Bilten - IV. HNL - sjever / skupina B

Rezultati utakmica 10. kola

Mikleuš - Kalinovac         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Župan,Lučić,Tomić, delegat: Zeman


Mladost (Ž) - Garić         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac,Herent,Jovančević, delegat: Ledinski
Strijelci:Domaći:Mile Sučić(11)

Papuk - Zdenka 91         6 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Fazlić,Gadžo,Rumek, delegat: Rijetković
Strijelci:Domaći:Josip Gotler(2,89),Marko Nemeth(62,85),Ivan Lenard(74,75) Gosti:Mario Milutin(17)

Pitomača - Podravac (V)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Krtić,Fejer,Žanić, delegat: Ređep
Strijelci:Domaći:Matija Miloš(63)

Mladost (Čač) - Ribar         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Blažević,Ramić, delegat: Blažek
Strijelci:Domaći:Tomislav Perković(20),Velimir Tresk(30) Gosti:Danijel Herout(56)

Croatia - Kamen         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Jalžabetić,Grujić,Lukunić, delegat: Sanić
prekid u 82 min jer su gosti ostali sa nedovoljnim brojem igrača Strijelci:Domaći:Mario Barčan(12),Igor Novaković(15 iz 11m),Ivica Blaga(58),Mario Tolo(75)

Mladost (Mo) - Mladost (KP)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Karlovčan,Novak,Polančec, delegat: Kuhinek


Sloga (KI) - Slatina         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Hruškar,Smrček,Lučić, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Alen Milek(63) Gosti:Mladen Mađarić(16),Alen Milek(52 ag),Zdenko Lončarek(70) ********** LISTA STRIJELACA********** 13 golova Matija Posavec(Sloga) 11 golova Vjekoslav Belobrk(Kalinovac),Mladen Mađarić(Slatina) 10 golova Mario Pavec(Mladost Ž) 8 golova Mario Bališ(Zdenka),Velimir Tresk(Mladost Č),Ivan Lenard(Papuk) 7 golova Marko Nemeth(Papuk)

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slatina SlatinaSlatina 1091037-5 28
2. Kalinovac KalinovacKalinovac 1062226-14 20
3. Mladost (Ž) ŽdraloviMladost (Ž) 1061323-13 19
4. Sloga (KI) Koprivnički IvanecSloga (KI) 1060427-19 18
5. Podravac (V) VirjePodravac (V) 1060422-14 18
6. Papuk OrahovicaPapuk 1051424-20 16
7. Croatia GrabrovnicaCroatia 1043315-12 15
8. Mladost (Mo) MolveMladost (Mo) 1042411-15 14
9. Zdenka 91 Veliki ZdenciZdenka 91 1033420-20 12
10. Garić GarešnicaGarić 1040618-18 12
11. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 1040612-19 12
12. Mikleuš MikleušMikleuš 1024412-19 10
13. Kamen SiračKamen 1030710-32 9
14. Mladost (KP) Kloštar PodravskiMladost (KP) 101547-12 8
15. Ribar KončanicaRibar 1022610-25 8
16. Pitomača PitomačaPitomača 102268-25 8

Sljedeće kolo

Zdenka 91 - Mikleuš, Veliki Zdenci, 24.10.2009. u 15,00
Slatina - Papuk, Slatina, 24.10.2009. u 15,00
Garić - Sloga (KI), Garešnica, 24.10.2009. u 15,00
Podravac (V) - Mladost (Čač), Virje, 24.10.2009. u 15,00
Kalinovac - Pitomača, Kalinovac, 24.10.2009. u 15,00
Mladost (KP) - Mladost (Ž), Kloštar Podravski, 25.10.2009. u 14,00
Kamen - Mladost (Mo), Sirač, 25.10.2009. u 14,00
Ribar - Croatia, Končanica, 25.10.2009. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.