Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 29. kola

Mladost (Čač) - Mikleuš         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Miklečić,Fazlić,Herent, delegat: Benotić
Strijelci:Domaći:Velimir Tresk(36 iz 11,44),Ivan Vengert(52) Gosti:Krešimir Crvenka(86 iz 11m)

Pitomača - Croatia         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Župan,Gadžo,Tomić, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Marijan Mikec(12),Tomislav Filipović(83,90) Gosti:/

Kalinovac - Mladost (Mo)         5 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Gregurina,Polančec,Juriša, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Petar Željeznjak(17),Vjekoslav Belobrk(55,86,90),Danijel Krnjak(75) Gosti:Zoran Marić(44)

Podravac (V) - Mladost (Ž)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Strusa,Valent,Krupa, delegat: Dević
Strijelci:Domaći:Mate Milas(38)Martin Kožar(82) Gosti:Mario Pavec(63)

Ribar - Sloga (KI)         4 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Kovačev,Lukunić,Havranek, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:Vlado Jakopec(31 iz 11m),Danijel Herout(53),Danko Tomašek(65),Alen Havranek(87 Gosti:Jurica Keser(14),Matija Posavec(67,70)

Kamen - Papuk         1 : 7 ( 1 : 1 )
Suci: Petrović,Geler,Pervan-KK, delegat: Blažek
Strijelci:Domaći:Nikola Marjanović(21) Gosti:Marko Nemeth(35,51,83 iz 11m),Denis Prša(60,76)Daniel Vurušić(73,86)

Garić - Slatina         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ramić,Rumek,Vugrač, delegat: Koštić
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Zdenko Lončarek(25),Ozren Vurdelja(67)

Mladost (KP) - Zdenka 91         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Stankir,Dević,Turbelija-KK, delegat: Kuhinek
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Igor Novaković(13,67),Josip Pozaić(42)

Ljestvica nakon 29. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 29217177-19 70
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 29214477-32 67
3. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 29203675-25 63
4. Croatia GrabrovnicaCroatia 29185658-32 59
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 29166771-42 54
6. Papuk OrahovicaPapuk 291431258-49 45
7. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 291181035-34 41
8. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 291171162-53 40
9. Garić GarešnicaGarić 291051451-55 35
10. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 291011871-73 31
11. Pitomača PitomačaPitomača 29791340-49 30
12. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 29931732-68 30
13. Mikleuš MikleušMikleuš 29781441-53 29
14. Ribar KončanicaRibar 29921846-73 29
15. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 29722032-86 23
16. Kamen SiračKamen 29332326-109 12

Sljedeće kolo

Mikleuš - Garić, Mikleuš, 5.6.2010. u 17,30
Slatina - Mladost (KP), Slatina, 5.6.2010. u 17,30
Zdenka 91 - Kamen, Veliki Zdenci, 5.6.2010. u 17,30
Papuk - Ribar, Orahovica, 5.6.2010. u 17,30
Sloga (KI) - Podravac (V), Koprivnički Ivanec, 5.6.2010. u 17,30
Mladost (Ž) - Kalinovac, Ždralovi, 5.6.2010. u 17,30
Mladost (Mo) - Pitomača, Molve, 5.6.2010. u 17,30
Croatia - Mladost (Čač), Vukosavljevica, 5.6.2010. u 17,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.