( 1 : 4 )
Utakmice 2. kola
Omladinac - Dinamo (KD) 2 : 1 ( 2 : 0 )
Sveti Đurađ - Gradina 0 : 4 ( 0 : 1 )
Drava - Podgorje 2 : 1 ( 0 : 1 )
Turanovac - Croatia 2 : 6 ( 0 : 4 )
Mladost (V) - Bilogora 1947 2 : 2 ( 1 : 1 )
Utakmice 1. kola
Napredak - Sveti Đurađ Rušani, 25.8. u 17,3o
Podgorje - Gradina 2 : 1 ( 1 : 1 )
Bilogora 1947 - Drava 1 : 5 ( 0 : 4 )
Croatia - Mladost (V) 0 : 4 ( 0 : 2 )
Dinamo (KD) - Turanovac 3 : 1 ( 1 : 1 )
Sokol - Omladinac 3 : 6 ( 3 : 2 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.