Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 12. kola

Mladost (Ž) - Zdenka 91         3 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Špoljarić,Gregurina,Vugrač, delegat: Sanić
Strijelci:Domaći:Denis Nađ(2,43),Mario Šola(44)

Sloga (KI) - Slatina         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Žunac,Geler,Žanić, delegat: Špiranec
Strijelci:Domaći:Mihael Fijok(27),Bojan Brkić(80),Dejan Matota(64 ag)

Papuk - Mladost (KP)         6 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Olenković,Abdić,Župan, delegat: Ređep
Strijelci:Domaći:Ivica Šalković(7),Luka Milković(10,13,51),Ivan Lenard(42),Denis Prša(80) Gosti:Dejan lončarek(15 iz 11m)

Pitomača - Podravac (V)         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Karlica,Lučić,Gađo, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Ivan Presečan(20) Gosti:Milan Manojlović(52)

Kalinovac - Garić         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Fabijanac,Loparac, delegat: Pervan
Strijelci:Domaći:Goran Ređep(31,89) Gosti:Darko Topolčić(90)

Mladost (Mo) - Mladost (Čač)         4 : 3 ( 3 : 2 )
Suci: Stojčević,Jovančević,Miklečić, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Dalibor Pavlić(15,27),Alen Szabo(29,51) Gosti:Marko Nemeth(16),Ivan Tominac(40),Ante Čavić(90)

Kamen - Tomislav         2 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Grujić,Herent,Gomerčić, delegat: Jurišić
Strijelci:Domaći:Libor Bok(57),Kruno Supan(70) Gosti:Tomislav Njegač(32),Nikola Premec(89)

Hajduk - Croatia         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Jakšić,Lovreković,Plantak, delegat: Špoljarić
Strijelci:Gosti:Tomislav Škvarić(3),Darko Miličić(30,70),Antonio Kovač(80) L I S T A S T R I J E L A C A : 18 GOLOVA: Darko Miličić (Croatia) 15 GOLOVA:Vjekoslav Belobrk(Kalinovac) 13 GOLOVA:Ivica Blaga(Podravac) 9 GOLOVA:Mladen Mađarić(Slatina) 8 GOLOVA:Hrvoje Bači(Sloga),Luka Milković(Papuk),Ivan Lenard(Papuk), 7 GOLOVA:Mario Šola(Zdenka) 6 GOLOVA:Darko Topolčić(Garić),Dalibor Pavlić(Mladost Molve)

Microsoft VBScript runtime error '800a005e'

Invalid use of Null: 'Replace'

/ieNews/admin/_funkcije.asp, line 296

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kalinovac KalinovacKalinovac 12101129-6 31
2. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1182131-6 26
3. Slatina SlatinaSlatina 1180317-11 24
4. Croatia GrabrovnicaCroatia 1272326-12 23
5. Pitomača PitomačaPitomača 1155120-7 20
6. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 1161424-11 19
7. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 1161421-11 19
8. Garić GarešnicaGarić 1261524-16 19
9. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1154220-21 19
10. Papuk OrahovicaPapuk 1143421-23 15