Zapisnik registracije igrača

Registracije igrača   |   03.08.2022.

 

 



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 01.08.2022 Članak
"NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Filip Buđak (NK Podgorje, Podgorje) 22-34/2
Fran Prister (ŽNK Virovitica, Virovitica) 22-34/2
Marko Litrić (NK Bjelovar, Bjelovar) 34/2
Ante Đorđević (NK Mladost Čačinci, Čačinci) 34/2
Luka Kos (NK Plavi, Jugovo Polje) 22-34/2
"NK GRADINA", GRADINA  
Mario Jozić (NK Sveti Đurađ, Sveti Đurađ) 22-34/2
Antonio Jugović (NK Podravac (So), Sopje) 22-34/2
Renato Bosanac (NK Sloga Dugo Selo, Dugo Selo) 22-34/2
Antonio Vojvodić (NK Sokol (M), Milanovac) 22-34/2
Ivan Koščak (NK Brana, Bačevac) 22-34/2
Matej Podnar (NK Brana, Bačevac) 22-34/2
Dario Sitar (NK Brana, Bačevac) 22-34/2
Damir Litrić (NK Orešac, Orešac) 22-34/2
Marin Viljevac (NK Stara Brezovica, Brezovica) 22-34/2
Slavko Jagarinac (NK Sveti Đurađ, Sveti Đurađ) 22-34/2
"NK REZOVAC", REZOVAC  
Ivan Čavar (NK Rezovac, Rezovac) 34/2
Josip Dujman (NK Mladost Kloštar, Kloštar Podravski) 34/2
Antonio Ilijašević (NK Rezovac, Rezovac) 22-34/2
Marin Đurđević (NK Suhopolje, Suhopolje) 22-34/2
Franjo Marčić (NK Rezovac, Rezovac) 34/1
Leo Lukić (ŽNK Virovitica, Virovitica) 34/1
"HNK LUKAČ-05", LUKAČ  
Ivan Egri (NK Suhopolje, Suhopolje) 22-34/2

 

SJEDNICA 02.08.2022 Članak
"NK DINAMO KAPELA DVOR", KAPELA DVOR  
Valentino Kaladić (NK Gradina, Gradina) 22-34/2
Alen Hodak (NK Borova, Borova) 34/2
Mateo Lončar (NK Podgorje, Podgorje) 34/2
Vladimir Puškarić (NK Gradina, Gradina) 22-34/2
"NK REZOVAC", REZOVAC  
Renato Jularić (NK Suhopolje, Suhopolje) 22-34/2
"NK MLADOST VUKOSAVLJEVICA", VUKOSAVLJEVICA  
Josip Kolovica (NK Brana, Bačevac) 22-34/2

 

SJEDNICA 03.08.2022 Članak
"NK BRATSTVO (GB)", GORNJE BAZJE  
Dario Godeč (NK Rezovac, Rezovac) 34/2
"NK OMLADINAC KORIJA", KORIJA  
Tomislav Škvarić (HNK Lukač-05, Lukač) 34/2
"NK BOROVA", BOROVA  
Teo Krizmanić (NK Suhopolje, Suhopolje) 34/2
Tomislav Novak (NK Suhopolje, Suhopolje) 34/2
Andreas Dujam (NK Plavi, Jugovo Polje) 34/1
Andrija Dujam (NK Plavi, Jugovo Polje) 34/1
Mirko Vdović 35/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 03.08.2022
"NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE
Dean Klemen jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK BRATSTVO (GB)", GORNJE BAZJE
Denis Kovač jer odlazi na područje drugog saveza.
"ŽNK VIROVITICA", VIROVITICA
Lovro Markotić jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK PITOMAČA", PITOMAČA
Matija Miloš jer odlazi na područje drugog saveza.
Petar Škrinjar jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK NO LIMIT TVIN", VIROVITICA
Dominik Šimić jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 01.08.2022 Članak
"NK PAPUK (O)", ORAHOVICA  
Benjamin Dijanešić (NK NAŠK, Našice) 34/2

