Registracije igrača

Registracije igrača   |   04.09.2019.

ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 02.09.2019 Članak
NK "NAPREDAK", RUŠANI  
Ivan Mesec (SVETI ĐURAĐ, SVETI ĐURAĐ) 36/2
NK "STARA BREZOVICA", BREZOVICA  
Mirko Štulić (Slaven, Detkovac) 37/9
NK "GRANIČAR BUŠETINA", BUŠETINA  
Dejan Mioljević (SVETI ĐURAĐ, SVETI ĐURAĐ) 36/2
NK "SOKOL", MILANOVAC  
Tomislav Maurović (Suhopolje, Suhopolje) 25-36/2
Leo Jurković (Virovitica, Virovitica) 36/1
Nikola Perak (Zdenka 91, Veliki Zdenci) 36/1
NK "NO LIMIT", VIROVITICA  
Dominik Nađ 37/1
Vito Radelić 37/1
Filip Baivić 37/1
Lovro Markotić (Virovitica, Virovitica) 36/2
NK "SVETI ĐURAĐ", SVETI ĐURAĐ  
Filip Lukačević (PODGORJE, PODGORJE) 36/2
NK "REZOVAC", REZOVAC  
Antonio Terihaj 36/1
Ivan Rajnović (Gradina, Gradina) 36/2
Darko Povrženić (Suhopolje, Suhopolje) 36/2
Željko Paić (Rezovac, Rezovac) 36/1
Matija Štampar 36/1
NK "BRATSTVO", GORNJE BAZJE  
Dario Lješčak (HNK Lukač-05, Lukač) 36/2
Filip Lješčak (HNK Lukač-05, Lukač) 36/2
NK "VIROVITICA", VIROVITICA  
Niko Hercigonja 37/1
Patrik Hercigonja 37/1
Matej Šelember 37/1
Fabijan Horvatić 37/1
Matija Galjar 37/1
Štiks Filip 37/1
NK "ŠN GRANIČAR BUŠETINA", OKRUGLJAČA  
Ivan Blažević 37/1
NK "GRADINA", GRADINA  
Adrian Špehar 37/1
Borna Boban 37/1
Marko Vrbanić 37/1
NK "SUHOPOLJE", SUHOPOLJE  
Danijel Razum 36/1
Ivan Zrno (Tehničar, CABUNA) 36/2
Antonijo Kušen (Podravac, Sopje) 36/2
Nino Čolak 37/1
Leonardo Čipčija (Tehničar, CABUNA) 36/2
Bojan Brozović (Suhopolje, Suhopolje) 36/1
NK "OREŠAC", OREŠAC  
Antonio Vincek (OREŠAC, OREŠAC) 36/1



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 30.08.2019 Članak
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Toni Mikić (Sloga, Zdenci) 36/2
Šimun Čiš (Sloga, Zdenci) 36/2
Ivano Zeman 37/1
Karlo Adžaga 37/1

 

SJEDNICA 02.09.2019 Članak
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Filip Prša (Crnac, Crnac) 36/2
Filip Puljak (DOŠK, Dolci) 36/2
Fran Smiljanić (FEŠK, Feričanci) 36/2
Domagoj Kaltenbacher (Papuk, Orahovica) 36/1
Patrik Sudarić (Crnac, Crnac) 36/2
David Pavoković (Crnac, Crnac) 36/2
NK "MUNJA", VELIKI RASTOVAC  
Teo Filipović 37/1
Andrija Grgurić (Munja, Veliki Rastovac) 36/1
Petar Grgurić 37/1
Šimun Filipović 37/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 30.08.2019
NK "PAPUK", ORAHOVICA
Lea Maričić jer odlazi na područje drugog saveza.

 

SJEDNICA 02.09.2019
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Niko Sučić jer odlazi na područje drugog saveza.
Petar Rasinec jer odlazi na područje drugog saveza.
Dorijan Pintar jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "MLADOST (ČAČ)", ČAČINCI
Matija Ognjenović jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 02.09.2019 Članak
NK "ARŠANJ", SEDLARICA  
Branko Rašeta (CROATIA, Grabrovnica) 37/8
Hrvoje Filipović (Pitomača, Pitomača) 37/8
NK "OTROVANEC", OTROVANEC  
Matija Živko (Otrovanec, Otrovanec) 36/1
NK "CROATIA", GRABROVNICA  
Marino Picek (Prekodravac, Ždala) 37/8
NK "PITOMAČA", PITOMAČA  
David Rengel 37/1
Nikola Lovreković 37/1
Luka Lazarus 37/1
Kristijan Bajsar (Pitomača, Pitomača) 36/1
Marko Vid 37/1
Matej Bakov 37/1
Roko Rengel 37/1
Mario Đeri (Graničar Bušetina, Bušetina) 37/8



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 02.09.2019
NK "PITOMAČA", PITOMAČA
Niko Sučić jer odlazi na područje drugog saveza.
Petar Rasinec jer odlazi na područje drugog saveza.
Dorijan Pintar jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "MLADOST (ČAČ)", ČAČINCI
Matija Ognjenović jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 30.08.2019 Članak
NK "DINAMO", ČETEKOVAC  
Matej Radaković (Mikleuš, Mikleuš) 36/2
Patricija Pejić (Mikleuš, Mikleuš) 36/2
Dominik Garić (Mikleuš, Mikleuš) 36/2
Mario Blažević (Mikleuš, Mikleuš) 36/2

 

SJEDNICA 02.09.2019 Članak
NK "GRABIĆ", GRABIĆ  
Josip Vajnhal (Slavonija, Sladojevci) 36/2
NK "MIKLEUŠ", MIKLEUŠ  
Tin Dundović 37/1
NK "VOĆIN", VOĆIN  
Karlo Marinović 37/1
NK "STANDARD", N. ŠAROVKA  
Bernard Sraka (Mladost, Miljevci) 36/2
NK "MLADOST", MILJEVCI  
Domagoj Stubičar (Dinamo, Četekovac) 36/2
Sandro Dolovski (Zrinski, N. Bukovica) 36/2
Tin Tušek (Standard, N. Šarovka) 36/2
Slaven Aust (Podravac, Sopje) 36/2
NK "SLATINA", SLATINA  
Luka Toni Tepeš 37/1
Mihael Jaković 37/1
Fran Fabijanac 37/1
Viggo Milaščević 37/1
Erik Mrva 37/1
Šimun Petričević 37/1
Josip Javorović 37/1
Roko Mrva 37/1
Dejan Čipčija (Slavonija, Sladojevci) 36/2
Damir Bogati (Mikleuš, Mikleuš) 36/2
Ivo Jukić (Mladost, Miljevci) 36/2
Patrick Šoltić 37/1
Rene Milaščević 37/1
Ena Majačić 37/1
NK "KOZICE", KOZICE  
Mario Ljubas (Dinamo, Četekovac) 36/2
Stjepan Judi (PLAVI, Jugovo Polje) 36/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 03.09.2019
NK "KRČEVINA", ČAĐAVAČKI LUG
Zrinko Bogdanić jer odlazi na područje drugog saveza.


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.