Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 23. kola

Podravac (V) - Mikleuš         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Fazlić,Vecko I.,Kečkiš, delegat: Sanić
Strijelci:Domaći:Hrvoje Grčić(90) Gosti:Alen Mazalica(82 iz 11m)

Garić - Croatia         1 : 5 ( 0 : 4 )
Suci: Babić,Vecko M.,Valent, delegat: Kuhinek
Strijelci:Domaći:Nikola Karanović(57) Gosti:Ivica Blaga(15,37),Renato Jularić(32),Mario Tolo(35,87)

Slatina - Mladost (Mo)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Plantak,Gregurina,Rumek, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Srećko Jelen(20,68),Zvjezdan Vibovec(72 iz 11m) Gosti:/

Zdenka 91 - Mladost (Ž)         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Miklečić,Abdić,Žanić, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Josip Pozaić(90) Gosti:Denis Nađ(34),Petar Bošnjak(67,80)

Mladost (KP) - Mladost (Čač)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Koprić,Petrović,Jurić, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:Nikola Šantek(89) Gosti:/

Papuk - Sloga (KI)         5 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Herent,Karlovčan,Turbelija, delegat: Filip
Strijelci:Domaći:Ivan Lenard(1,18),Marko Nemeth(4),Daniel Vurušić(65 iz 11m),Benjamin špoljarić(71) Gosti:Matija Posavec(85)

Ribar - Kalinovac         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Gadžo,Ramić,Krupa, delegat: Koštić
Strijelci:Domaći:Alen Havranek(50) Gosti:Goran Bartolić(52),Vjekoslav Belobrk(55 iz 11m)

Kamen - Pitomača         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Iveljić,Krtić,Tomić, delegat: Čanađija
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Matija Miloš(45),Tomislav Filipović(13,81),Marijan Mikec(90)******************* LISTA STRIJELACA************ 25 golova Matija Posavec(Sloga) 22 gola Mario Pavec(Mladost Ž) 19 golova Vjekoslav Belobrk(Kalinovac) 18 golova Milan Manojlović(Podravac) 15 golova Mladen Mađarić(Slatina),Velimir Tresk(Mladost Č) 14 golova Marko Nemeth(Papuk),Ivan Lenard(Papuk),Tomislav Filipović(Pitomača) 12 golova Krešimir Crvenka(Mikleuš),Srećko Jelen(Slatina)

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 23167063-17 55
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 23163456-27 51
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 23154448-25 49
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 23153557-21 48
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 23125652-34 41
6. Papuk OrahovicaPapuk 231211046-36 37
7. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 2398626-22 35
8. Garić GarešnicaGarić 23931144-40 30
9. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 23901459-57 27
10. Mikleuš MikleušMikleuš 23761034-39 27
11. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 23831223-48 27
12. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 23671040-44 25
13. Pitomača PitomačaPitomača 23571127-40 22
14. Ribar KončanicaRibar 23621529-60 20
15. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 23511725-63 16
16. Kamen SiračKamen 23321822-78 11

Sljedeće kolo

Mikleuš - Papuk, Mikleuš, 24.4.2010. u 17,00
Sloga (KI) - Zdenka 91, Koprivnički Ivanec, 25.4.2010. u 17,00
Mladost (Ž) - Slatina, Ždralovi, 24.4.2010. u 17,00
Mladost (Mo) - Garić, Molve, 25.4.2010. u 17,00
Croatia - Mladost (KP), Vukosavljevica, 25.4.2010. u 17,00
Mladost (Čač) - Kamen, Čačinci, 25.4.2010. u 17,00
Pitomača - Ribar, Pitomača, 24.4.2010. u 17,00
Kalinovac - Podravac (V), Kalinovac, 24.4.2010. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.