Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 20. kola

Mladost (Ž) - Kalinovac         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Špoljarić,Valent, delegat: Beljo
Strijelci:Domaći:Mate Sučić(10 iz 11m),Dario Vlašić(62),Božidar Mavrić(70) Gosti:Petar Željeznjak(44,62)

Mladost (Mo) - Pitomača         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Jovančević,Stojčević,Miklečić-KK, delegat: Zeman


Sloga (KI) - Kamen         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Ramić,Grujić,Vecko, delegat: Čanađija
Strijelci:Domaći:Siniša Bartolović(2),Bojan Brkić(6,88),Matija Posavec(57) Gosti:Krunoslav Čukelj(21),Libor Bok(46)

Zdenka 91 - Croatia         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Dević,Gregurina,Kovačev, delegat: Pervan
Strijelci:Domaći:Željko Pšihistal(89)

Slatina - Garić         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Fazlić,Jalžabetić,Vugrač- KK, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:Davor Genić(8)

Mladost (KP) - Tomislav         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Saša,Ličinić Sin.,Vidović-KK, delegat: Lagančić
Strijelci:Gosti:Hrvoje Bači(6)

Papuk - Čazma         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Iveljić,Lovreković,Plantak, delegat: Moslavac
Strijelci:Gosti:Darko Lukenda(26),Božidar Korbar(45,68),Luka Lamač(90)

Mladost (Čač) - Hajduk         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Jakšić,Herent,Guslov, delegat: Špoljarić
Strijelci:Domaći:Marko Nemeth(32),Toni Ramić(67) Gosti:Goran Jambor(39),Dragan Barišić(64),Matija Šotiček(83)***********LISTA STRIJELACA********** 21 gol Darko Miličić (Croatia),Vjekoslav Belobrk(Kalinovac) 16 golova Ivica Blaga(Podravac),Bojan Brkić(Sloga) 14 golova Hrvoje Bači (Sloga)

Microsoft VBScript runtime error '800a005e'

Invalid use of Null: 'Replace'

/ieNews/admin/_funkcije.asp, line 296

Ljestvica nakon 20. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kalinovac KalinovacKalinovac 19143242-12 45
2. Podravac (V) VirjePodravac (V) 18115241-12 38
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 19113535-18 36
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 19112637-20 35
5. Pitomača PitomačaPitomača 1998232-18 35
6. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 19111746-31 34
7. Slatina SlatinaSlatina 19111726-19 34
8. Garić GarešnicaGarić 1992839-28 29
9. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1885535-29 29
10. Papuk OrahovicaPapuk 1973933-44 24
11. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 19711132-36 22