Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 7. kola

Papuk - Mladost (Ž)         1 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Koprić,Novak,Gregurina, delegat: Vargović
Strijelci:Domaći:Denis Prša/90/ Gosti:Mile Sučić/6/,Mario Pavec/15,85,89/,Mate Sučić/78/

Zdenka 91 - Mladost (Mo)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Herent,Gomerčić,Krupa, delegat: Putak
Strijelci:Domaći:Mario Bališ/8 iz 11m,36/,Josip Rajnović/47/,Toni Marušić/85/

Slatina - Croatia         4 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Fazlić,Saša Ličinić,Jovančević, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Nikola Suvajac/69,82,84/,Zdenko Lončarek/79/

Garić - Mladost (Čač)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Kovačev,Polančec,Rumek, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Božidar Vezmar/14,90/,Milan Babac/89 ag/ Gosti:Velimir Tresk/51/

Sloga (KI) - Mikleuš         6 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Gadžo,Miklečić,Abdić, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Matija Posavec/6,80,87/,Jurica Keser/58/,Goran Vuglovečki/65,84/ Gosti:Darko Kokoška/15/,Mane Lubina/76/

Mladost (KP) - Pitomača         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Krtić,Lučić,Geler, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:Matija Kovačić/36/ Gosti:Hrvoje Filipović/59/

Kamen - Kalinovac         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Strusa,Ličinić Saša,Loparac, delegat: Rijetković
Strijelci:Domaći:Nikola Marjanović/60/ Gosti:Predrag Đapa/34/,Petar Željeznjak/67 iz 11m/

Ribar - Podravac (V)         1 : 0 ( : )
Suci: Ramić,Valent,Vecko I., delegat: Ređep
Strijelci:Domaći:Alen Bago/77/ *********** LISTA STRIJELACA *********** 11 golova Matija Posavec (Sloga) 8 golova Mladen Mađarić(Slatina),Mario Pavec(Mladost Ž) 7 golova Mario Bališ(Zdenka) 6 golova Vjekoslav Belobrk(Kalinovac),Milan Manojlović(Podravac),Ivan Lenard(Papuk)

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 761030-4 19
2. Podravac (V) VirjePodravac (V) 750219-9 15
3. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 741219-10 13
4. Kalinovac KalinovacKalinovac 741215-13 13
5. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 733117-9 12
6. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 740321-14 12
7. Garić GarešnicaGarić 740317-11 12
8. Papuk OrahovicaPapuk 740315-14 12
9. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 73138-13 10
10. Croatia GrabrovnicaCroatia 72237-10 8
11. Mikleuš MikleušMikleuš 72239-15 8
12. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 71336-10 6
13. Kamen SiračKamen 72057-25 6
14. Ribar KončanicaRibar 71246-14 5
15. Pitomača PitomačaPitomača 71245-20 5
16. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 71067-17 3

Sljedeće kolo

Mikleuš - Podravac (V), Mikleuš, 3.10.2009. u 16,00
Kalinovac - Ribar, Kalinovac, 3.10.2009. u 16,00
Mladost (Ž) - Zdenka 91, Ždralovi, 3.10.2009. u 16,00
Pitomača - Kamen, Pitomača, 4.10.2009. u 16,00
Mladost (Čač) - Mladost (KP), Čačinci, 4.10.2009. u 16,00
Croatia - Garić, Grabrovnica, 4.10.2009. u 16,00
Mladost (Mo) - Slatina, Molve, 4.10.2009. u 16,00
Sloga (KI) - Papuk, Koprivnički Ivanec, 4.10.2009. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.