Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 16. kola

Mladost (Mo) - Sloga (KI)         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Žunac,Gilić,Smrček, delegat: Kranjčev
Strijelci:Domaći:Goran Volf(53) Gosti:Krešimir Matošić(32),Hrvoje Bači(45),Siniša Bartolović(78)

Pitomača - Mladost (Čač)         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Jalžabetić,Dević,Gregurina, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:David Sidnjenko(34),Tomislav Filipović(38,71) Gosti:Srećko Jelen(27),Velimir Tresk(69)

Čazma - Zdenka 91         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Herent,Karlica,Župan, delegat: Ledinski
Strijelci:Domaći:Božo Vuković(65) Gosti:Toni Marušić(39)

Kamen - Slatina         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Karlovčan ,Vugrač,Kovačev, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Stipo Šugić(50),Tomislav Kovačić(68)

Kalinovac - Mladost (KP)         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gadžo,Žanić,Jovančević, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Vjekoslav Belobrk(49,71 iz 11m)

Hajduk - Podravac (V)         2 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Stošić,Blažević,Minauf, delegat: Filip
Strijelci:Domaći:Denis Kudlač(75),Mladen Žunac(88) Gosti:Ivica Blaga(25),Goran Cikoš(72)Marko Dobravec(85)

Garić - Tomislav         7 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Gomerčić,Fabijanac,Loprac, delegat: Sanić
Strijelci:Domaći:Nikola Karanović(11,72),Božidar Vezmar(16,41,55),Nenad Šplajat(42),Darko Topolčić(81)

Papuk - Mladost (Ž)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Sminderovac,Fazlić,Plantak, delegat: Putak
Strijelci:Domaći:Danijel Vurušić(26),Ivan Lenard(90)

Microsoft VBScript runtime error '800a005e'

Invalid use of Null: 'Replace'

/ieNews/admin/_funkcije.asp, line 296

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kalinovac KalinovacKalinovac 15122134-7 38
2. Podravac (V) VirjePodravac (V) 15103235-9 33
3. Croatia GrabrovnicaCroatia 15102332-14 32
4. Pitomača PitomačaPitomača 1586128-12 30
5. Slatina SlatinaSlatina 1590622-16 27
6. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 1581630-17 25
7. Garić GarešnicaGarić 1681735-24 25
8. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 1581631-22 25
9. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1574428-26 25
10. Papuk OrahovicaPapuk 1573527-25 24
11. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1552823-34 17
12. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1551923-31 16