Pioniri U-9

Utakmice posljednjeg 14. kola

Virovitica - Bratstvo 4 : 1 ( 1 : 1 )
No Limit - Graničar Bušetina 7 : 1 ( 5 : 0 )
Suhopolje - Pitomača 5 : 0 ( 1 : 0 )
Slatina - Sokol 2 : 3 ( 2 : 1 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 14. kola
Virovitica - Bratstvo 4 : 1 ( 1 : 1 )
No Limit - Graničar Bušetina 7 : 1 ( 5 : 0 )
Suhopolje - Pitomača 5 : 0 ( 1 : 0 )
Slatina - Sokol 2 : 3 ( 2 : 1 )
Utakmice 13. kola
Sokol - Virovitica 3 : 5 ( 2 : 1 )
Pitomača - Slatina 4 : 2 ( 1 : 1 )
Graničar Bušetina - Suhopolje 2 : 5 ( 0 : 1 )
Bratstvo - No Limit 0 : 8 ( 0 : 3 )
Utakmice 12. kola
Virovitica - No Limit 4 : 0 ( 2 : 0 )
Suhopolje - Bratstvo 5 : 1 ( 2 : 0 )
Slatina - Graničar Bušetina 3 : 2 ( 2 : 1 )
Sokol - Pitomača 0 : 5 ( 0 : 4 )
Utakmice 11. kola
Pitomača - Virovitica 1 : 2 ( 1 : 1 )
Graničar Bušetina - Sokol 4 : 1 ( 0 : 1 )
Bratstvo - Slatina 1 : 5 ( 0 : 1 )
No Limit - Suhopolje 4 : 3 ( 1 : 2 )
Utakmice 10. kola
Virovitica - Suhopolje 3 : 0 ( 3 : 0 )
Slatina - No Limit 1 : 4 ( 0 : 1 )
Sokol - Bratstvo 1 : 4 ( 0 : 0 )
Pitomača - Graničar Bušetina 2 : 4 ( 0 : 3 )
Utakmice 9. kola
Graničar Bušetina - Virovitica 2 : 3 ( 1 : 0 )
Bratstvo - Pitomača 1 : 0 ( 1 : 0 )
No Limit - Sokol 6 : 2 ( 4 : 1 )
Suhopolje - Slatina 5 : 0 ( 3 : 0 )
Utakmice 8. kola
Virovitica - Slatina 3 : 1 ( 1 : 0 )
Sokol - Suhopolje 0 : 5 ( 0 : 5 )
Pitomača - No Limit 0 : 3 ( 0 : 2 )
Graničar Bušetina - Bratstvo 0 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 7. kola
Virovitica - Bratstvo 1 : 1 ( 0 : 0 )
Graničar Bušetina - No Limit 1 : 6 ( 0 : 3 )
Pitomača - Suhopolje 1 : 3 ( 0 : 2 )
Sokol - Slatina 2 : 3 ( 1 : 1 )
Utakmice 6. kola
Virovitica - Sokol 4 : 0 ( 3 : 0 )
Slatina - Pitomača 4 : 1 ( 3 : 0 )
Suhopolje - Graničar Bušetina 4 : 0 ( 1 : 0 )
No Limit - Bratstvo 3 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 5. kola
No Limit - Virovitica 4 : 0 ( 0 : 0 )
Bratstvo - Suhopolje 0 : 4 ( 0 : 1 )
Graničar Bušetina - Slatina 4 : 3 ( 2 : 0 )
Pitomača - Sokol 2 : 1 ( 2 : 1 )
Utakmice 4. kola
Virovitica - Pitomača 2 : 0 ( 1 : 0 )
Sokol - Graničar Bušetina 1 : 6 ( 0 : 2 )
Slatina - Bratstvo 1 : 1 ( 0 : 0 )
Suhopolje - No Limit 3 : 2 ( 2 : 0 )
Utakmice 3. kola
Suhopolje - Virovitica 1 : 0 ( 0 : 0 )
No Limit - Slatina 9 : 4 ( 7 : 4 )
Bratstvo - Sokol 2 : 0 ( 1 : 0 )
Graničar Bušetina - Pitomača 1 : 2 ( 1 : 0 )
Utakmice 2. kola
Virovitica - Graničar Bušetina 1 : 1 ( 0 : 1 )
Pitomača - Bratstvo 1 : 4 ( 0 : 3 )
Sokol - No Limit 0 : 8 ( 0 : 3 )
Slatina - Suhopolje 2 : 3 ( 0 : 3 )
Utakmice 1. kola
Slatina - Virovitica 0 : 4 ( 0 : 2 )
Suhopolje - Sokol 7 : 0 ( 5 : 0 )
No Limit - Pitomača 1 : 0 ( 0 : 0 )
Bratstvo - Graničar Bušetina 8 : 1 ( 4 : 0 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.