Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 21. kola

Ribar - Mikleuš         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Fazlić,Koprić,Gregurina, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Vlado Jakopec(22 iz 11m),Dalibor Kopriva(83) Gosti:Dejan Stanić(4)

Kamen - Podravac (V)         3 : 5 ( 1 : 3 )
Suci: Strusa,Kečkiš,Valent, delegat: Novoselić
Strijelci:Domaći:Antonio Bartonj(6,72),Slađan Petković(52) Gosti:Milan Manojlović(21 iz 11m,33,90),Tomo Čiković(37),Domagoj Kučanda(56)

Mladost (KP) - Kalinovac         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Sminderovac,Novak,Turbelija, delegat: Čanađija
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Vjekoslav Belobrk(60)

Garić - Pitomača         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ramić,Ličinić Saša,Krupa, delegat: Kranjčev
Strijelci:Domaći:Siniša Klobučar(35 iz 11m) Gosti:Hrvoje Filipović(44)

Slatina - Mladost (Čač)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Iveljić,Vugrač,Rumek, delegat: Kuhinek
Strijelci:Domaći:Zdenko Lončarek(26),Srećko Jelen(55) Gosti:Velimir Tresk(53)

Zdenka 91 - Croatia         2 : 4 ( 2 : 1 )
Suci: Grujić.,Loparac,Minauf, delegat: Rijetković
Strijelci;Domaći:Igor Novaković(20),Libor Bok(22) Gosti:Mario Barčan(30),Mario Tolo(57),Darko Miličić(75),Ivica Blaga(83)

Papuk - Mladost (Mo)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Župan,Abdić,Žanić, delegat: Koštić
Strijelci:Domaći:Ivan Lenard(6) Gosti:/

Sloga (KI) - Mladost (Ž)         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Trupina,Blažević,Kovačev, delegat: Ledinski
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Mario Pavec(26,39),Petar Bošnjak(47)

Ljestvica nakon 21. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 21156059-16 51
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 21143451-24 45
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 21143442-23 45
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 21133551-18 42
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 21114646-33 37
6. Papuk OrahovicaPapuk 21111939-32 34
7. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 2178623-21 29
8. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 21901258-50 27
9. Garić GarešnicaGarić 21831039-33 27
10. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 2167839-39 25
11. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 21731121-45 24
12. Mikleuš MikleušMikleuš 21651031-38 23
13. Ribar KončanicaRibar 21621328-53 20
14. Pitomača PitomačaPitomača 21471022-38 19
15. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 21511523-58 16
16. Kamen SiračKamen 21321620-71 11

Sljedeće kolo

Mikleuš - Sloga (KI), Mikleuš, 10.4.2010. u 16,30
Mladost (Ž) - Papuk, Ždralovi, 10.4.2010. u 16,30
Pitomača - Mladost (KP), Pitomača, 10.4.2010. u 16,30
Kalinovac - Kamen, Kalinovac, 10.4.2010. u 16,30
Podravac (V) - Ribar, Virje, 10.4.2010. u 16,30
Mladost (Mo) - Zdenka 91, Molve, 11.4.2010. u 16,30
Croatia - Slatina, Vukosavljevica, 11.4.2010. u 16,30
Mladost (Čač) - Garić, Čačinci, 11.4.2010. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.