 

SJEDNICA 02.08.2022 Članak
"NK DOŠK DOLCI", DOLCI  
Mateo Boltadžija (NK Crnac, Crnac) 34/2
"NK SLOGA ZDENCI", ZDENCI  
Josip Grgurić (NK Munja, Veliki Rastovac) 22-34/2
Matej Šipoš (NK Munja, Veliki Rastovac) 22-34/2
Josip Pleša (NK Munja, Veliki Rastovac) 22-34/2
Luka Obad (NK Munja, Veliki Rastovac) 22-34/2
Mihael Bevanda (NK Papuk (O), Orahovica) 22-34/2

 

SJEDNICA 03.08.2022 Članak
"NK SLOGA ZDENCI", ZDENCI  
Mateo Jerešić (NK Slatina, Slatina) 22-34/2
Goran Bulić (NK Munja, Veliki Rastovac) 22-34/2
Ivan Stjepić (NK Slatina, Slatina) 22-34/2
Luka Čubelić (NK Suhopolje, Suhopolje) 22-34/2
Darko Obžetić (NK Borova, Borova) 22-34/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 01.08.2022
"NK PAPUK (O)", ORAHOVICA
Marko Markotić jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 02.08.2022 Članak
"NK CROATIA GRABROVNICA", GRABROVNICA  
Ivan Kovačević (NK Turnašica, Turnašica) 34/2

 

SJEDNICA 03.08.2022 Članak
"NK CROATIA GRABROVNICA", GRABROVNICA  
David Kvesić (NK Podravec (D), Dinjevac) 34/2
Neven Janči (NK Bušpan, Kozarevac) 34/2
Denis Pavković (NK Mladost Vukosavljevica, Vukosavljevica) 34/2
"NK TURNAŠICA", TURNAŠICA  
Karlo Šamu (NK Pitomača, Pitomača) 34/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 02.08.2022
"NK PITOMAČA", PITOMAČA
Luka Skoko jer odlazi na područje drugog saveza.
Dino Milinović jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 03.08.2022
"NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE
Dean Klemen jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK BRATSTVO (GB)", GORNJE BAZJE
Denis Kovač jer odlazi na područje drugog saveza.
"ŽNK VIROVITICA", VIROVITICA
Lovro Markotić jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK PITOMAČA", PITOMAČA
Matija Miloš jer odlazi na područje drugog saveza.
Petar Škrinjar jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK NO LIMIT TVIN", VIROVITICA
Dominik Šimić jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 01.08.2022 Članak
"NK MIKLEUŠ", MIKLEUŠ  
Darko Kokoška (NK Zagorac 1952, Beljevina) 22-34/2
"NK MLADOST 1930", ČAĐAVICA  
Ivan Sraka (NK Mladost Bakić, Bakić) 22-34/2
Matej Sitar (NK Ćeralije, Ćeralije) 22-34/2
Antonio Krušelj (NK Podravac (So), Sopje) 22-34/2
Livio Brozović (NK Slavonija Sladojevci, Sladojevci) 22-34/2
"NK ĆERALIJE", ĆERALIJE  
Božidar Petrić (NK Voćin, Voćin) 22-34/2
Mateo Gusić (ŽNK Virovitica, Virovitica) 34/1
Mateo Dokić (NK Voćin, Voćin) 22-34/2
Robert Lipaj (NK Krčevina, Čađavački Lug) 22-34/2
Toni Jozić (NK Ćeralije, Ćeralije) 34/1

 

SJEDNICA 03.08.2022 Članak
"NK ĆERALIJE", ĆERALIJE  
David Palić (NK Ćeralije, Ćeralije) 34/1



BRISANJA IGRAČA
Promjena imena od 03.08.2022.NK"Graničar Bušetina"Bušetina rješenjem Službe za poslove župana i opće poslove VPŽ, mijenja naziv kluba u NK"Bušetina 1947"Bušetina.

 



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.