Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 5. kola

Mladost (Ž) - Mladost (Mo)         5 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Fabijanac,Ličinić,Krupa, delegat: Koštić
Strijelci:Domaći:Mario Pavec(6,12,18),Mile Sučić(78,87,) Gosti:Filip Đurec(55 iz 11m)

Kalinovac - Ribar         7 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Iveljić,Žanić,Tomić, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Marko Keljar(15,84),Vjekoslav Belobrk(29,49,56),Petar Željeznjak(54),Jasmin Topolovčan(82) Gosti:Danko Tomašek(44)

Papuk - Mikleuš         4 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Gomerčić,Gašparić,Teri, delegat: Putak
Strijelci:Domaći:Antonio Vratković(24),Ivan Ivčić(46),Deni Kelava(65),Ante Čavić(74) Gosti:Velimir Tresk(11),Krešimir Crvenka(31),Marijan Ibričić(83)

Pitomača - Zdenka 91         3 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Plantak,Rumek,Turbelija, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Tihomir Tenjeri(8),Marijan Mikec(18,22) Gosti:Bojan Poljak(64)

Brestovac - Graničar (Đ)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ramić,Valent,Minauf, delegat: Kuhinek
Strijelci:Domaći:Kristijan Kovačević(18) Gosti:Zoran Marić(23)

Podravac (V) - Mladost (KP)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Petrović,Kostelac,Veljačić, delegat: Dević
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Marko Kutanjec(90)

Croatia - Garić         6 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Stankir,Vugrač,Lukunić, delegat: Špoljarić
Strijelci:Domaći:Darko Miličić(42 iz 11m,56,67,71),Ivan Presečan(80),Matija Majetić(89) Gosti:Božidar Vezmar(79)

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Croatia GrabrovnicaCroatia 550019-7 15
2. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 541021-4 13
3. Kalinovac KalinovacKalinovac 531117-6 10
4. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 53118-8 10
5. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 530212-10 9
6. Garić GarešnicaGarić 53028-11 9
7. Papuk OrahovicaPapuk 522111-9 8
8. Podravac (V) VirjePodravac (V) 52125-7 7
9. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 51319-8 6
10. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 51135-10 4
11. Pitomača PitomačaPitomača 51047-10 3
12. Mikleuš MikleušMikleuš 51048-14 3
13. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 51047-17 3
14. Ribar KončanicaRibar 50054-20 0

Sljedeće kolo

Garić - Mladost (KP), Garešnica, 2.10.2010. u 16,00
Zdenka 91 - Podravac (V), Veliki Zdenci, 2.10.2010. u 16,00
Graničar (Đ) - Pitomača, Đurđevac, 2.10.2010. u 16,00
Mikleuš - Brestovac, Mikleuš, 2.10.2010. u 16,00
Mladost (Mo) - Kalinovac, Molve, 2.10.2010. u 16,00
Croatia - Mladost (Ž), Grabrovnica, 3.10.2010. u 16,00
Ribar - Papuk, Končanica, 3.10.2010. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.