Bilten - Veterani

Rezultati utakmica 11. kola

Slavonija - Suhopolje         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Grgurić,Žabčić F.,Sabljak, delegat:


Mladost (Mi) - Gradina         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ugarković,Tašić,Ević, delegat:


Standard - Virovitica         9 : 2 ( 5 : 2 )
Suci: Minauf D.,Kokorić,Minauf M., delegat:


Sveti Đurađ - Pitomača         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Vukman,Brdarić L.,Rajnović, delegat:


Slatina - Podgorje         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Valent,Culej,Borovec A., delegat:


Mikleuš - Bilogora 1947         3 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Szebenji,Stojković,Medved, delegat:
Utakmica se registrira 3:0 par forfe u korist NK Mikleuš jer gosti nisu došli na odigravanje utakmice.Pokreće se disciplinski postupak protiv NK Bilogora 1947 zbog neopravdanog neodigravanja utakmice.Traži se izvješće od NK Bilogora 1947 u roku 3 dana.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 1090150-11 27
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 1081140-11 25
3. Podgorje PodgorjePodgorje 1063124-13 21
4. Mikleuš MikleušMikleuš 1061320-8 19
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1060434-17 18
6. Pitomača PitomačaPitomača 1051430-14 16
7. Gradina GradinaGradina 1041523-18 13
8. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 1041520-21 13
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1141611-30 13
10. Papuk OrahovicaPapuk 1023514-30 9
11. Virovitica ViroviticaVirovitica 1022614-47 8
12. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1012711-34 5
13. Slavonija SladojevciSlavonija 11101011-48 3

Sljedeće kolo

Podgorje - Mikleuš, Podgorje, 2.11.2014. u 10:00
Pitomača - Slatina, Pitomača, 2.11.2014. u 10:00
Standard - Sveti Đurađ, Nova Šarovka, 2.11.2014. u 10:00
Gradina - Virovitica, Gradina, 2.11.2014. u 10:00
Suhopolje - Mladost (Mi), Suhopolje, 2.11.2014. u 10:00
Papuk - Slavonija, Orahovica, 2.11.2014. u 10:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.