Registracija i preregistracija igrača

Registracije igrača   |   17.02.2021.

ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

SJEDNICA 15.02.2021 Članak
"HNK LUKAČ-05", LUKAČ  
Davor Pandur (NK Sveti Đurađ, Sveti Đurađ) 34/2
"NK SVETI ĐURAĐ", SVETI ĐURAĐ  
Mateo Minauf (NK Rezovac, Rezovac) 34/2
Jasmin Ganić (NK Rezovac, Rezovac) 34/2
Matija Vdović (NK Rezovac, Rezovac) 34/2
Hrvoje Reider (NK Rezovac, Rezovac) 34/2
"NK SLOGA DUGO SELO", DUGO SELO  
Jasmin Kršić (HNK Lukač-05, Lukač) 34/2
"NK PODGORJE", PODGORJE  
Mateo Lončar (NK Drava, Terezino Polje) 34/2

 

SJEDNICA 16.02.2021 Članak
"NK GRADINA", GRADINA  
Andrej Brođanac (NK Stara Brezovica, Brezovica) 35/8
"NK BOROVA", BOROVA  
Vlatko Lach (NK Bratstvo (GB), Gornje Bazje) 35/8
"HNK LUKAČ-05", LUKAČ  
Tomislav Škvarić (NK Omladinac Korija, Korija) 35/8
Ivan Topić (NK Drava (PS), Podravske Sesvete) 35/8
"ŽNK VIROVITICA", VIROVITICA  
Denis Hodak (NK No limit, Virovitica) 35/8
"NK REZOVAC", REZOVAC  
David Tonković 35/1

 

SJEDNICA 17.02.2021 Članak
"NK DRAVA", TEREZINO POLJE  
Mateo Mijatović (NK Drava, Terezino Polje) 34/1
"NK PLAVI", JUGOVO POLJE  
Krunoslav Pipić (NK Borova, Borova) 34/1
"NK STARA BREZOVICA", BREZOVICA  
Stjepan Brođanac (NK Napredak (Ru), Rušani) 34/2



BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 16.02.2021
"NK STANDARD", NOVA ŠAROVKA
Domagoj Tušek jer odlazi na područje drugog saveza.
"NK TURANOVAC", TURANOVAC
Miroslav Šklebar jer odlazi na područje drugog saveza.




NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

SJEDNICA 14.02.2021 Članak
"NK PODRAVAC (SO)", SOPJE  
Robert Lipaj (NK Slavonija Sladojevci, Sladojevci) 34/2
"NK DINAMO JOSIPOVO", JOSIPOVO  
Matija Vencl (NK Slavonija Sladojevci, Sladojevci) 34/2

 


Preregistracije igrača




ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

NK Podgorje:
Gabriel Benčik, Mihael Podgornik, Tomislav Krmpotić, Patrik Bukvić, Mihael Tambolaš, David Mikić, Igor Potrata, Luka Vukšić, Matija Krmpotić, Mateo Jurković, Čl.36/2
Mario Udvardi, Dominik Šokac, Antonio Lekšić, Čl.36/1
Kristijan Blažinčić, Fran Predrijevac, Danijel Blažević, Matej Ličina, Marin Kaselj, Marino Prisuda, Čl.35/1
Martin Špoljarić, Matija Jerbić, Darko Deskar, Čl.34/2
Bruno Polić, Sandi Sabo, Davor Buđak, Tomislav Ivačić, Marijo Viljevac, Čl.34/1
Matia Horvat, Alen Đureš, Filip Buđak, Adrian Kadlec, Čl.37/8
Ivan Škrablin, Tomislav Feketija, Ivan Vukšić, Čl.35/8
Luka Vampovac, Rafael Amidžić, Stefan Sabo, Ivan Stolnik, Jakov Škvarić, Ivan Bošković, Mateo Zver, Karlo Pernar, Marko Benčik, Domagoj Barčan, Dalian Kovač, Kristijan Rajnović, Nikola Režonja, Fran Poljak, Petar Rogić, Tomislav Fučkar, Filip Škvarić, Mateo Sušec, Martin Zver, Leonardo Lebinac, Čl.37/1

NK Plavi:
Matija Marović, Domagoj Holec, Kristijan Gojmerac, Željko Gojmerac, Nikola Repinac, Darko Pipić, Juraj Stupar, Ivan Salaj, Čl.36/2
Juraj Holec, Kristijan Perković, Ivan Cafuta, Čl.36/1
Teo Matovina, Čl.34/2
Dejan Janže, Tomislav Rončević, Čl.34/1
Antonio Husnjak, Čl.37/8
Sinan Nika, Jurica Bingula, Velimir Eraković, Davor Burić, Dino Validžić, Čl.25-36/2
Nikola Vuković, Čl.35/8
Steven Salioski, Čl.36/10
Antonijo Bingula, Čl.37/1

NK Sloga Dugo Selo:
Ivan Vojvodić, Marijan Živković, Endi Župan-Vrekić, Marko Podravac, Mario Han, Čl.36/2
Damir Lugarić, Čl.36/1
Stjepan Ivšić, Čl.35/1
Ivan Podravac, Čl.34/2
Andrija Mioković, Antonio Prajo, Valentin Prajo, Čl.34/1
Mirko Živković, Čl.37/8
Tihomir Bakić, Čl.22-34/2
Antun Crnković, Čl.25-36/2



NOGOMETNO SREDIŠTE SLATINA

NK Podravac (So):
Zdenko Lončarek, Mario Tolo, Benjamin Špoljarić, Antonijo Kušen, Tomislav Sopjanac, Matej Androš, Marko Rastija, Patrik Slivar, Filip Marić, Alen Granjaš, Josip Zajček, Matija Matić, Čl.36/2
Tomislav Androš, Mateo Mak, Ivan Mandić, Zlatko Karafa, Mirko Tomašević, Čl.36/1
Benjamin Marić, Josip Štefanović, Marko Matić, Antonio Krušelj, Ivan Ibriks, Čl.34/2
Luka Nikolaus, Karlo Njari, Filip Horvat, Čl.35/1
Josip Mareković, Čl.34/1
Mihael Tomašević, Čl.25-36/2
Dario Androš, Ivijan Jurak, Nikola Menegati, Josip Neugebauer, Berislav Androš, Valentino Šagud, Karlo Šantak, Mario Matić, Kristijan Dumenčić, Luka Mikić, Hrvoje Javorović, Čl.35/8
Matija Mikić, Jasmin Toth, Leo Mikić, Josip Benković, Dorotea Dvojak, Leon Tomašević, Robert Leon Brezovčan, Luka Grgić, Leonardo Kovačević, Ivan Mikić, Karlo Grgić, Filip Marić, Luka Granjaš, Iva Mikić, Fran Cerić, Kristian Kokorić, Čl.37/1



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.