Zapisnik registracije igrača

Registracije igrača   |   08.08.2022.



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 03.08.2022 Članak
"NK BRATSTVO (GB)", GORNJE BAZJE  
Dario Godeč (NK Rezovac, Rezovac) 34/2
"NK OMLADINAC KORIJA", KORIJA  
Tomislav Škvarić (HNK Lukač-05, Lukač) 34/2
"NK BOROVA", BOROVA  
Teo Krizmanić (NK Suhopolje, Suhopolje) 34/2
Tomislav Novak (NK Suhopolje, Suhopolje) 34/2
Andreas Dujam (NK Plavi, Jugovo Polje) 34/1
Andrija Dujam (NK Plavi, Jugovo Polje) 34/1
Mirko Vdović 35/1

 

SJEDNICA 08.08.2022 Članak
"NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Nikola Kukić (NK Rezovac, Rezovac) 34/1
"NK MLADOST VUKOSAVLJEVICA", VUKOSAVLJEVICA  
Leo Trupina (NK Mladost Vukosavljevica, Vukosavljevica) 34/1
Luka Komar (NK Mladost Vukosavljevica, Vukosavljevica) 34/1
Mario Feketija (NK Mladost Vukosavljevica, Vukosavljevica) 34/1
Dino Lokinger (NK Suhopolje, Suhopolje) 34/1
Siniša Vlaisavljević (NK Bilogora 1947, Špišić Bukovica) 34/2
"NK NO LIMIT TVIN", VIROVITICA  
Slaven Poljak (NK Rezovac, Rezovac) 34/2
Elisa Molnar (NK Borova, Borova) 34/2
Alen Žitković (NK Rezovac, Rezovac) 34/2
Damir Škorjanec (NK Rezovac, Rezovac) 34/2
"NK SVETI ĐURAĐ", SVETI ĐURAĐ  
Matej Vinak (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 34/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 03.08.2022
"NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE
Dean Klemen jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK BRATSTVO (GB)", GORNJE BAZJE
Denis Kovač jer odlazi na područje drugog saveza.
"ŽNK VIROVITICA", VIROVITICA
Lovro Markotić jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK PITOMAČA", PITOMAČA
Matija Miloš jer odlazi na područje drugog saveza.
Petar Škrinjar jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK NO LIMIT TVIN", VIROVITICA
Dominik Šimić jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 08.08.2022
"NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE
Silvijo Buzuk jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK PITOMAČA", PITOMAČA
Franco Šokec jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK PODRAVAC (SO)", SOPJE
Ivan Ibriks jer odlazi na područje drugog saveza.
Deni Kucljak jer odlazi na područje drugog saveza.
Nikola Menegati jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 03.08.2022 Članak
"NK SLOGA ZDENCI", ZDENCI  
Mateo Jerešić (NK Slatina, Slatina) 22-34/2
Goran Bulić (NK Munja, Veliki Rastovac) 22-34/2
Ivan Stjepić (NK Slatina, Slatina) 22-34/2
Luka Čubelić (NK Suhopolje, Suhopolje) 22-34/2
Darko Obžetić (NK Borova, Borova) 22-34/2
Ivan Barić (NK NAŠK, Našice) 22-34/2



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 03.08.2022 Članak
"NK CROATIA GRABROVNICA", GRABROVNICA  
David Kvesić (NK Podravec (D), Dinjevac) 34/2
Neven Janči (NK Bušpan, Kozarevac) 34/2
Denis Pavković (NK Mladost Vukosavljevica, Vukosavljevica) 34/2
"NK TURNAŠICA", TURNAŠICA  
Karlo Šamu (NK Pitomača, Pitomača) 34/2

 

SJEDNICA 04.08.2022 Članak
"NK KLADARE", KLADARE  
Dominik Pavlić (NK Pitomača, Pitomača) 34/2
Goran Barišić (NK Kladare, Kladare) 34/1
David Bugarinović (NK Aršanj, Sedlarica) 34/1
Matija Jakupec (NK Kladare, Kladare) 34/1
Mateo Šafarić (NK Pitomača, Pitomača) 34/1
Matija Ivanović (NK Kladare, Kladare) 34/1
Ivan Begović (NK Kladare, Kladare) 34/1
Tomislav Šafarić (NK Kladare, Kladare) 34/1
Dorijan Matančić (NK Kladare, Kladare) 34/1
Alen Šokec (NK Kladare, Kladare) 34/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 03.08.2022
"NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE
Dean Klemen jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK BRATSTVO (GB)", GORNJE BAZJE
Denis Kovač jer odlazi na područje drugog saveza.
"ŽNK VIROVITICA", VIROVITICA
Lovro Markotić jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK PITOMAČA", PITOMAČA
Matija Miloš jer odlazi na područje drugog saveza.
Petar Škrinjar jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK NO LIMIT TVIN", VIROVITICA
Dominik Šimić jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 08.08.2022
"NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE
Silvijo Buzuk jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK PITOMAČA", PITOMAČA
Franco Šokec jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK PODRAVAC (SO)", SOPJE
Ivan Ibriks jer odlazi na područje drugog saveza.
Deni Kucljak jer odlazi na područje drugog saveza.
Nikola Menegati jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 03.08.2022 Članak
"NK STANDARD", NOVA ŠAROVKA  
Zdenko Lončarek (NK Podravac (So), Sopje) 34/2
"NK ĆERALIJE", ĆERALIJE  
David Palić (NK Ćeralije, Ćeralije) 34/1

 

SJEDNICA 04.08.2022 Članak
"NK KRČEVINA", ČAĐAVAČKI LUG  
Tomica Sraka (NK Standard, Nova Šarovka) 34/2
Bernard Sraka (NK Mladost Bakić, Bakić) 34/2
Antonio Granjaš (NK Krčevina, Čađavački Lug) 34/1
Ivica Bot (NK Krčevina, Čađavački Lug) 34/1
Antonio Eršegović (NK Mladost 1930, Čađavica) 34/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 04.08.2022
"NK KRČEVINA", ČAĐAVAČKI LUG
Mario Kovać jer odlazi na područje drugog saveza


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.