Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 30. kola

Mladost (Mo) - Croatia         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Lučić,Stojčević,Žanić, delegat: Moslavac
Strijelci:Gosti:Samuel Spudić(54),Slaven Slanac(89)

Hajduk - Garić         3 : 6 ( 2 : 2 )
Suci: Strusa,Loparac,Ličinić Saša, delegat: Putak
Strijelci:Domaći:Matija Šotiček(12,89),Zdravko Lučić(45) Gosti:Nenad Šplajt(11),Darko Topolčić(42,58,83),Božidar Vezmar(50),Nikola Karanović(87)

Kalinovac - Tomislav         18 : 0 ( 11 : 0 )
Suci: Plantak,Iveljić,Lovreković-KK, delegat: Špoljarić
Prekid U 74 minuti jer su gostali ostali sa šest igrača. Strijelci:Domaći:Marko Kutanjec(4,28),Predrag Đapa(11),Vjekoslav Belobrk(15,17,30,36,41,45,46,50,56,61,64,66),Goran Ređep(18,35),Marko Lovrak(70)

Čazma - Podravac (V)         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Žunac,Fazlić,Guslov, delegat: Beljo
Strijelci:Domaći:Nenad Vuković(40,55) Gosti:Tomo Čiković(10),Ivica Blaga(25),Dejan Krstitović(53)

Pitomača - Mladost (KP)         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Karlica,Grujić,Ivan Vecko, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:Hrvoje Bedeković(14),Goran Bedeković(44)Hrvoje Filipović(70) Gosti:Dejan Lončarek(19)

Papuk - Slatina         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Hrmić,Dević,Novak-KK Osijek, delegat: Kranjčev
Strijelci:Gosti:Pero Dorić(85)

Sloga (KI) - Zdenka 91         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Vidović,Krupa, delegat: Jurišić
Strijelci:Domaći:Bojan Brkić(40,61),Pavo Crnac(90)

Mladost (Ž) - Mladost (Čač)         4 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Župan,Abdić,Smrček-KK, delegat: Filip
Strijelci:Domaći:Mile Sučić(47,52,83),Perica Augustinović(80) **********LISTA STRIJELACA********** 40 golova Vjekoslav Belobrk(Kalinovac) 28 golova Darko Miličić(Croatia) 23 gola Bojan Brkić(Sloga) 20 golova Ivica Blaga(Podravac) 18 golova Darko Topolčić(Garić),Mario Bališ(Zdenka)

Microsoft VBScript runtime error '800a005e'

Invalid use of Null: 'Replace'

/ieNews/admin/_funkcije.asp, line 296

Ljestvica nakon 30. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kalinovac KalinovacKalinovac 29225279-17 71
2. Podravac (V) VirjePodravac (V) 28187359-21 61
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 29175753-25 56
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 28163965-26 51
5. Garić GarešnicaGarić 291631069-44 51
6. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 281611165-42 49
7. Slatina SlatinaSlatina 281611141-30 49
8. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 28139655-40 48
9. Pitomača PitomačaPitomača 281112544-27 45
10. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 281031542-48 33
11. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 28931639-55 30
12. Papuk OrahovicaPapuk 28841650-66 28
13. Kamen SiračKamen 28761533-58 27