Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 12. kola

Mikleuš - Pitomača         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kovačev,Kečkiš,Valent, delegat: Vargović
Strijelci:Domaći:/ Gosti:/

Mladost (Čač) - Kalinovac         0 : 4 ( 0 : 4 )
Suci: Gadžo,Jovančević,Abdić, delegat: Dević
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Vjekoslav Belobrk(2,28,35),Tomislav Filipović(12)

Croatia - Podravac (V)         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Ramić,Miklečić,Novak, delegat: Lagančić-utakmica se igra u Virju
Strijelci:Domaći:Mario Barčan(13),Igor Novaković(42),Ivica Blaga(64) Gosti:Milan Manojlović(89)

Mladost (Mo) - Ribar         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Fazlić,Koprić,Lukunić, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Tomislav Hudak(19).Damir Kopričanec(74) Gosti:Tomislav Horina(63)

Mladost (Ž) - Kamen         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Župan,Krtić,Žanić, delegat: Brujić
Strijelci:Domaći:Željko Kufner(72 ag) Gosti:/

Sloga (KI) - Mladost (KP)         3 : 4 ( 2 : 1 )
Suci: Herent,Gomerčić,Ličinić Saša, delegat: Benotić
Strijelci:Domaći:Miroslav Galinec(4),Matija Posavec(19 iz 11m,60) Gosti:Stjepan Kovačić(37),Marko Keljar(62),Jasmin Topolovčan(82),Ivan Kovačić(85)

Papuk - Garić         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Karlovčan,Gregurina,Vugrač, delegat: Pervan
Strijelci:Domaći:Marko Nemeth(85) Gosti:/

Zdenka 91 - Slatina         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Jalžabetić,Kučina,Juriša, delegat: Špiranec
Strijelci:Domaći:Toni Marušić(14) Gosti:Antonio Ivanović(39 ag) *********** LISTA STRIJELACA *********** 15 golova Matija Posavec(Sloga) 14 golova Vjekoslav Belobrk(Kalinovac) 12 golova Mladen Mađarić (Slatina) 10 golova Mario Pavec(Mladost Ž)

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 12102041-7 32
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 1282232-15 26
3. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 1271424-14 22
4. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1270525-17 21
5. Croatia GrabrovnicaCroatia 1263321-14 21
6. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1262416-16 20
7. Papuk OrahovicaPapuk 1261526-23 19
8. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 1260630-27 18
9. Garić GarešnicaGarić 1250722-19 15
10. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1235412-15 14
11. Mikleuš MikleušMikleuš 1235414-20 14
12. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1234522-23 13
13. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1240812-25 12
14. Pitomača PitomačaPitomača 122379-27 9
15. Kamen SiračKamen 1230910-36 9
16. Ribar KončanicaRibar 1222812-30 8

Sljedeće kolo

Slatina - Mikleuš, Slatina, 7.11.2009. u 14,00
Garić - Zdenka 91, Garešnica, 7.11.2009. u 14,00
Podravac (V) - Mladost (Mo), Virje, 7.11.2009. u 14,00
Kalinovac - Croatia, Kalinovac, 7.11.2009. u 14,00
Mladost (KP) - Papuk, Kloštar Podravski, 8.11.2009. u 14,00
Kamen - Sloga (KI), Sirač, 8.11.2009. u 14,00
Ribar - Mladost (Ž), Končanica, 8.11.2009. u 14,00
Pitomača - Mladost (Čač), Pitomača, 8.11.2009. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.