Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 10. kola

Garić - Graničar (Đ)         4 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Herent,Ličinić,Teri, delegat: Kuhinek
Strijelci:Domaći:Zoran Žarković(23),Ante Starčević(25,30),Darko Topolčić(67) Gosti:Ivan Vrkić(12),Hrvoje Janči(63)

Mikleuš - Zdenka 91         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Plantak,Vugrač,Lukunić, delegat: Špiranec
Strijelci:Domaći:Marko Nađ(75) Gosti:Igor Novaković(33)

Mladost (Mo) - Podravac (V)         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Iveljić,Turbelija,Rumek, delegat: Špondreht
Strijelci:Domaći:Filip Đurec(2 iz 11m),Vjekoslav Kolar(18) Gosti:Rade Knežević(12),Andrej Hrženjak(90)

Mladost (Ž) - Brestovac         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Fazlić,Sabljić,Jovančević, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Zoran Kukec(1),Filip Matešin(76) Gosti:Kristijan Kovačević(83 iz 11m)

Kalinovac - Papuk         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Gašparić,Tomić, delegat: Pervan
Strijelci:Domaći:Branko Rašeta(9) Gosti:Benjamin Špoljarić(85)

Croatia - Pitomača         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Kovačev,Gebaj, delegat: Blažek
Strijelci:Domaći:Darko Miličić(25),Matija Majetić(87) Gosti:Vedran Viljevac(29)

Ribar - Mladost (KP)         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko,Minauf,Valent, delegat: Novoselić
Strijelci:Vlado Jakopec(59) Gosti:Igor Popović(54),Matija Kovačić(85 iz 11m)

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 1091038-10 28
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 1072126-14 23
3. Kalinovac KalinovacKalinovac 1053222-9 18
4. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 1053213-13 18
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1052314-11 17
6. Papuk OrahovicaPapuk 1043319-17 15
7. Graničar (Đ) ĐurđevacGraničar (Đ) 1043317-16 15
8. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1042420-17 14
9. Garić GarešnicaGarić 1042414-19 14
10. Mikleuš MikleušMikleuš 1032518-18 11
11. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1022613-22 8
12. Brestovac Garešnički BrestovacBrestovac 102269-21 8
13. Pitomača PitomačaPitomača 1021713-20 7
14. Ribar KončanicaRibar 1000106-35 0

Sljedeće kolo

Papuk - Garić, Orahovica, 6.11.2010. u 14,00
Brestovac - Kalinovac, Garešnički Brestovac, 6.11.2010. u 14,00
Pitomača - Mladost (Ž), Pitomača, 6.11.2010. u 14,00
Podravac (V) - Croatia, Virje, 6.11.2010. u 14,00
Zdenka 91 - Ribar, Veliki Zdenci, 6.11.2010. u 14,00
Graničar (Đ) - Mikleuš, Đurđevac, 6.11.2010. u 14,00
Mladost (KP) - Mladost (Mo), Pitomača, 7.11.2010. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.