Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 20. kola

Garić - Mladost (Ž)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Babić,Vidović,Ličinić Sin., delegat: Ređep
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Mario Pavec(40)

Croatia - Kalinovac         3 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: Karlica,Smrček,Jovančević, delegat: Benotić
Strijelci:Domaći:Zdenko Lončarek(2),Marko Filipović(64),Mario Tolo(87) Gosti:Vjekoslav Belobrk(43,78,82,90),Petar Željeznjak(64)

Mladost (Mo) - Papuk         1 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Rumek,Havajić,Novak, delegat: Arefijev
Strijelci:Domaći:Tomislav Hudak(28) Gosti:Denis Prša(16),Dejan Stanić(24),Marko Nemeth(34,69)

Ribar - Brestovac         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Župan,Žanić,Kostelac, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Alen Bago(36 iz 11m,90 iz 11m) Gosti:/

Mikleuš - Pitomača         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Jalžabetić,Plantak,Turbelija, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:Alen Mazalica(22,81 iz 11m) Gosti:Laštro(74)

Graničar (Đ) - Podravac (V)         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Herent,Krupa,Ličinić Sa., delegat: Pervan
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Milan Manojlović(4 iz 11m,75 iz 11m)

Zdenka 91 - Mladost (KP)         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Halaček,Veljačić,Sabljić, delegat: Špiranec
Strijelci:Domaći:Josip Pozaić(63),Vedran Cvitković(69,72) ****LISTA STRIJELACA**** 30 golova Mario Pavec(Mladost Ž),21 golova Vjekoslav Belobrk(Kalinovac),16 golova Darko Miličić(Pitomača),Božidar Vezmar(Garić),15 golova Marko Nemeth(Papuk),14 golova Mile Sučić(Mladost Ž),12 golova Benjamin Špoljarić(Papuk)

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 20181158-13 55
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 20124448-37 40
3. Kalinovac KalinovacKalinovac 20115447-21 38
4. Papuk OrahovicaPapuk 20103742-32 33
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 20103728-23 33
6. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 2094725-28 31
7. Garić GarešnicaGarić 2086637-38 30
8. Mikleuš MikleušMikleuš 2092940-36 29
9. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 20731028-34 24
10. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 20641037-40 22
11. Pitomača PitomačaPitomača 20531227-33 18
12. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 20451121-42 17
13. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 20351220-43 14
14. Ribar KončanicaRibar 20321520-58 11

Sljedeće kolo

Zdenka 91 - Garić, Veliki Zdenci, 30.4.2011. u 16,30
Mladost (KP) - Graničar (Đ), Kloštar Podravski, 1.5.2011. u 16,30
Podravac (V) - Mikleuš, Virje, 30.4.2011. u 16,30
Pitomača - Ribar, Pitomača, 30.4.2011. u 16,30
Brestovac - Mladost (Mo), Garešnički Brestovac, 30.4.2011. u 16,30
Papuk - Croatia, Orahovica, 30.4.2011. u 16,30
Kalinovac - Mladost (Ž), Kalinovac, 30.4.2011. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.