Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 32. kola

Mladost (Mo) - Garić         4 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Babić,Ličinić Sa.,Vidović, delegat: Benotić
Strijelci:Domaći:Bojan Šimek(68,70,72),Alen Szabo(78)

Croatia - Tomislav         3 : 0 ( : )
Suci: , delegat:
Utakmica se registrira na temelju čl.56 PNN 3-0 (par forfe) u korist NK"Croatia" a protiv NK"Tomislav " pokreće disciplinski postupak zbog neopravdanog nedolaska na utakmicu 32.kola.

Kalinovac - Podravac (V)         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Karlica,Gilić,Žanić, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Vjekoslav Belobrk(43,73,83 iz 11m) Gosti:Ivica Blaga(47 iz 11m),Milan Manojlović(60)

Kamen - Mladost (KP)         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.,Ramić,Krupa, delegat: Ledinski
Strijelci:Domaći:Nikola Marjanović(44),Stipo Šugić(49,90),damir poplašen(54) Gosti:Zvonimir Lončarek(83)

Čazma - Slatina         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Iveljić,Jalžabetić,Vugrač, delegat: Sanić
Strijelci:Domaći:Jurica Bošnjak(63) Gosti:Dejan Dundović(74)

Pitomača - Zdenka 91         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Fazlić,Gadžo,Plantak, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Hrvoje Bedeković(24 iz 11m,75)

Papuk - Mladost (Čač)         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Žunac,Abdić,Herent, delegat: Novoselić
Strijelci:Gosti:Marko Nemeth(22,70),Stipica Bušljeta(57)

Sloga (KI) - Mladost (Ž)         2 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Krmpotić,Minauf,M.Vecko, delegat: Čanađija
Strijelci:Domaći:Tomislav Sabljo(52),Nikola Kumek(65) Gosti:Matija Vrbanić(28),Mile Sučić(33)

Microsoft VBScript runtime error '800a005e'

Invalid use of Null: 'Replace'

/ieNews/admin/_funkcije.asp, line 296

Ljestvica nakon 32. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kalinovac KalinovacKalinovac 30235282-19 74
2. Podravac (V) VirjePodravac (V) 30197464-25 64
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 31195761-25 62
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 30174968-28 55
5. Slatina SlatinaSlatina 301721145-31 53
6. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 30149759-41 51
7. Garić GarešnicaGarić 311631269-53 51
8. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 301621267-47 50
9. Pitomača PitomačaPitomača 301212646-30 48
10. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 301041645-54 34
11. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 301031740-57 33
12. Kamen SiračKamen 30861638-62 30
13. Papuk OrahovicaPapuk 30841850-70 28