Registracija igrača

Registracije igrača   |   07.09.2016.


ŽNS VIROVITIČKO PODRAVSKI

SJEDNICA 05.09.2016 Članak
NK "TURANOVAC" TURANOVAC  
Mirko Iličić (Drava Terezino Polje) 37/8
NK "SUHOPOLJE" SUHOPOLJE  
Zdenko Dorić 37/1
NK "GRADINA" GRADINA  
Mihajlo Petrović (GRADINA GRADINA) 36/1
Leonardo Počuć 37/1
NK "PODGORJE" PODGORJE  
Tomislav Šerment (PODGORJE PODGORJE) 36/1
Sven Obak 37/1
Leonardo Lebinac 37/1
NK "NAPREDAK" RUŠANI  
Antonio Jugović (BRATSTVO GORNJE BAZJE) 37/8
Andrej Šaka (OREŠAC OREŠAC) 37/8
NK "DRAVA" TEREZINO POLJE  
Juraj Parić (HNK LUKAČ-05 LUKAČ) 37/8
NK "SOKOL" MILANOVAC  
Glumac Domagoj 37/1
NK "NK"BOROVA"" BOROVA  
Leon Smiljanić (Suhopolje Suhopolje) 37/8
NK "MLADOST" VUKOSAVLJEVICA  
Marko Mauko (Croatia Grabrovnica) 37/8
Ivan Sljepčević (Croatia Grabrovnica) 37/8
NK "OMLADINAC" KORIJA  
Mihael Deskar (Bilogora 1947 Špišiš Bukovica) 37/8
Deni Kosi (Bilogora 1947 Špišiš Bukovica) 37/8
Stjepan Čičak 37/1
NK "SLAVEN" DETKOVAC  
Mislav Vondra 37/1
Mateo Rukavina 37/1
Gabrijel Čađavčan (STARA BREZOVICA BREZOVICA) 36/1
Antonio Klarić (STARA BREZOVICA BREZOVICA) 37/8
Stjepan Brođanac (STARA BREZOVICA BREZOVICA) 37/8
Filip Kafka (NAPREDAK RUŠANI) 37/8
Robert Bilobrk (NAPREDAK RUŠANI) 37/8
Ivan Večera (NAPREDAK RUŠANI) 37/8
Luka Lukačević (STARA BREZOVICA BREZOVICA) 37/8
Ante Gradinjan (STARA BREZOVICA BREZOVICA) 37/8
Leon Viljevac (STARA BREZOVICA BREZOVICA) 37/8
Antun Gojević (Slaven Detkovac) 36/1
NK "VIROVITICA" VIROVITICA  
Mateo Kokoška (Virovitica Virovitica) 36/1
Patrik Ganić 37/1
Ivan Moslavac 37/1
NK "BILOGORA 1947" ŠPIŠIŠ BUKOVICA  
Ivan Pernar (Wolfern Union SV -) 36/10
Patrik Oreški 37/1
Marcel Barić 37/1


NS ORAHOVICA

SJEDNICA 05.09.2016 Članak
NK "CRNAC" CRNAC  
Kristian Benko (Grabić Grabić) 36/2
Ivan Pranješ (Grabić Grabić) 36/2



BRISANJA IGRAČA



NS PITOMAČA

SJEDNICA 05.09.2016 Članak
NK "PITOMAČA" PITOMAČA  
Nino Uzelac (Pitomača Pitomača) 36/1
Borna Filjak 37/1



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 31.08.2016
NK "CROATIA" GRABROVNICA
Juraj Haleuš, jer odlazi na područje drugog saveza.
Domagoj Pajić, jer odlazi na područje drugog saveza.
Lovro Haleuš, jer odlazi na područje drugog saveza.
Mateo Bereknjaj, jer odlazi na područje drugog saveza.
NK "PITOMAČA" PITOMAČA
Goran Kranjčec, jer odlazi na područje drugog saveza.




NS SLATINA

SJEDNICA 01.09.2016 Članak
NK "VOĆIN" VOĆIN  
Valent Kolić 37/1
MNK "MNK"SLATINA"" SLATINA  
Matija Bubaš (Apokalipsa Nova Bukovica) 36/2
Pavao Vicić (Apokalipsa Nova Bukovica) 36/2
Ante Vicić (Apokalipsa Nova Bukovica) 36/2
Vinko Bračun (Apokalipsa Nova Bukovica) 36/2
NK "MLADOST" BAKIĆ  
Andreas Boc (Grabić Grabić) 36/2
Karlo Černi 37/1
NK "VAŠKA" VAŠKA  
Ivan Šimić (Grabić Grabić) 36/2
Mario Tomašević (Podravac Sopje) 36/1
NK "KOZICE" KOZICE  
Dejan Tomić (Grabić Grabić) 36/2
Matko Filipović (Grabić Grabić) 36/2
Mario Pohiba (Grabić Grabić) 36/2
Milan Ostojić (Grabić Grabić) 36/2
NK "SLAVONAC" NOVAKI  
Danijel Hrgović (Slavonac Novaki) 36/1
NK "MIHOLJAC" G. MIHOLJAC  
Neno Dragić (Kozice Kozice) 36/2
NK "STANDARD" N. ŠAROVKA  
Ivica Srednoselac (Slatina Slatina) 36/2
Bartol Pintarić (Grabić Grabić) 36/2
NK "DINAMO" ČETEKOVAC  
Matko Butorac 37/1

 



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.