Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 6. kola

Croatia - Zdenka 91         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Koprić,Gregurina,Lukunić, delegat: Čanađija
Strijelci:Domaći:Darko Miličić /37/ Gosti:Mario Bališ/66 iz 11m/

Mladost (Čač) - Slatina         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Karlica,Abdić,Žanić, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Zdenko Lončarek/18,35/,Ivan Ugarković/87/

Mladost (Mo) - Papuk         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Župan,Gadžo,Tomić, delegat: Brujić
Strijelci:Domaći:Alen Mujkić/61/ Gosti:Marko Nemeth/54,59/

Podravac (V) - Kamen         6 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Herent ,Vecko I.,Krupa, delegat: Benotić
Strijelci:Domaći:Ivan Grgec/18/,Milan Manojlović/28,41 iz 11m/,Rade Križanović/52,59,61/ Gosti:Antonio Bartonj/79/

Kalinovac - Mladost (KP)         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Gomerčić,Fazlić,Jovančević, delegat: Ledinski
Strijelci:Domaći:Vjekoslav Belobrk/14,68/,Branko Rašeta/31/ Gosti:Ivan Kovačić/40/

Mikleuš - Ribar         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Karlovčan,Kovačev,Vugrač, delegat: Sanić
Strijelci:Domaći:Alen Mazalica/9/,Dragan Trupina/19/,Danijel Kolomaz/70/ Gosti:Alen Havranek/5,35/

Pitomača - Garić         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Jalžabetić,Miklečić,Rumek, delegat: Kuhinek
Strijelci:Domaći:David Sidnjenko/51/,Hrvoje Bedeković/58 iz 11m/ Gosti:Davor Grubić/26/

Mladost (Ž) - Sloga (KI)         4 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Loparac,Ličinić Sa.,Valent, delegat: Blažek
Strijelci:Mario Pavec/8,35/,Mile Sučić/50/,Petar Bošnjak/79/ Gosti:Siniša Bartolović/23/,Matija Posavec/84,90/ ************ LISTA STRIJELACA ******** 8 golova Mladen Mađarić (SLATINA),Matija Posavec(SLOGA) 6 golova Vjekoslav Belobrk(KALINOVAC),Milan Manojlović(PODRAVAC),Ivan Lenard(PAPUK) 5 golova Mario Bališ(ZDENKA),Srećko Jelen(SLATINA),Siniša Klobučar(GARIĆ)Mario Pavec(MLADOST Ž) 4 gola Božidar Vezmar(GARIĆ),Ivan Ugarković(SLATINA),Rade Križanović(PODRAVAC),Marko Nemeth(PAPUK)

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 651026-4 16
2. Podravac (V) VirjePodravac (V) 650119-8 15
3. Papuk OrahovicaPapuk 640214-9 12
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 631214-9 10
5. Kalinovac KalinovacKalinovac 631213-12 10
6. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 63128-9 10
7. Garić GarešnicaGarić 630314-10 9
8. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 623113-9 9
9. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 630315-12 9
10. Croatia GrabrovnicaCroatia 62227-6 8
11. Mikleuš MikleušMikleuš 62227-9 8
12. Kamen SiračKamen 62046-23 6
13. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 61235-9 5
14. Pitomača PitomačaPitomača 61144-19 4
15. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 61056-14 3
16. Ribar KončanicaRibar 60245-14 2

Sljedeće kolo

Papuk - Mladost (Ž), Orahovica, 26.9.2009. u 15,00
Zdenka 91 - Mladost (Mo), Veliki Zdenci, 26.9.2009. u 16,30
Slatina - Croatia, Slatina, 26.9.2009. u 16,30
Garić - Mladost (Čač), Garešnica, 26.9.2009. u 16,30
Sloga (KI) - Mikleuš, Koprivnički Ivanec, 27.9.2009. u 16,30
Mladost (KP) - Pitomača, Kloštar Podravski, 27.9.2009. u 16,30
Kamen - Kalinovac, Sirač, 27.9.2009. u 16,30
Ribar - Podravac (V), Končanica, 27.9.2009. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.