Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 23. kola

Graničar (Đ) - Garić         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Ličinić Sa.,Teri, delegat: Novoselić
Strijelci:Domaći:Tomislav Klasan(19) Gosti:Ante Starčević(67)

Zdenka 91 - Mikleuš         6 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Kečkiš,Ličinić Sin.,Vidović, delegat: Horvat
Strijelci:Domaći:Mario Bališ(20 iz 11m,25),Vedran Cvitković(26),Samir Šopalović(58),Toni Marušić(61),Dino Kalember(68) Gosti:Krešimir Crvenka(12)

Mladost (KP) - Ribar         3 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Molvarec, Iveljić,Plantak, delegat: Kuhinek
Strijelci:Domaći:Zvonko Toth(29),Matija Veličan(31),Ivan Kovačić(33) Gosti:/

Podravac (V) - Mladost (Mo)         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Fazlić,Juriša,Lukunić, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Saša Rukelj(12),Hrvoje Grčić(45) Gosti:Matija Posavec(30)

Pitomača - Croatia         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Karlica,Žanić,Turbelija, delegat: Špoljarić
Strijelci:Domaći:/Gosti:Zdenko Lončarek(84)

Brestovac - Mladost (Ž)         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Petrović,Jovančević,Veljačić, delegat: Blažek
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Mile Sučić(16),Zoran Kukec(76),Denis Nađ(87)

Papuk - Kalinovac         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Župan,Sabljić,Kostelac, delegat: Špiranec
Strijelci:Domaći:Denis Prša(61) Gosti:Vjekoslav Belobrk(84)

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 23211167-15 64
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 23145457-37 47
3. Kalinovac KalinovacKalinovac 23117551-26 40
4. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 23114830-29 37
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 23113933-33 36
6. Papuk OrahovicaPapuk 23105844-37 35
7. Mikleuš MikleušMikleuš 231121047-44 35
8. Garić GarešnicaGarić 2388740-43 32
9. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 23841142-42 28
10. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 23751132-45 26
11. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 23741231-40 25
12. Pitomača PitomačaPitomača 23631435-35 21
13. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 23351520-57 14
14. Ribar KončanicaRibar 23421724-70 14

Sljedeće kolo

Garić - Papuk, Garešnica, 21.5.2011. u 17,00
Kalinovac - Brestovac, Kalinovac, 21.5.2011. u 17,00
Mladost (Ž) - Pitomača, Ždralovi, 21.5.2011. u 17,00
Croatia - Podravac (V), Grabrovnica, 21.5.2011. u 17,00
Mladost (Mo) - Mladost (KP), Molve, 21.5.2011. u 17,00
Ribar - Zdenka 91, Končanica, 21.5.2011. u 17,00
Mikleuš - Graničar (Đ), Mikleuš, 21.5.2011. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.