Registracije igrača

Registracije igrača   |   08.09.2022.



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 05.09.2022 Članak
"ŽNK VIROVITICA", VIROVITICA  
Mihael Kurjančić (NK Garić (G), Garešnica) 34/2

 

SJEDNICA 06.09.2022 Članak
"NK BRATSTVO (GB)", GORNJE BAZJE  
Luka Ivšić 35/1
"NK DINAMO KAPELA DVOR", KAPELA DVOR  
Karlo Perić (NK No Limit Tvin, Virovitica) 34/1
Rafael Sambol (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 35/8
"ŽNK VIROVITICA", VIROVITICA  
David Margeta 35/1
Petra Baturina 35/8
Miho Ilić 35/1
Matej Šuper 35/1
Jan Vuković 35/1
Dino Jadan 35/1
Roko Andrović 35/1
"NK REZOVAC", REZOVAC  
Patrick Vukovski (NK Zrinski (NB), Nova Bukovica) 34/1
"NK NO LIMIT TVIN", VIROVITICA  
Ivica Frantal (NK Zdenka 91, Veliki Zdenci) 34/1
"ŠN GRANIČAR BUŠETINA", OKRUGLJAČA  
Ivan Maletić (NK Bušetina 1947, Bušetina) 34/1
Andrej Odorčić 35/1
IVAN TAMBOLAŠ 35/1
"HNK LUKAČ-05", LUKAČ  
Valentino Taušan (NK Drava, Terezino Polje) 35/8

 

SJEDNICA 07.09.2022 Članak
"NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Eduardo VOLTAN DA SILVA (TRE VALLI, -) 35/8
Rian Henriqoe DA SILVA BRITO 35/1
"NK SOKOL (M)", MILANOVAC  
Viktorija Vukelić 35/1
Dorian Matić 35/1
Anamaria Bogdanić 35/1
Nikola Matić 35/1
Karlo Živković 35/1
Nino Bogdanić 35/1
Josip Karaica (NK Borova, Borova) 35/8
Roberto Lukas Sokolović (NK Rezovac, Rezovac) 35/8

 

SJEDNICA 08.09.2022 Članak
"NK BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA  
Leonardo Fazlijaj 34/1
"NK SLOGA DUGO SELO", DUGO SELO  
Nikola Juren (NK Dinamo Kapela Dvor, Kapela Dvor) 34/1
"NK SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Vedran Jović 35/1
"ŽNK VIROVITICA", VIROVITICA  
Marko Šuper 35/1
"NK REZOVAC", REZOVAC  
Petar Kuzman (NK Gradina, Gradina) 35/8
"NK BUŠETINA 1947", BUŠETINA  
Mateo Matuzalem (NK Bušetina 1947, Bušetina) 34/1
"NK NO LIMIT TVIN", VIROVITICA  
Leo Horvat 35/1
Ivan Lesić (ŽNK Virovitica, Virovitica) 34/1
Mateo Horvat (NK Sabunjar, Privlaka) 35/8
Ivan Kasumović (ŽNK Virovitica, Virovitica) 35/8
"HNK LUKAČ-05", LUKAČ  
Matej Perković 35/1
Karlo Pejić (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 35/8
Lea Ivšić 35/1
Igor Bota (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 35/8
Niko Bardić 35/1
Ivano Lovrenović (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 35/8
Luka Bjelobrk (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 35/8
Marija Perković 35/1
Petar Ribić 35/1
Teo Podravac (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 35/8
Nikola Iličić 35/1



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 05.09.2022 Članak
"NK PODRAVAC (SO)", SOPJE  
Teo Šipoš 35/1
Noa Bajt 35/1
Roko Bajt 35/1
Mihajlo Jurišić 35/1
Luka Marić 35/1
Borna Heđi 35/1
Teo Bošnjak 35/1
Marko Mikić 35/1
Jakov Marić 35/1

 

SJEDNICA 06.09.2022 Članak
"NK SLATINA", SLATINA  
Josipa Ljubas 35/1
Noa Ivanić 35/1
Jakov Vuković 35/1
Jakov Razum 35/1
Gabriel Tunić 35/1
Mateo Nerovčić (NK Mladost 1930, Čađavica) 35/8
"NK SLAVONIJA SLADOJEVCI", SLADOJEVCI  
Mikelo Ljekaj (NK Slatina, Slatina) 35/8
"NK DINAMO ČETEKOVAC", ČETEKOVAC  
Luka Srbić (NK Slatina, Slatina) 35/8

 

SJEDNICA 07.09.2022 Članak
"NK SLATINA", SLATINA  
Luka Benko 35/1
"NK MIKLEUŠ", MIKLEUŠ  
Ivano Šantić (NK Mladost Čačinci, Čačinci) 35/8

 

SJEDNICA 08.09.2022 Članak
"NK SLATINA", SLATINA  
Patrik Slivar (NK Podravac (So), Sopje) 35/8
"NK PODRAVAC (SO)", SOPJE  
Mateo Matija 35/1
Robert Kupres 35/1
Leo Matija (NK Slatina, Slatina) 35/8
Fran Čmarec (NK Slatina, Slatina) 35/8


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.