Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 19. kola

Croatia - Slatina         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Ličinić Saša,Ličinić Siniša, delegat: Ređep
Strijelci:Domaći:Darko Miličić(68)

Hajduk - Zdenka 91         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Berak,Olenković,Jovančević, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Goran Jambor(52,67)

Tomislav - Podravac (V)         1 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Lučić,Abdić,Krtić, delegat: Filip
Strijelci:Domaći:Hrvoje Bači(47) Gosti:Ivica Blaga(2),Milan Manojlović(42,44),Marko Magdić(80)

Kamen - Mladost (Ž)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Karlica,Žanić,Jurić, delegat: Stojanović
Strijelci:Gosti:Božidar Mavrić(64)

Kalinovac - Mladost (Čač)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Miklečić,Stojčević,Smrček, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Vjekoslav Belobrk(3,89),Petar Željeznjak(58)

Čazma - Sloga (KI)         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Herent,Špoljarić,Vidović, delegat: Jurišić
Strijelci:Domaći:Božo Vuković(12 iz 11m),Božidar Korbar(33),Goran Jelaković(80) Gosti:Krešimir Matošić(65)

Pitomača - Papuk         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Kovačev,Gregurina,Vugrač, delegat: Sanić
Strijelci:Domaći:Marijan Mikec(24),Marko Filipović(38),Ivan Presečan(75) Gosti:Denis Prša(6,18)

Garić - Mladost (KP)         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Valent,Grujić,Ramić, delegat: Ledinski
Strijelci:Domaći:Josip Bilanđija(34 iz 11m,58 iz 11m),Danijel Barić(86) Gosti:Ivan Kovačić(37),Tomislav Koren(75)********LISTA STRIJELACA********** 21 gol Darko Miličić(Croatia),Vjekoslav Belobrk(Kalinovac),16 golova Ivica Blaga(Podravac),14 golova Hrvoje Bači i Bojan Brkić(Sloga)

Microsoft VBScript runtime error '800a005e'

Invalid use of Null: 'Replace'

/ieNews/admin/_funkcije.asp, line 296

Ljestvica nakon 19. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kalinovac KalinovacKalinovac 18143140-9 45
2. Podravac (V) VirjePodravac (V) 18115241-12 38
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 18113435-17 36
4. Pitomača PitomačaPitomača 1897232-18 34
5. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 18102634-18 32
6. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 18101742-29 31
7. Slatina SlatinaSlatina 18101725-19 31
8. Garić GarešnicaGarić 1892739-27 29
9. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1784535-29 28
10. Papuk OrahovicaPapuk 1873833-40 24
11. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 18711032-35 22