Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 14. kola

Garić - Ribar         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Halaček,Juriša,Lukunić, delegat: Čanađija
Strijelci:Domaći:Zoran Žarković(6),Božidar Vezmar(52),Vladimir Vaclavek(78) Gosti:Danko Tomašek(50,82)

Mikleuš - Mladost (Mo)         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Župan,Tomić,Petrović, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Krešimir Crvenka(48,73) Gosti:Matija Posavec(80)

Graničar (Đ) - Croatia         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Berak,Žanić,Gadžo, delegat: Novoselić
Strijelci:Domaći:Tomislav Klasan(38) Gosti:Zdenko Lončarek(44,71)

Zdenka 91 - Mladost (Ž)         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Koprić,Iveljić,Plantak, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Mario Bališ(6) Gosti:Mario Pavec(18,56),Domagoj Habek(18)

Podravac (V) - Papuk         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Loparac,Krupa, delegat: Blažek
Strijelci:Domaći:Hrvoje Grčić(51),Milan Manojlović(69) Gosti:Benjamin Špoljarić(79)

Pitomača - Brestovac         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Gregurina,Fabijanac,Ramić, delegat: Kuhinek
Strijelci:Domaći:Danijel Žalac(7 ag),Darko Miličić(40) Gosti:Kristijan Kovačević(20,79)

Mladost (KP) - Kalinovac         2 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Ličinić Saša,Valent, delegat: Koštić
Strijelci:Domaći:Ivan Kovačić(18),Igor Popović(34) Gosti:Marko Keljar(66),Petar Željeznjak(90) LISTA STRIJELACA 25 golova: Mario Pavec (Mladost Ž) 14 golova : Darko Miličić (Croatia) 12 golova : Božidar Vezmar(Garić 11 golova : Vjekoslav Belobrk(Kalinovac) 9 golova : Mile Sučić(Mladost Ž) Benjamin Špoljarić(Papuk 8 golova : Velimir Tresk(Mikleuš),Marko Nemeth(Papuk), Marko Keljar (Kalinovac)

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 14131045-12 40
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 1493231-19 30
3. Kalinovac KalinovacKalinovac 1475230-12 26
4. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1474320-18 25
5. Papuk OrahovicaPapuk 1463529-25 21
6. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1463517-15 21
7. Garić GarešnicaGarić 1463525-30 21
8. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1462628-23 20
9. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 1453624-24 18
10. Mikleuš MikleušMikleuš 1452727-29 17
11. Pitomača PitomačaPitomača 1432920-27 11
12. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1424816-29 10
13. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 1424814-32 10
14. Ribar KončanicaRibar 14111212-43 4

Sljedeće kolo

Pitomača - Garić, Pitomača, 19.3.2011. u 15,00
Brestovac - Podravac (V), Garešnički Brestovac, 19.3.2011. u 15,00
Papuk - Mladost (KP), Orahovica, 19.3.2011. u 15,00
Kalinovac - Zdenka 91, Kalinovac, 19.3.2011. u 15,00
Mladost (Ž) - Graničar (Đ), Ždralovi, 19.3.2011. u 15,00
Mladost (Mo) - Ribar, Molve, 19.3.2011. u 15,00
Croatia - Mikleuš, Grabrovnica, 20.3.2011. u 15,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.