Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 15. kola

Garić - Mikleuš         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Stolnik,Gregurina,Vugrač- KK, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći.Siniša Klobučar(3),Nikola Karanović(76),Darko Topolčić(86) Gosti:/

Podravac (V) - Sloga (KI)         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Gomerčić,Herent,Karlovčan, delegat: Benotić
Strijelci:Domaći:Martin Kožar(27),Milan Manojlović(30) Gosti:Matija Posavec(16)

Kalinovac - Mladost (Ž)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Krtić,Ramić,Žanić, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Mile Sučić(21)

Mladost (KP) - Slatina         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gadžo,Župan,Rumek, delegat: Špiranec
Strijelci:Domaći:/ Gosti:/

Kamen - Zdenka 91         1 : 6 ( 1 : 4 )
Suci: Jalžabetić,Miklečić,Fazlić, delegat: Lagančić
Strijelci:Domaći:Nikola Marjanović(16) Gosti:Josip Pozaić(5,42,72,84),Libor Bok(10),Mario Milutin(21),

Ribar - Papuk         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kovačev,Kečkiš,Lukunić, delegat: Vargović
Strijelci:Domaći:Tomislav Horina(11) Gosti:/

Pitomača - Mladost (Mo)         2 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Berak,Abdić,Krupa, delegat: Dević
Strijelci:DOmaći:Matija Miloš(53),Marko Filipović(90) Gosti:Vjekoslav Kolar(32),Karlo Galinec(44)

Mladost (Čač) - Croatia         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Koprić,Ličinić Saša, Vecko I., delegat: Pervan
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Matija Majetić(26),Darko Miličić(53),Ivan Presečan(56),Mario Tolo(89) ****************** LISTA STRIJELACA *********** 20 golova Matija Posavec(Sloga) 15 golova Vjekoslav Belobrk (Kalinovac) 14 golova Mladen mađarić(Slatina) 12 golova Mario Pavec(Mladost Ž) 10 golova Velimir Tresk(Mladost Č),Milan Manojlović(Podravac) 9 golova Ivan Lenard(Papuk) 8 golova Zdenko Lončarek(Slatina),Marko Nemeth(Papuk),Mario Bališ(Zdenka) 7 golova Darko Miličić(Croatia),Predrag Đapa(Kalinovac)Siniša KLobučar(Garić)

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 15123048-10 39
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 15102339-18 32
3. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 1592431-17 29
4. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1591532-21 28
5. Croatia GrabrovnicaCroatia 1583428-20 27
6. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 1580747-33 24
7. Papuk OrahovicaPapuk 1571729-25 22
8. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1563620-23 21
9. Garić GarešnicaGarić 1561828-23 19
10. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1547415-17 19
11. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1546530-26 18
12. Mikleuš MikleušMikleuš 1545619-28 17
13. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 15411015-35 13
14. Pitomača PitomačaPitomača 1525813-32 11
15. Ribar KončanicaRibar 15321016-42 11
16. Kamen SiračKamen 15301213-53 9

Sljedeće kolo

Mikleuš - Croatia, Mikleuš, 27.2.2010. u 15,00
Mladost (Čač) - Mladost (Mo), Čačinci, 28.2.2010. u 15,00
Pitomača - Mladost (Ž), Pitomača, 27.2.2010. u 15,00
Kalinovac - Sloga (KI), Kalinovac, 27.2.2010. u 15,00
Podravac (V) - Papuk, Virje, 27.2.2010. u 15,00
Ribar - Zdenka 91, Končanica, 28.2.2010. u 15,00
Kamen - Slatina, Sirač, 28.2.2010. u 15,00
Mladost (KP) - Garić, Pitomača, 28.2.2010. u 15,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.