Plenum klubova I ŽNL

Novosti   |   17.07.2020.

PLENUM KLUBOVA   I ŽNL

U petak,17.07.2020.godine održan je na stadionu NK „Virovitica“ Virovitica plenum klubova  I ŽNL.

Na plenumu je bilo prisutno 14 klubova od 16 klubova( opravdano odsutni NK “Mikleuš“ i NK „Dinamo“ Četekovac).

Nakon usvajanja izvješća povjerenika za natjecanje,suđenje i disciplinskog suca slijedeće točka dnevnog reda bila je izvlačenje natjecateljskih brojeva za sezonu 2020/21.godinu i to:

1.NK“Sloga „Zdenci                                                                                                                                   

2.NK“Podravac“Sopje                                                                                                                             

3.NK „Gradina“ Gradina

                                                                                                                 

 4.NK“Ćeralije“Ćeralije                                                                                                                     

 5.NK“Mikleuš“Mikleuš                                                                                                                             

6.NK“Rezovac“ Rezovac                                                                                                                             

7.NK“Graničar Bušetina“Bušetina                                                                                                  

 8.NK“Bratstvo“Gornje Bazje                                                                                                            

9.NK“Mladost“Miljevci                                                                                                            

10.NK“Slavonija“Sladojevci                                                                                                

11.NK“Dinamo“Četekovac                                                                                                             

 12.NK“Voćin“Voćin                                                                                                                               

 13.NK“Mladost 1930“Čađavica                                                                                                   

14.NK“Borova“Borova                                                                                                                

 15.NK“Omladinac“Korija                                                                                                            

16.NK“Mladost“Čačinci

 

Prvenstvo počinje 08./09.08.2020. sa početkom u 18,00 sati. 

  1.kolo

Sloga-Mladost(Čač)

Podravac-Omladinac

 Gradina-Borova

Ćeralije-Mladost 1930(Čađ)

Mikleuš-Voćin                                                  

Rezovac-Dinamo

Graničar Bušetina-Slavonija

Bratstvo-Mladost(Milj)

NK“Bratstvo“Gornje Bazje kao domaćin će igrati subotom a svi ostali klubovi nedjeljom.

NK“Voćin „ Voćin svoje utakmice kao domaćin će igrati u Ćeralijama.



Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.