Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 26. kola

Mikleuš - Zdenka 91         2 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Karlovčan,Gregurina,Rumek, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:Dubravko Vrhovski(18 iz 11m),Krešimir Crvenka(85) Gosti:Libor Bok(34),Mario Bališ(38),Igor Novaković(41)

Papuk - Slatina         0 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Koprić,Trupina,Fazlić, delegat: Dević
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Zdenko Lončarek(3,13),Mladen Filipović(30),Ivan Ugarković(86)

Mladost (Ž) - Mladost (KP)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Iveljić,Plantak,Turbelija, delegat: Kuhinek
Strijelci:Domaći:Jurica Pavić(24),Domagoj Habek(39),Mile Sučić(52),Dario Vlašić(89) Gosti:/

Pitomača - Kalinovac         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ramić,Ličinić Sa.,Krupa, delegat: Koštić
Strijelci:Domaći:Tomislav Filipović(38) Gosti:Vjekoslav Belobrk(15)

Sloga (KI) - Garić         1 : 1 ( : )
Suci: Herent,Vecko I.,Valent, delegat: Benotić
Strijelci:Domaći:Matija Posavec(84) Gosti:Darko Topolčić(11)

Mladost (Mo) - Kamen         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Krtić,Jovančević,Geler, delegat: Ređep
Strijelci:Domaći:Zoran Marić(63,77),Marko Cestar(90) Gosti:/

Croatia - Ribar         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kovačev,Vugrač,Lukunić, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Darko Miličić(40 iz 11m) Gosti:/

Mladost (Čač) - Podravac (V)         1 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Gadžo,Abdić,Žanić, delegat: Babić
Strijelci;Domaći:Luka Liović(60) Gosti:Mate Milas(28),Milan Manojlović(28,41 iz 11m,82,88)************* LISTA STRIJELACA************* 27 golova Matija Posavec(Sloga) 24 golova Vjekoslav Belobrk(Kalinovac) 23 gola Mario Pavec(Mladost Ž),Milan Manojlović(Podravac) 17 golova Tomislav Filipović(Pitomača) 16 golova Velimir Tresk(Mladost Č) 15 golova Mladen Mađarić(Slatina),Ivan Lenard(Papuk) 14 golova Krešimir Crvenka(Mikleuš),Zdenko Lončarek (Slatina),Marko Nemeth(Papuk)

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 26187170-19 61
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 26184464-30 58
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 26184457-26 58
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 26183565-22 57
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 26145762-39 47
6. Papuk OrahovicaPapuk 261221248-46 38
7. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 26108830-29 38
8. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 26971052-48 34
9. Garić GarešnicaGarić 261041249-45 34
10. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 26931430-55 30
11. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 26911661-65 28
12. Mikleuš MikleušMikleuš 26771239-48 28
13. Pitomača PitomačaPitomača 26681236-47 26
14. Ribar KončanicaRibar 26721740-67 23
15. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 26521927-79 17
16. Kamen SiračKamen 26332024-89 12

Sljedeće kolo

Pitomača - Mikleuš, Pitomača, 15.5.2010. u 17,00
Kalinovac - Mladost (Čač), Kalinovac, 15.5.2010. u 17,00
Podravac (V) - Croatia, Vukosavljevica, 16.5.2010. u 17,00
Garić - Papuk, Garešnica, 15.5.2010. u 17,00
Slatina - Zdenka 91, Slatina, 15.5.2010. u 17,00
Ribar - Mladost (Mo), Končanica, 16.5.2010. u 17,00
Kamen - Mladost (Ž), Sirač, 26.5.2010. u 18,00
Mladost (KP) - Sloga (KI), Pitomača, 16.5.2010. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.