Registracije igrača

Registracije igrača   |   11.07.2018.



ŽNS VIROVITIČKO PODRAVSKI

SJEDNICA 02.07.2018 Članak
NK "BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA  
Matija Berkec (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 36/1

 

SJEDNICA 09.07.2018 Članak
NK "BILOGORA 1947", ŠPIŠIĆ BUKOVICA  
Filip Antolić (DRAVA, Terezino Polje) 36-2
Marko Deskar (OMLADINAC, KORIJA) 36-2
Ivan Ribić (Bratstvo, Gornje Bazje) 25/36-2
Teo Zdeličan (OMLADINAC, KORIJA) 36-2
Deni Kosi (BILOGORA 1947, Špišić Bukovica) 36/1
Tin Brdar 37/1
Adrian Uzelac 37/1
Antonio Vizek 37/1
Leo Lovro 37/1
Leon Praiz (Virovitica, Virovitica) 25/36-2
NK "DRAVA", TEREZINO POLJE  
Dalibor Šmer (PODGORJE, PODGORJE) 36-2
Kristijan Brnadić (SV Bermatingen, -) 36/10
Ivan Capan (HNK "Bilje", Bilje) 36/2
NK "OREŠAC", OREŠAC  
Igor Toth (Slavonac, Novaki) 25/36-2
NK "NK"BOROVA"", BOROVA  
Antun Stupar (TEHNIČAR, CABUNA) 25/36-2
Mario Horvat (Bratstvo, Gornje Bazje) 25/36-2
Krešimir Pipić (PLAVI, Jugovo Polje) 25/36-2
Robert Šajin (NAPREDAK, RUŠANI) 25/36-2
Tomislav Holec (PLAVI, Jugovo Polje) 25/36-2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 29.06.2018
NK "VIROVITICA", VIROVITICA
Matko Reščić jer odlazi u inozemstvo.

 

SJEDNICA 11.07.2018
NK "PAPUK", ORAHOVICA
Borna Mimić jer odlazi na područje drugog saveza.
David Podboj jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "VIROVITICA", VIROVITICA
David Pratljačić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "MLADOST", ČAČINCI
Kristijan Ognjenović jer odlazi na područje drugog saveza.




NS ORAHOVICA

SJEDNICA 02.07.2018 Članak
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Leon Ament 37/1
Jura Vulić 37/1
Vanja Kovač 37/1
Domagoj Ninčević (Mladost, Čačinci) 25-36/2

 

SJEDNICA 09.07.2018 Članak
NK "PAPUK", ORAHOVICA  
Marko Garić (MUNJA, VELIKI RASTOVAC) 25-36/2
Ante Knežević (Slatina, Slatina) 25-36/2
Boris Cabicar (SLOGA, ZDENCI) 25-36/2
NK "DOŠK", DOLCI  
Josip Jaklić (FEŠK, Feričanci) 36/2
Matija Zeman (FEŠK, Feričanci) 36/2
Marijan Šalek (Papuk, Orahovica) 25-36/2
Patrik Rister (Papuk, Orahovica) 36/1
Gabrijel Nikolić 37/1
Luka Zeman (FEŠK, Feričanci) 36/2
Marko Čandrlja (Papuk, Orahovica) 36/2
Robert Nikolić (TSV Trudering Munchen, -) 36/2
David Klanica (NAŠK, Našice) 25-36/2
Antonio Gubeljak (FEŠK, Feričanci) 36/1
Domagoj Šteger (Jedinstvo, Donji Miholjac) 36/1
Filip Puljak 37/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 11.07.2018
NK "PAPUK", ORAHOVICA
Borna Mimić jer odlazi na područje drugog saveza.
David Podboj jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "VIROVITICA", VIROVITICA
David Pratljačić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "MLADOST", ČAČINCI
Kristijan Ognjenović jer odlazi na područje drugog saveza.




NS SLATINA

SJEDNICA 03.07.2018 Članak
NK "MLADOST", BAKIĆ  
Dalibor Vilček (Miholjac, G. Miholjac) 36/2
Marijo Klement (Miholjac, G. Miholjac) 36/2
Zvonko Gerenčir (Miholjac, G. Miholjac) 36/2
Filip Mlinarić (Miholjac, G. Miholjac) 36/2
Milenko Beneš (Miholjac, G. Miholjac) 36/2
Dražen Kocić (Miholjac, G. Miholjac) 36/2
Marko Klement (Miholjac, G. Miholjac) 36/2
Ivan Mlinarić (Miholjac, G. Miholjac) 36/2

 

SJEDNICA 10.07.2018 Članak
NK "MLADOST", MILJEVCI  
Andrej Ljubas (Mikleuš, Mikleuš) 25-36/2
Hrvoje Ibričić (Slatina, Slatina) 25-36/2





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.