Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 14. kola

Mladost (Ž) - Podravac (V)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Strusa ,Valent Vecko I., delegat: Filip
Strijelci:Domaći:Petar Bošnjak(40),Mate Sučić(55) Gosti:Martin Kožar(45),Domagoj Kučanda(65)

Papuk - Kamen         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Koprić,Kovačev,Karlovčan, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Daniel Vurušić(18),Ivan Lenard(33),Deni Kelava(89) Gosti:/

Zdenka 91 - Mladost (KP)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Gomerčić,Vugrač,Lukunić, delegat: Putak
Strijelci:Domaći:Josip Pozaić(30),Libor Bok(65) Gosti:Ivan Kovačić(45),Ivica Frčak(50)

Slatina - Garić         4 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Fazlić,Gregurina,Tomić, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Zdenko Lončarek(45 iz 11m,77,87 iz 11m),Nikola Suvajac(89 iz 11m) Gosti:Nenad Šplajt(11),Darko Topolčić(37),Tomo Žilić(74)

Mikleuš - Mladost (Čač)         5 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Miklečić,Kečkiš,Rumek, delegat: Kranjčev
Strijelci:Domaći:Alen Mazalica(15 iz 11m),Darko Kokoška(27,63,71),Krešimir Crvenka(90) Gosti:Velimir Tresk(60,62 iz 11m)

Croatia - Pitomača         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Župan,Žanić,Jovančević, delegat: Stojanović-igra se u Kloštru Podravskom
Strijelci:Domaći:Matija Majetić(55),Ivan Presečan(78) Gosti:Hrvoje Bedeković(8)

Sloga (KI) - Ribar         8 : 2 ( 7 : 2 )
Suci: Špoljarić,Ramić.Vecko M., delegat: Novoselić
Strijelci:Domaći:Matija Posavec(8,32),Jurica Keser(16),Nikola Kumek(19),Siniša Bartolović(23 iz 11m),Goran Mikolaj(40),Miroslav Galinec(45),Josip jakupić(81) Gosti:Franjo Gegić(22),Alen Havranek(35)

Mladost (Mo) - Kalinovac         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Hruškar,Jalžabetić,Krupa, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:Damir Kopričanec(45) Gosti:Tomislav Filipović(3,75) *************** LISTA STRIJELACA************ 19 golova Matija Posavec (Sloga) 15 golova Vjekoslav Belobrk (Kalinovac) 14 golova Mladen Mađarić(Slatina) 12 golova Mario Pavec(Mladost Ž) 10 golova Velimir Tresk(Mladost Čač) 9 golova Milan Manojlović(Podravac),Ivan Lenard(Papuk) 8 golova Zdenko Lončarek(Slatina),Mario Bališ(Zdenka),Marko Nemeth(Papuk)

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 14122048-10 38
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 14102239-17 32
3. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 1482430-17 26
4. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1481530-20 25
5. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 1480646-31 24
6. Croatia GrabrovnicaCroatia 1473424-20 24
7. Papuk OrahovicaPapuk 1471629-24 22
8. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1462618-21 20
9. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1446415-17 18
10. Mikleuš MikleušMikleuš 1445519-25 17
11. Garić GarešnicaGarić 1451825-23 16
12. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1436524-25 15
13. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1441915-31 13
14. Pitomača PitomačaPitomača 1424811-30 10
15. Kamen SiračKamen 14301112-47 9
16. Ribar KončanicaRibar 14221015-42 8

Sljedeće kolo

Garić - Mikleuš, Garešnica, 21.11.2009. u 14,00
Podravac (V) - Sloga (KI), Virje, 21.11.2009. u 14,00
Kalinovac - Mladost (Ž), Kalinovac, 21.11.2009. u 14,00
Mladost (KP) - Slatina, Kloštar Podravski, 22.11.2009. u 14,00
Kamen - Zdenka 91, Sirač, 22.11.2009. u 14,00
Ribar - Papuk, Končanica, 22.11.2009. u 14,00
Pitomača - Mladost (Mo), Pitomača, 22.11.2009. u 14,00
Mladost (Čač) - Croatia, Čačinci, 22.11.2009. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.