Veterani

Utakmice posljednjeg 18. kola

Rezovac - Suhopolje 2 : 2 ( 1 : 1 )
Slatina - Mladost (Mi) 3 : 1 ( 2 : 1 )
Gradina - Virovitica 2 : 2 ( 1 : 1 )
Papuk - Mikleuš 0 : 2 ( 0 : 2 )


Sljedeće utakmice




Odigrane utakmice

Utakmice 18. kola
Rezovac - Suhopolje 2 : 2 ( 1 : 1 )
Slatina - Mladost (Mi) 3 : 1 ( 2 : 1 )
Gradina - Virovitica 2 : 2 ( 1 : 1 )
Papuk - Mikleuš 0 : 2 ( 0 : 2 )
Utakmice 17. kola
Virovitica - Papuk 2 : 1 ( 0 : 0 )
Mladost (Mi) - Gradina 2 : 1 ( 1 : 1 )
Suhopolje - Slatina 1 : 1 ( 0 : 0 )
Standard - Rezovac 3 : 1 ( 1 : 0 )
Utakmice 16. kola
Slatina - Standard 4 : 1 ( 3 : 0 )
Gradina - Suhopolje 2 : 2 ( 1 : 1 )
Papuk - Mladost (Mi) 5 : 0 ( 3 : 0 )
Mikleuš - Virovitica 1 : 1 ( 1 : 1 )
Utakmice 15. kola
Mladost (Mi) - Mikleuš 0 : 8 ( 0 : 3 )
Suhopolje - Papuk 3 : 3 ( 1 : 1 )
Standard - Gradina 3 : 2 ( 2 : 2 )
Rezovac - Slatina 0 : 1 ( 0 : 0 )
Utakmice 14. kola
Gradina - Rezovac 0 : 5 ( 0 : 0 )
Papuk - Standard 3 : 0 ( 3 : 0 )
Mikleuš - Suhopolje 2 : 3 ( 1 : 2 )
Virovitica - Mladost (Mi) 0 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 13. kola
Suhopolje - Virovitica 4 : 1 ( 0 : 1 )
Standard - Mikleuš 2 : 2 ( 0 : 0 )
Rezovac - Papuk 1 : 0 ( 0 : 0 )
Slatina - Gradina 8 : 1 ( 3 : 0 )
Utakmice 12. kola
Papuk - Slatina 0 : 0 ( 0 : 0 )
Mikleuš - Rezovac 3 : 0 ( 1 : 0 )
Virovitica - Standard 4 : 1 ( 2 : 1 )
Mladost (Mi) - Suhopolje 0 : 2 ( 0 : 0 )
Utakmice 11. kola
Standard - Mladost (Mi) 3 : 1 ( 2 : 1 )
Rezovac - Virovitica 0 : 0 ( 0 : 0 )
Slatina - Mikleuš 1 : 0 ( 1 : 0 )
Gradina - Papuk 1 : 3 ( 0 : 1 )
Utakmice 10. kola
Mikleuš - Gradina 7 : 2 ( 4 : 1 )
Virovitica - Slatina 2 : 1 ( 1 : 1 )
Mladost (Mi) - Rezovac 0 : 2 ( 0 : 2 )
Suhopolje - Standard 1 : 2 ( 1 : 1 )
Utakmice 9. kola
Suhopolje - Rezovac 0 : 1 ( 0 : 0 )
Mladost (Mi) - Slatina 1 : 3 ( 0 : 2 )
Gradina - Virovitica 4 : 1 ( 2 : 0 )
Mikleuš - Papuk 0 : 2 ( 0 : 1 )
Utakmice 8. kola
Papuk - Virovitica 2 : 0 ( 0 : 0 )
Gradina - Mladost (Mi) 3 : 1 ( 1 : 1 )
Slatina - Suhopolje 1 : 0 ( 1 : 0 )
Rezovac - Standard 3 : 2 ( 3 : 1 )
Utakmice 7. kola
Standard - Slatina 3 : 0 ( 2 : 0 )
Suhopolje - Gradina 3 : 0 ( 3 : 0 )
Mladost (Mi) - Papuk 2 : 2 ( 1 : 0 )
Virovitica - Mikleuš 3 : 4 ( 0 : 1 )
Utakmice 6. kola
Mikleuš - Mladost (Mi) 3 : 1 ( 1 : 0 )
Papuk - Suhopolje 3 : 0 ( 2 : 0 )
Gradina - Standard 0 : 3 ( 0 : 1 )
Slatina - Rezovac 1 : 0 ( 1 : 0 )
Utakmice 5. kola
Rezovac - Gradina 6 : 0 ( 3 : 0 )
Standard - Papuk 3 : 1 ( 1 : 0 )
Suhopolje - Mikleuš 1 : 2 ( 0 : 2 )
Mladost (Mi) - Virovitica 11 : 2 ( 5 : 1 )
Utakmice 4. kola
Virovitica - Suhopolje 3 : 1 ( 2 : 0 )
Mikleuš - Standard 4 : 0 ( 1 : 0 )
Papuk - Rezovac 1 : 1 ( 0 : 0 )
Gradina - Slatina 0 : 0 ( 0 : 0 )
Utakmice 3. kola
Slatina - Papuk 2 : 1 ( 1 : 0 )
Rezovac - Mikleuš 4 : 2 ( 2 : 1 )
Standard - Virovitica 1 : 0 ( 1 : 0 )
Suhopolje - Mladost (Mi) 0 : 1 ( 0 : 0 )
Utakmice 2. kola
Mladost (Mi) - Standard 3 : 0 ( 2 : 0 )
Virovitica - Rezovac 2 : 2 ( 1 : 2 )
Mikleuš - Slatina 1 : 2 ( 0 : 2 )
Papuk - Gradina 9 : 1 ( 2 : 1 )
Utakmice 1. kola
Gradina - Mikleuš 0 : 2 ( 0 : 1 )
Slatina - Virovitica 1 : 0 ( 0 : 0 )
Rezovac - Mladost (Mi) 4 : 0 ( 2 : 0 )
Standard - Suhopolje 1 : 1 ( 0 : 1 )


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.