Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 11. kola

Zdenka 91 - Mikleuš         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Koprić,Karlovčan,Fazlić, delegat: Jurišić
Strijelci:Domaći:Bojan Poljak(24) Gosti:Krešimir Crvenka(9,65)

Slatina - Papuk         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: OlenkovićGregurina,Kečkiš, delegat: Jambrešić
Strijelci:Domaći:Srećko Jelen(25),Nikola Suvajac(47),Mladen Mađarić(86) Gosti:Srećko Jelen(30 ag)

Garić - Sloga (KI)         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gomerčić,Džajkić,Krupa, delegat: Filip
Strijelci:Domaći:Matija Fuček(38),Darko Topolčić(46),Nikola Karanović(48),Siniša Klobučar(71) Gosti:/

Podravac (V) - Mladost (Čač)         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Župan ,Abdić,Žanić, delegat: Grabovac
Strijelci:Domaći:Siniša Vukasović(55),Milan Manojlović(73) Gosti:/

Kalinovac - Pitomača         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Miklečić,Gadžo,Tomić, delegat: Novoselić
Strijelci:Domaći:Marko Lovrak(46),Predrag Đapa(74) Gosti:Hrvoje Bedeković(15)

Mladost (KP) - Mladost (Ž)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ramić,Valent,Vecko I., delegat: Kranjčev
Strijelci:Domaći:Ivan Kovačić(28) Gosti:/

Kamen - Mladost (Mo)         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Herent,Smrček,Jovančević, delegat: Putak
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Goran Cikoš(1),Alen Mujkić(33,80)

Ribar - Croatia         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Kovačev,Vugrač,Rumek, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Danijel Herout(48) Gosti:Darko Miličić(3),Mario Barčan(66,68)

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 11101040-6 31
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 1172228-15 23
3. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1170424-14 21
4. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 1161423-14 19
5. Croatia GrabrovnicaCroatia 1153318-13 18
6. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 1160527-23 18
7. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1152414-15 17
8. Papuk OrahovicaPapuk 1151525-23 16
9. Garić GarešnicaGarić 1150622-18 15
10. Mikleuš MikleušMikleuš 1134414-20 13
11. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1133521-22 12
12. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1140712-21 12
13. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 112548-12 11
14. Kamen SiračKamen 1130810-35 9
15. Ribar KončanicaRibar 1122711-28 8
16. Pitomača PitomačaPitomača 112279-27 8

Sljedeće kolo

Mikleuš - Pitomača, Mikleuš, 31.10.2009. u 14,00
Mladost (Čač) - Kalinovac, Čačinci, 31.10.2009. u 14,00
Croatia - Podravac (V), Virje, 31.10.2009. u 14,00
Mladost (Mo) - Ribar, Molve, 31.10.2009. u 14,00
Mladost (Ž) - Kamen, Ždralovi, 31.10.2009. u 14,00
Sloga (KI) - Mladost (KP), Koprivnički Ivanec, 31.10.2009. u 14,00
Papuk - Garić, Orahovica, 31.10.2009. u 14,00
Zdenka 91 - Slatina, Veliki Zdenci, 31.10.2009. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.