Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 17. kola

Garić - Kamen         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Šantić,Vecko I.,Kečkiš, delegat: Kuhinek
Strijelci:Domaći:Tomo Žilić(4),Vedran Zdjelar(43),Nikola Karanović(65) Gosti:/

Slatina - Ribar         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Plantak,Iveljić,Rumek, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:Srećko Jelen(16),Nikola Suvajac(55) Gosti:/

Zdenka 91 - Podravac (V)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Gomerčić,Ličinić Saša,Krupa, delegat: Putak
Strijelci:Domaći:Libor Bok(40,70) Gosti:Hrvoje Grčić(27),Domagoj Kučanda(69)

Papuk - Kalinovac         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Župan,Tomić,Petrović, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaćaći:Ivan Lenard(11,74),Mario Kovač(31) Gosti:Vjekoslav Belobrk(60)

Mladost (Ž) - Mladost (Čač)         9 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Kovačev,Turbelija,Lukunić, delegat: Rijetković
Strijelci:Domaći:Mile Sučić(10,21,48,84),Petar Bošnjak(23,43),Mario Pavec(34,73,82) Gosti:/

Mladost (KP) - Mikleuš         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Koprić,Vidović,Valent, delegat: Čanađija
Strijelci:Domaći:Matija Veličan(90) Gosti:/

Sloga (KI) - Pitomača         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Miklečić,Abdić,Žanić, delegat: Kranjčev
Strijelci:Domaći:Jurica Keser(19) Gosti:Tomislav Filipović(31),Hrvoje Bedeković(63,68 iz 11m)

Mladost (Mo) - Croatia         0 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Olenković,Gregurina,Vugrač, delegat: Novoselić
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Valentino Paradinović(6,29),Ivica Blaga(33),Matej Vujčić(62)******************** LISTA STRIJELACA*********** 21 gol Matija Posavec(Sloga) 16 golova Vjekoslav Belobrk(Kalinovac) 15 golova Mario Pavec(Mladost Ž) 14 golova Mladen Mađarić (Slatina)

Ljestvica nakon 17. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 17134051-11 43
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 17112445-22 35
3. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 17103440-17 33
4. Croatia GrabrovnicaCroatia 17103435-21 33
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1792635-25 29
6. Papuk OrahovicaPapuk 1791734-27 28
7. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1767418-18 25
8. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 1780949-41 24
9. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1773721-27 24
10. Garić GarešnicaGarić 1771932-25 22
11. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1747632-31 19
12. Mikleuš MikleušMikleuš 1745820-32 17
13. Pitomača PitomačaPitomača 1736816-33 15
14. Ribar KončanicaRibar 17421119-44 14
15. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 17411215-45 13
16. Kamen SiračKamen 17311314-57 10

Sljedeće kolo

Mikleuš - Mladost (Mo), Mikleuš, 7.4.2010. u 17,00
Pitomača - Papuk, Pitomača, 7.4.2010. u 17,00
Kalinovac - Zdenka 91, Kalinovac, 7.4.2010. u 17,00
Podravac (V) - Slatina, Virje, 7.4.2010. u 17,00
Croatia - Mladost (Ž), Vukosavljevica, 7.4.2010. u 17,00
Mladost (Čač) - Sloga (KI), Čačinci, 7.4.2010. u 17,00
Ribar - Garić, Končanica, 7.4.2010. u 17,00
Kamen - Mladost (KP), Sirač, 7.4.2010. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.