Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 26. kola

Garić - Brestovac         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Petrović,Ličinić Sin.,Ličinić Sa., delegat: Kranjčev
Strijelci:Domaći:Danijel Barić(14),Darko Topolčić(24,90),Ante Starčević(49),Dragan Vaclavek(85 iz 11m) Gosti:Slaven Đurđević(28)

Papuk - Pitomača         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Turda KK,Havajić,Dević, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Antonio Vratković(73) Gosti:/

Kalinovac - Podravac (V)         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Sminderovac,Sabljić,Kostelac, delegat: Špoljarić
Strijelci:Domaći:Branko Rašeta(28),Marko Keljar(36) Gosti:Miroslav Šklebar(6),Hrvoje Hrženjak(56)

Mladost (Ž) - Mladost (KP)         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Krasnić,Juriša,Žanić, delegat: Špiranec
Strijelci:Domaći:Mario Pavec(45,73),Jurica Pavić(59)Mile Sučić(68) Gosti:/

Croatia - Zdenka 91         3 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Kečkiš,Smrček,Gebaj, delegat: Dević
Strijelci:Domaći:Zdenko Lončarek(2,22)Valentino Paradinović(40) Gosti:Matija Mađeruh(55)

Mladost (Mo) - Graničar (Đ)         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Halaček,Lukunić,Turbelija, delegat: Putak
Strijelci:Domaći:Alen Hrenić(5),Matija Posavec(25) Gosti:/

Ribar - Mikleuš         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Ramić,Jovančević,Veljačić, delegat: Ledinski
Strijelci:Domaći:Franjo Gegić(16 iz 11m) Gosti:Alen Mazalica(37 iz11m),Ivo Dujmić(76),Krešimir Crvenka(87) ******** LISTA STRIJELACA*********** 36 golova Mario Pavec(NK"Mladost"Ž),29 golova Vjekoslav Belobrk(Kalinovac),20 golova Krešimir Crvenka (NK"Mikleuš"),19 golova Darko Miličić(Pitomača),17 golova Marko Nemeth(Papuk)

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 26231275-18 70
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 26156564-43 51
3. Kalinovac KalinovacKalinovac 26138564-29 47
4. Mikleuš MikleušMikleuš 261421060-46 44
5. Papuk OrahovicaPapuk 26135851-39 44
6. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 26134936-35 43
7. Podravac (V) VirjePodravac (V) 26125940-37 41
8. Garić GarešnicaGarić 2698946-53 35
9. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 26951245-46 32
10. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 26861237-49 30
11. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 26841437-47 28
12. Pitomača PitomačaPitomača 26631736-44 21
13. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 26351823-72 14
14. Ribar KončanicaRibar 26422026-82 14

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.