Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 22. kola

Garić - Kalinovac         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Herent,Gašparić,Gebaj, delegat: Čanađija
Strijelci:Domaći:Danijel Barić(50),Vladimir Vaclavek(86) Gosti:Vjekoslav Belobrk(35,72)

Mladost (Ž) - Papuk         4 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Gregurina,Iveljić,Veljačić, delegat: Lagančić
Strijelci:Domaći:Mario Pavec(15,45),Matija Vrbanić(42),Domagoj Habek(90) Gosti:Marko Nemeth(19)

Croatia - Brestovac         8 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Halaček,Plantak,Turbelija, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Hrvoje Filipović(16,41,45,63),Mario Tolo(34 iz 11m),Zdenko Lončarek(48,78),Nikola Oršulić(72) Gosti:/

Mladost (Mo) - Pitomača         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gadžo,Sabljić,Kostelac, delegat: Kranjčev
Strijelci:Domaći:Danijel Vindić(37) Gosti:/

Ribar - Podravac (V)         4 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Vecko,Ličinić,Krupa, delegat: Filip
Strijelci:Domaći:Domagoj Šoma(9),Alen Havranek(13,75),Boris Klimeš(49) Gosti:Antonio Grgić(30)

Mikleuš - Mladost (KP)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Tomić,Jovančević,Žanić, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Krešimir Crvenka(65) Gosti:/

Graničar (Đ) - Zdenka 91         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Ramić,Valent,Teri, delegat: Ledinski
Strijelci:Domaći:Hrvoje Janči(19),Nikola Posavec(67) Gosti:Vedran Cvitković(19),Mario Bališ(64),Matija Mađeruh(66) ****LISTA STRIJELACA**** 34 golova Mario Pavec(Mladost Ž),23 golova Vjekoslav Belobrk(Kalinovac),19 golova Darko Miličić(Pitomača),16 golova Božidar Vezmar(Garić), Marko Nemeth(Papuk),14 golova Mile Sučić(Mladost Ž),Krešimir Crvenka(Mikleuš)12 golova Benjamin Špoljarić(Papuk)

Ljestvica nakon 22. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 22201164-15 61
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 22135456-37 44
3. Kalinovac KalinovacKalinovac 22116550-25 39
4. Mikleuš MikleušMikleuš 22112946-38 35
5. Papuk OrahovicaPapuk 22104843-36 34
6. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 22104827-29 34
7. Podravac (V) VirjePodravac (V) 22103931-32 33
8. Garić GarešnicaGarić 2287739-42 31
9. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 22841041-40 28
10. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 22731230-39 24
11. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 22651126-44 23
12. Pitomača PitomačaPitomača 22631335-34 21
13. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 22351420-54 14
14. Ribar KončanicaRibar 22421624-67 14

Sljedeće kolo

Graničar (Đ) - Garić, Đurđevac, 14.5.2011. u 17,00
Zdenka 91 - Mikleuš, Veliki Zdenci, 14.5.2011. u 17,00
Mladost (KP) - Ribar, Kloštar Podravski, 15.5.2011. u 17,00
Podravac (V) - Mladost (Mo), Virje, 14.5.2011. u 17,00
Pitomača - Croatia, Pitomača, 14.5.2011. u 17,00
Brestovac - Mladost (Ž), Garešnički Brestovac, 14.5.2011. u 17,00
Papuk - Kalinovac, Orahovica, 14.5.2011. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.