Registracija igrača

Novosti   |   17.10.2020.



ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 15.10.2020 Članak
NK "REZOVAC", REZOVAC  
Silvijo Buzuk (Pitomača, Pitomača) 35/8
Patrik Bazijanac (Podgorje, Podgorje) 35/8
NK "NAPREDAK", RUŠANI  
Dario Kolesarić (Podgorje, Podgorje) 34/1
Velimir Antunović (Orešac, Orešac) 35/8
Denis Hanzlić (Orešac, Orešac) 35/8
Nikola Ivanović (Orešac, Orešac) 35/8
Roberto Lukinić (Orešac, Orešac) 35/8
NK "SVETI ĐURAĐ", SVETI ĐURAĐ  
Ante Slavić (Podgorje, Podgorje) 35/8
Matej Rajnović (Podgorje, Podgorje) 35/8

 

SJEDNICA 16.10.2020 Članak
NK "TURANOVAC", TURANOVAC  
Mislav Mustač (HNK Lukač-05, Lukač) 35/8
NK "NAPREDAK", RUŠANI  
Željko Tambić (Napredak, Rušani) 34/1
NK "SOKOL", MILANOVAC  
Matija Humbal (NK Dračice, Đakovo) 35/8
NK "HNK LUKAČ-05", LUKAČ  
Hrvoje Pakšec (Podgorje, Podgorje) 35/8
NK "MLADOST", VUKOSAVLJEVICA  
Darko Veličan (Podgorje, Podgorje) 35/8



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 15.10.2020
NK "ŽNK VIROVITICA", VIROVITICA
Mateo Desić jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE ORAHOVICA

SJEDNICA 14.10.2020 Članak
NK "NK PAPUK", ORAHOVICA  
Goran Šarko 34/1
Karlo Mardešić (NK Istra 1961, Pula) 34/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 16.10.2020
NK "NK PAPUK", ORAHOVICA
Ante Solić jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE PITOMAČA

SJEDNICA 15.10.2020 Članak
NK "TURNAŠICA", TURNAŠICA  
Hrvoje Kovač (Pitomača, Pitomača) 35/8

 

SJEDNICA 16.10.2020 Članak
NK "CROATIA", GRABROVNICA  
Luka Glogovšek (NK Graničar (Đ), Đurđevac) 35/8



BRISANJA IGRAČA



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 14.10.2020 Članak
NK "MIKLEUŠ", MIKLEUŠ  
Lana Trupina 35/1
MNK "MNK"SLATINA"", SLATINA  
Bruno Kufner 35/1
Domagoj Ninčević (MNK"Slatina", Slatina) 35/1
NK "DINAMO", JOSIPOVO  
Matej Grgurić (Ćeralije, Ćeralije) 35/8
NK "SLATINA", SLATINA  
Slobodan Ostojić (Mladost, Miljevci) 35/8
Franjo Tunić (Voćin, Voćin) 35/8

 

SJEDNICA 16.10.2020 Članak
NK "SLAVONIJA", SLADOJEVCI  
Antonio Radonjić (Bilogora 1947, Špišić Bukovica) 35/8
Mateo Jerešić (Bilogora 1947, Špišić Bukovica) 35/8
Marko Peretin (Bilogora 1947, Špišić Bukovica) 35/8
NK "MLADOST", MILJEVCI  
Nikola Markanović (Podgorje, Podgorje) 35/8


Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.