Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 20. kola

Mikleuš - Mladost (Ž)         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Iveljić,Vugrač,Lukunić, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Mario Pavec(43,59,70)

Pitomača - Slatina         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Koprić,Gregurina,Rumek, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Tomislav Filipović(63) Gosti:Srećko Jelen(24),Davor Cicvarić(30),Nikola Suvajac(54)

Kalinovac - Garić         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ramić,Ličinić Saša,Krupa, delegat: Brujić
Strijelci:Domaći:Vjekoslav Belobrk(76),Marko Lovrak(79) Gosti:/

Podravac (V) - Mladost (KP)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Dević,Turbelija KK, delegat: Filip
Strijelci:Domaći:Goran Orlović(48) Gosti:/

Mladost (Mo) - Sloga (KI)         0 : 5 ( 0 : 0 )
Suci: Gadžo,Kečkiš,Valent, delegat: Sanić
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Matija Posavec(56 iz 11m,58),Siniša Bartolović(67,90),Luka Zobunđija(75 ag)

Croatia - Papuk         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gomerčić,Grujić,Šantić, delegat: Ređep
Strijelci:Domaći:Matija Majetić(6) Gosti:/

Mladost (Čač) - Zdenka 91         2 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Kovačev,Herent,Petrović, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Ante Čavić(60),Velimir Tresk(87) Gosti:Mario Bališ(41 iz 11m,90 iz 11m),Dion Černi(81)

Ribar - Kamen         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Miklečić,Tomić,Dević, delegat: Blažek
Strijelci:Domaći:Danijel Herout(6),Vlado Jakopec(42,66),Alen Ružička(63),Darko Roček(71) Gosti:Antonio Bartonj(31)

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 20146057-15 48
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 20133450-24 42
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 20133438-21 42
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 20123548-18 39
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 20104641-30 34
6. Papuk OrahovicaPapuk 20101938-32 31
7. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 2078523-20 29
8. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 20901158-47 27
9. Garić GarešnicaGarić 20821038-32 26
10. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 2067737-35 25
11. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 20731021-44 24
12. Mikleuš MikleušMikleuš 2065930-36 23
13. Pitomača PitomačaPitomača 20461021-37 18
14. Ribar KončanicaRibar 20521326-52 17
15. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 20511422-56 16
16. Kamen SiračKamen 20321517-66 11

Sljedeće kolo

Ribar - Mikleuš, Končanica, 3.4.2010. u 16,30
Kamen - Podravac (V), Sirač, 3.4.2010. u 16,30
Mladost (KP) - Kalinovac, Kloštar Podravski, 3.4.2010. u 16,30
Garić - Pitomača, Garešnica, 3.4.2010. u 16,30
Slatina - Mladost (Čač), Slatina, 3.4.2010. u 16,30
Zdenka 91 - Croatia, Veliki Zdenci, 3.4.2010. u 16,30
Papuk - Mladost (Mo), Orahovica, 3.4.2010. u 16,30
Sloga (KI) - Mladost (Ž), Koprivnički Ivanec, 3.4.2010. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.