Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 15. kola

Pitomača - Garić         2 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Halaček,Fazlić,Lukunić, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:David Sidnjenko(20,24) Gosti:Božidar Vezmar(49),Darko Topolčić(83)

Brestovac - Podravac (V)         2 : 3 ( 2 : 3 )
Suci: Stojčević,Gregurina,Abdić, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Ivan Stankić(23),Zoran Šudar(40) Gosti:Miroslav Šklebar(10),Hrvoje Hrženjak(16,33 iz 11m)

Papuk - Mladost (KP)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Petrović,Miklečić,Tomić, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Benjamin Špoljarić(31),Marko Nemeth(70) Gosti:/

Kalinovac - Zdenka 91         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ramić,Gašparić,Valent, delegat: Dević
Strijelci:Domaći:Petar Željeznjak(8),Vjekoslav Belobrk(27,60,89),Predrag Đapa(71) Gosti:/

Mladost (Ž) - Graničar (Đ)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Koprić,Ličinić,Krupa, delegat: Lagančić
Strijelci:Domaći:Domagoj Habek(14),Mario Pavec(48) Gosti:/

Mladost (Mo) - Ribar         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Krasnić,Prepolec,Plantak, delegat: Horvat
Strijelci:Domaći:Matija Posavec(32) Gosti:Domagoj Šoma(39)

Croatia - Mikleuš         4 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Gadžo,Sabljić,Žanić, delegat: Špoljarić
Strijelci:Domaći:Ivan Presečan(48 iz 11m),Mario Tolo(57),Zdenko Lončarek(62),Josip Ivačić(82) Gosti:Alen Mazalica(17 iz 11m),Marijan Ibričić(53),Krešimir Crvenka(85)

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 15141047-12 43
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 15103235-22 33
3. Kalinovac KalinovacKalinovac 1585235-12 29
4. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1574420-20 25
5. Papuk OrahovicaPapuk 1573531-25 24
6. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1573520-17 24
7. Garić GarešnicaGarić 1564527-32 22
8. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1563629-24 21
9. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 1553724-26 18
10. Mikleuš MikleušMikleuš 1552830-33 17
11. Pitomača PitomačaPitomača 1533922-29 12
12. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1524916-34 10
13. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 1524916-35 10
14. Ribar KončanicaRibar 15121213-44 5

Sljedeće kolo

Garić - Mladost (Mo), Garešnica, 26.3.2011. u 15,00
Ribar - Croatia, Končanica, 27.3.2011. u 16,00
Mikleuš - Mladost (Ž), Mikleuš, 26.3.2011. u 15,00
Graničar (Đ) - Kalinovac, Đurđevac, 26.3.2011. u 15,00
Zdenka 91 - Papuk, Veliki Zdenci, 26.3.2011. u 15,00
Mladost (KP) - Brestovac, Pitomača, 27.3.2011. u 16,00
Podravac (V) - Pitomača, Virje, 26.3.2011. u 15,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.