Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 9. kola

Kalinovac - Garić         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gomerčić,Teri,Ličinić, delegat: Koštić
Strijelci:Domaći:Vjekoslav Belobrk(14) Gosti:/

Papuk - Mladost (Ž)         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Karlovčan,Kovačev,Turbelija, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Domaći:/ Gosti:Mario Pavec(11,75),Mile Sučić(35)

Brestovac - Croatia         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Stankir,Sabljić,Kostelac, delegat: Sanić


Pitomača - Mladost (Mo)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Župan,Petrović,Plantak, delegat: Špoljarić


Podravac (V) - Ribar         3 : 0 ( : )
Suci: Trupina,Gebaj,Gašparić, delegat: Filip
Utakmica se registrira 3-0 (par forfe) jer gosti nisu došli na utakmicu.Protiv NK"Ribar"Končanica pokreće se disciplinski postupak zbog neodigravanje utakmice u svezi toga traži se izvješće od NK"Ribar" u roku 3 dana.

Zdenka 91 - Graničar (Đ)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ramić,Valent,Minauf, delegat: Čanađija
Strijelci:Domaći:Bojan Poljak(21),Vedran cvitković(60),Mario Heršil(73) Gosti:/

Mladost (KP) - Mikleuš         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Miklečić,Tomić,Jovančević, delegat: Dević


Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 981036-9 25
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 962124-13 20
3. Kalinovac KalinovacKalinovac 952221-8 17
4. Podravac (V) VirjePodravac (V) 951312-9 16
5. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 943215-12 15
6. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 943211-12 15
7. Papuk OrahovicaPapuk 942318-16 14
8. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 941418-15 13
9. Garić GarešnicaGarić 932410-17 11
10. Mikleuš MikleušMikleuš 931517-17 10
11. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 92258-19 8
12. Pitomača PitomačaPitomača 921612-18 7
13. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 921612-21 7
14. Ribar KončanicaRibar 90095-33 0

Sljedeće kolo

Garić - Graničar (Đ), Garešnica, 30.10.2010. u 15,30
Mikleuš - Zdenka 91, Mikleuš, 30.10.2010. u 15,30
Mladost (Mo) - Podravac (V), Molve, 30.10.2010. u 15,30
Mladost (Ž) - Brestovac, Ždralovi, 30.10.2010. u 15,30
Kalinovac - Papuk, Kalinovac, 30.10.2010. u 15,30
Croatia - Pitomača, Grabrovnica, 31.10.2010. u 14,30
Ribar - Mladost (KP), Končanica, 31.10.2010. u 14,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.