Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 19. kola

Garić - Podravac (V)         3 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Herent,Vecko M.,Kečkiš, delegat: Pervan
Strijelci:Domaći:Darko Topolčić(5),Siniša Klobučar(71 iz 11m,87 iz 11m) Gosti:Martin Kožar(3),Milan Manojlović(50,55)

Slatina - Kalinovac         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Hruškar,Abdić,Žanić, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Mladen Mađarić(11) Gosti:Davor Cicvarić(3 ag)

Zdenka 91 - Pitomača         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kovačev,Gregurina,Rumek, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Josip Pozaić(22) Gosti:/

Papuk - Mladost (Čač)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Koprić,Turbelija,Vugrač, delegat: Lagančić
Strijelci:Domaći:Mario Kovač(4),Daniel Vurušić(43),Marko Nemeth(53,56) Gosti:/

Mladost (Ž) - Mladost (Mo)         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Gomerčić,Krupa,Vecko I., delegat: Dević
Strijelci:Domaći:Petar Bošnjak(8),Mile Sučić(24,68),Mario Pavec(60),Mario Šola(90) Gosti:/

Sloga (KI) - Croatia         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Župan,Tomić,Jurić, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Matej Vujčić(26)

Kamen - Mikleuš         1 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Plantak,Iveljić,Lukunić, delegat: Vargović
Strijelci:Domaći:Nikola Marjanović(14) Gosti:Krešimir Crvenka(50,85),Dejan Stanić(89)

Mladost (KP) - Ribar         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ramić,Valent,Ličinić Sa., delegat: Benotić
Strijelci:Domaći:Stjepan Kovačić(15),Marko Keljar(42 iz 11m,48),Božidar Mavrić(87) Gosti:/

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 19136054-14 45
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 19123448-24 39
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 19123437-21 39
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 19113545-18 36
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1994640-30 31
6. Papuk OrahovicaPapuk 19101838-31 31
7. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1978423-19 29
8. Garić GarešnicaGarić 1982938-30 26
9. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 19801153-47 24
10. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1973921-39 24
11. Mikleuš MikleušMikleuš 1965830-33 23
12. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1957734-33 22
13. Pitomača PitomačaPitomača 1946920-34 18
14. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 19511320-53 16
15. Ribar KončanicaRibar 19421321-51 14
16. Kamen SiračKamen 19321416-61 11

Sljedeće kolo

Mikleuš - Mladost (Ž), Mikleuš, 27.3.2010. u 15,30
Pitomača - Slatina, Pitomača, 27.3.2010. u 15,30
Kalinovac - Garić, Kalinovac, 27.3.2010. u 15,30
Podravac (V) - Mladost (KP), Virje, 27.3.2010. u 15,30
Mladost (Mo) - Sloga (KI), Molve, 28.3.2010. u 16,30
Croatia - Papuk, Vukosavljevica, 28.3.2010. u 16,30
Mladost (Čač) - Zdenka 91, Čačinci, 28.3.2010. u 16,30
Ribar - Kamen, Končanica, 28.3.2010. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.